Scoala pentru n00bi s-a reinfiintat

  • Autor subiect Mater Dolores
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

algernon

member
Scor reacție
0
:)
si uite cum,fara sa stiu absolut nimic,am luat aceeasi masura
bafta profesorilor si elevilor si profundul meu respect
 

DeletedUser3919

Acum intrebarea serioasa:
Am cativa scoleri in jur..ce fac cu ei? le iau satul sau ii iert? dar daca mi-au declarat razboi personal? Ii las cu un "iarta-i ca nu stiu ce fac" sau ma dau la ei? ma dedau la satele lor, prada usoara stiu, nedemna de mine (aici vorbesc despre sinful crusader) .:rolleyes:
Vrei sa afli ce si cate trupe de atac am in sat? :p
 

DeletedUser

Ai vazut tu, frumoasa Megara, unde dai si unde crapa ? ca socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ?
 

DeletedUser

Findca sint chiar pierdut in spatiu,as vrea sa intru in acest trib dar...cum?:confused:
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Va sugerez sa nu mai luati in ras acest topic si sa lasati spamul!
 

DeletedUser9103

adica ce? sa sprijine refugiatii?...au jucatori in Top100! probabil nu stiau ce sunt arcasii si sau gandit sa intre in ABC!...cata demagogie:-&

Spune-mi tu un jucator care-i expert si nu mai are nimica de invatat? Nimanui nu-i strica un schimb de experinta. Cel putin eu nu am gasit inca un jucator complex, care sa spuna "da eu stiu tot, nu mai am nimica de invatat".
 

DeletedUser

"Scopul sau ramane acelasi: de a instrui si indruma jucatorii aflati la inceput de joc si, probabil, de a aduna noi prieteni pe drum."
nu ma "deranjeaza" nimic doamna, dar treaba cu indrumarea este putin fortata! o alianta in dreapata, un pna in stanga si hai sa "cucerim" sate:D!
 

DeletedUser9103

TheOdorul
Puncte: 2.877
Rang: 12195
Inamici învinşi: 32.961 (441.)
Nu are rost sa critici tu munca celor din ABC... Vezi ca esti cam slab dezvoltat in zona ta. Nu inceca sa le porti tu de grija, stiu sa se descurce si singuri. Ai grija sa nu fi inobilat sau s-a ajungi ferma.
 

DeletedUser4901

TheOdorul
Puncte: 2.877
Rang: 12195
Inamici învinşi: 32.961 (441.)
Nu are rost sa critici tu munca celor din ABC... Vezi ca esti cam slab dezvoltat in zona ta. Nu inceca sa le porti tu de grija, stiu sa se descurce si singuri. Ai grija sa nu fi inobilat sau s-a ajungi ferma.

tu inca nu stii cu cine stai de vorba asa ca incearca sa te abtii de la comentarii
 

DeletedUser

tu inca nu stii cu cine stai de vorba asa ca incearca sa te abtii de la comentarii

Ooooooh nuh!!! ;o
Vasy, te rog abtine-te.. pentru ca ...

Este o pasare...
Ba nuuuu.. un avion... :eek:
E super jucatorul de triburileeeeeee !! \m/



PS : Imi cer scuze pentru OffTopic, gasca ABC..
 

DeletedUser

adica ce? sa sprijine refugiatii?...au jucatori in Top100! probabil nu stiau ce sunt arcasii si sau gandit sa intre in ABC!...cata demagogie:-&

Si pentru ca se face referire la mine... da, am venit sa invat, nu am mai jucat pe lumi cu biserica. Se pare ca nici despre ce inseamna relatii diplomatice, pacte de neagresiune si cum merge politica fiecaruia nu stiu prea multe. (inca mi-e neclar cu familiile si aliantele)
Si pentru ca eu sunt intr-un trib scoala si tu nu ai nevoie de el as avea nevoie sa-mi definesti/redefinesti ce inseamna "refugiat" in acceptiunea ta pentru ca nu se potriveste deloc cu ideea mea despre termen.

PS. Nu vorbesc in numele tribului ABC...e pentru mine si atat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus