Script cuceriri live

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Nu are legatura cu scriptul efectiv, ala e functional si corect. Comportamentul descris de tine e cauzat de un delay la actualizarea/sincronizarea informatiilor si intr-adevar poate dura ceva timp pana vor aparea informatiile corecte referitoare la schimbarile de trib.
 

DeletedUser35377

apar mai repede pe tw stats innobilarile,si e cam nefolositor scriptul astfel.Pacat fiindca mi se parea cel mai interesant script care nu e inclus in CP
 

DeletedUser

Va salut,

Tocmai am facut un update major al scriptului. Nu veti vedea lucruri noi in afara de tabul de feedback care as fi curios daca-i folositor - as prefera sa primesc acolo mesajele despre probleme cu scriptul sau sugestii in general. In rest am rescris mare parte din codul scriptului pentru a rezolva probleme de incarcare mare pe server - e de asteptat ca scriptul sa raspunda mult mai repede acum.

In caz ca sunt probleme, mi-ar fi de folos sa ma anuntati (mi-e imposibil sa-l testez pe toate lumile). Cu multumirile mele anticipate.
 

DeletedUser

nu suport sa postez ceva si sa fie nevoie sa ma loghez pe fb yahoo sau altceva asa ca nu voi folosi optiunea din script de add comment ci voi scrie aici .

e un mare + la viteza de incarcare insa un - pt ca nu mai arata si statisticile pe care pe arata inainte in partea de jos a pop-up ului . daca l-ai face sa arate din nou si acele statistici ar fi minunat .
 

DeletedUser

doeion , probleme . pe mine scriptul ma vede ca si cum as fi in alt trib ( in care intradevar am fost pana acum aproximativ o luna ) si nu imi arata innobilarile ( nu mi le vad nici eu si nici colegii de trib )
 

DeletedUser39475

De vreo 2 zile, scriptul nu mai merge deloc. Cel putin pe speciala, de celelalte servere nu stiu nimic.
 

DeletedUser

din 24.07 nu mai merge
ps : scripturile nu-s facut doar pentru un singur server
 

DeletedUser39475

PS: Scriptul de notat atacuri sau unele dintre ele sunt facute pentru viteza unui server, deci sunt facute oarecum doar pentru un singur server.

Sa speram ca se va remedia problema scriptului de Innobilari Live.
 

DeletedUser

mai merge scriptul asta ? sau oricare altu de LIVE ? mie-mi arata daor pagina ALBA .. nimic cucerit nou , nimic pierdut .. de mult timp nu-mi mai functineaza .. stie careva de ce . sau alt script de Live care sa fie bun .
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Asta nu mai este functional si altul de acest gen nu este (din cate stiu)
folositi TwStats pana il repara doeion
 

DeletedUser

scriptul este facut de doeion , dati-i un mesaj pe privat si cand il va vedea va rezolva si aceasta problema .
 
Sus