Scripturi care nu merg v6.5 !

DeletedUser8140

Leonidas ai spus o mare prostie. Un programator web cand face un site, un joc, o aplicatie web o optimizeaza pentru cateva browsere, nu o face de capu lui si aia de la mozilla sau opera sau ie trebuie sa-si scoata update la browser ca un destept si-a facut **** ce site si nu l-a optimizat s.a.m.d.
 

DeletedUser5203

Cum ramane cu cel pentru trimitere resurse? Se pare ca doar asta a ramas nerezolvat.
 

DeletedUser8140

mie imi merge scriptul de balanta resurse intre sate si in mozilla
 

DeletedUser

da nu se justifica daca eu am 20 de sate langa dusman si vreau sa le vad cu magazia full sa fac nobili cu nemiluita si vreau sa trimit de pe toate satele mele resurse de ce as folosi balanta ? Poti sa raspunzi la aceasta intrebare sau mai bine nu mai raspunde ca stiu exact ce vei spune sa trimit manual din 400 de sate .
 

DeletedUser

da nu se justifica daca eu am 20 de sate langa dusman si vreau sa le vad cu magazia full sa fac nobili cu nemiluita si vreau sa trimit de pe toate satele mele resurse de ce as folosi balanta ? Poti sa raspunzi la aceasta intrebare sau mai bine nu mai raspunde ca stiu exact ce vei spune sa trimit manual din 400 de sate .

corect ... la asta e super scriptul de trimis reusrse ...car nu mai merge :(:mad:
 

DeletedUser

deci, in concluzie, scriptul de trimitere resurse la colegi nu mai poate fi facut?
 

DeletedUser

Intradevar scriptul de mass recrut nu functioneaza cum trebuie, mai incurca grupele intre ele si trebuie reconfigurat, dar sa fim seriosi, decat fara script, cand e vorba sa recrutezi trupe in 1000 de sate este foarte bun si asa, cat dureaza sa reconfigurezi scriptul, cam cat ai recruta trupe intr-un singur sat? si voi faceti nazuri, ati uitat cum era la inceput cand nu era nici un fel de script si dadeai clickuri o zi ca sa recrutezi armata!
Toata stima pentru Jackass, care a incercat din toate puterile si in limita timpului disponibil sa ne faca viata mai usoara!
 

DeletedUser3824

Recrutarile in masa

AU fost si sint probleme, cred. EU, pe clasica,, folosesc mozilla si merg scripturile de recrutare in masa, si atac si aparare.
Cam asta e.
 

DeletedUser

dar chiar nu mai stie nimeni sa modifice acel script pt a trimite resurse la colegi?
 
Sus