Scoala pentru n00bi s-a reinfiintat

  • Autor subiect Mater Dolores
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6558

asa sa va aparati cauza, aruncand cu noroi si cu infantilisme de genul se mai trezeste unul vorbind pt ca altfel nu puteti!
ce inseamna refugiat?! miss piggy, efes pielsen, superfr! cam asta inseamna refugiat! stiti voi cel mai bine!
in continuare astept incepatorul ala care sa ne confirme la toti ca ati facut si voi ceva bun cu tentativa asta de trib scoala

Eu sunt curios, printre altele, de formulele care stabilesc rezultatul unei lupte, felul in care se desfasoara aceasta, lucru necesar pentru a putea calcula distributia optima a armelor in cadrul unei armate, si am gasit un raspuns, desi inca nu inteleg pe deplin cum sta problema, asta probabil si din cauza capacitatilor mele reduse de a intelege matematica, dar in principiu iti pot confirma ca e ceva bun.
 

DeletedUser

@megara: n-am io treaba cu rhadookoo si cu tribul immo! eu am vrut sa ii atac pe miss piggy pe superfr si pe efes pielsen si nu am putut din cauza ca s-au refugiat in ABC, iar tribul meu avea pna cu ei in ideea ca o sa invete si dansii 2 noobi sa joace, dar mai mult bag seama ca au chef de razboaie si sa isi dezvolte ei conturile!
cum naiba sa nu va atace lumea pe voi cand ati obtinut atatea pna-uri si va bateti joc de tot!?!? si daca aia din immo v-au atacat bine v-au facut!
am stat o saptamana sa primesc un amarat de raspuns de la conducerea din ABC.... imi dau seama ca si noobii pe care ii aveti acolo stau tot atata pana sa primeasca un raspuns la o intrebare despre joc, deci mai bine nu mai stau!
@Carrhae: tu esti prieten cu profesorii! imi pare rau dar nu imi poti cofirma nimic! si io le-as lua partea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3919

@megara: n-am io treaba cu rhadookoo si cu tribul immo! eu am vrut sa ii atac pe miss piggy pe superfr si pe efes pielsen si nu am putut din cauza ca s-au refugiat in ABC, iar tribul meu avea pna cu ei in ideea ca o sa invete si dansii 2 noobi sa joace, dar mai mult bag seama ca au chef de razboaie si sa isi dezvolte ei conturile!
cum naiba sa nu va atace lumea pe voi cand ati obtinut atatea pna-uri si va bateti joc de tot!?!? si daca aia din immo v-au atacat bine v-au facut!
am stat o saptamana sa primesc un amarat de la conducerea din ABC.... imi dau seama ca si noobii pe care ii aveti acolo stau tot atata pana sa primeasca un raspuns la o intrebare despre joc, deci mai bine nu mai stau!

huh? ABC a avut PNA cu IMMO si noobs, alte triburi nu au fost la PNA. De unde atatea PNA-uri? La mine a fost rosu pe harta inca de la inceput. Pe harta mica mai vedeam ceva membrii IMMO si atat. Iar Miss Piggy si efes pilsen doar membrii IMMO au avut in jur, restul triburilor fiind neutre.
Daca tu nu ai treaba cu IMMO si sustii ca aveati PNA cu ABC, asta inseamna ca esti in noobs. Din cate stiu de, noobs este destul de departe atat de Miss Piggy cat si de efes. Nici nu cred ca iti ajungea nobilul pana la ei.

Apoi una este intentia si alta este atacul. Ei nu aveau de unde sa stie ca tu vroiai sa-i ataci ori refugierea asta inseamna. Sa aiba atacuri sau sa aiba cunostinta de un atac programat ca posibilitatea iese din calcul, ceea ce ma indoiesc ca a fost cazul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

huh? ABC a avut PNA cu IMMO si noobs, alte triburi nu au fost la PNA. De unde atatea PNA-uri? La mine a fost rosu pe harta inca de la inceput. Pe harta mica mai vedeam ceva membrii IMMO si atat.
Daca tu nu ai treaba cu IMMO si sustii ca aveati PNA cu ABC, asta inseamna ca esti in noobs. Din cate stiu de, noobs este destul de departe atat de Miss Piggy cat si de efes. Nici nu cred ca iti ajungea nobilul pana la ei.

Apoi una este intentia si alta este atacul. Ei nu aveau de unde sa stie ca tu vroiai sa-i ataci ori refugierea asta inseamna. Sa aiba atacuri sau sa aiba cunostinta de un atac programat ca posibilitatea iese din calcul, ceea ce ma indoiesc ca a fost cazul.

Probabil v-au trecut si alte triburi la PNA fara sa va anunte :)
 

DeletedUser

ia uite! am mai aflat ceva! ca sunt in immo sau in noobs sau ca sunt in alt trib care va are trecuti la pna si pana acum voi nu l-ati trecut.
 

DeletedUser3919

Probabil v-au trecut si alte triburi la PNA fara sa va anunte :)
Tot ce se poate... pun un printscreen cu diplomatia actuala ABC pentru confirmare. Dupa cum se stie, IMMO au rupt PNA-ul.

ia uite! am mai aflat ceva! ca sunt in immo sau in noobs sau ca sunt in alt trib care va are trecuti la pna si pana acum voi nu l-ati trecut.

Nu cred ca nu ar fi fost trecut la PNA daca s-ar fi solicitat acest lucru.

Stii ce mi se pare ciudat? Cu nick-ul asta nu joci pe L10. De asemenea, singurele mesaje postate pe forum sub acest nick au fost doar pe acest thread. Data intrarii pe forum este 06.04.2009. So... din punctul meu de vedere cam pute "nu sunt in IMMO si nu am treaba cu ei, am vrut sa-i atac dat nu am putut din cauza ca aveam PNA". Sunt convinsa ca nu ai stiut ca singurele triburi ce au PNA cu ABC sunt IMMO si noobs desi s-a mai spus asta pe forum :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Megara a spus:
Dupa cum se stie, IMMO au rupt PNA-ul.

baieti destepti!
5.2.Crearea altor conturi pentru a scapa de inchiderea contului este interzisa si se sanctioneaza cu inchiderea conturilor respective.
vacanta placuta rhadookoo
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23182

baieti destepti!
5.2.Crearea altor conturi pentru a scapa de inchiderea contului este interzisa si se sanctioneaza cu inchiderea conturilor respective.
vacanta placuta rhadookoo

Eu sunt Rhadookoo.. Ala era verisoara mea..:eek:

vacanta placuta si tie. eu stiu ce imi arata ip-urile
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23185

Ai bun simt si lasa-mi posturile de pe contul Rhadookoo pentru ca de acolo nu am incalcat cu nimic regulamentul. Nu am facut decat sa scot adevarul la iveala.:eek:

ai si tu bunul simt sa nu iti creezi clone.
 

DeletedUser

Rog un moderator sa inchida topicul. Scopul lui a fost de a anunta jucatorii despre existenta si scopurile ABC...-ului. Consider scopul topicului indeplinit si la modul in care evolueaza discutiile nu mai vad rostul ca tema sa ramana deschisa.

In acest moment proiectul continua pe durata scurta-medie pentru finalizarea unor lectii deja incepute, si s-a supus la vot intre membri existenti ai conducerii fie dizolvarea tribului in momentul in care am terminat proiectele in desfasurare, fie transformarea lui intr-un trib ca oricare altul, cu schimbarea numelui si a componentei echipei conducatoare.

Le multumim pe aceasta cale sustinatorilor si inamicilor, v-am tinut la curent cu evolutia tribului, in curand vom considera si scopul existentei noastre pe L10 incheiat.

Echipa ABC... va doreste tuturor un joc placut in continuare!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus