script snipe

DeletedUser

Deci...in primul rand am un net groaznic, cel mai bine mi se incarca pagina triburile in jur la 100ms si daca poate cineva sa imi explice mai mult despre scriptul de snipe( cel de mai jos ). Am inteles in mare ceea ce face dar putine explicatii nu imi strica.

javascript:function c(){try{var a=(window.frames.length>0)?window.main.document:document;var n='snipe_script';var u='http://taktimer.net/scripts/v7-snipe.js?'+Math.round(Math.random()*1000000);if(!a.URL.match(/screen\=overview_villages\&mode\=combined/i)){window.location.search='screen=overview_villages&mode=combined'+'&'+String(a.URL.match(/[\&\?]t\=\d+/i)).replace(/[\?\&]/,'');return false}if(a.getElementById(n)){return false}var b=a.createElement('script');b.id=n;b.type='text/javascript';b.src=u;a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b)}catch(o){alert('Error: '+String(o.message||o))}}c();void(0);

De asemenea a doua problema, doar scriptul de mai sus exista de snipe(preluat de la colectii scripturi) sau exista si altceva mai usor pentru nubi ca mine :D multumesc :)
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Buna,

Te ajuta la splituri in special sau oriunde vrei sa trimiti sprijin astfel incat sa ajunga la ora mentionata de tine
Ca si utilizare: dai de 2 ori click pe el, din pagina "combinat", in stanga sus iti vor aparea 2 textBox-uri in care vei putea insera coordonata satului cu pricina, respectiv ora la care trebuie sa ajunga. Ulterior, apesi pe butonul ("go") ce va executa propriu zis algoritmul de generarea a tuturor variantelor posibile de lansare. in functie de viteza diferitelor unitati (le poti selecta/deselecta pe cele pentru care vrei sa iti calculeze). Acest output va aparea jos de tot in pagina de triburi , in acest gen:

Send spear(1612) from [coord]408|401[/coord] to [coord]444|448[/coord] at Mon Apr 01 2013 15:07:10
Send archer(0) from [coord]408|401[/coord] to [coord]444|448[/coord] at Mon Apr 01 2013 15:07:10
Send ram(0) from [coord]467|475[/coord] to [coord]444|448[/coord] at Mon Apr 01 2013 15:07:59

Sper sa te ajute.
 
Ultima editare:

DeletedUser

multumesc, ma gandisem ca e ceva mai complicat dar se pare ca nu :D
 

DeletedUser

ceva detalii cum se instaleaza si cum se foloseste ?

Multumesc.
 

DeletedUser

Urmez pasi si nu.mi apare 2 textBox-uri. cred ca ceva nu este in regula.
 

DeletedUser42349

Cineva de pe lumea 34 , care doreste sa mi`l faca si mie sa mearga ? am urmat pasii dar tot nu merge.. poate mai trebuie sa fac anumite setari ceva... nu stiu :confused::confused::confused:
 

DeletedUser

scuze, dar la mine in mozilla nu recunoaste target village. ataca satul in care esti
 
Sus