Scripturi care nu merg!!!

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5809

Din cauza update-ului si din cauza ca unele scripturi au fost hostate pe site-uri si cine le-a hostat, din motive necunoscute nu a mai a vut grija de ele si s-a inchis site-ul, multe scripturi nu mai merg.

Va rog sa postati aici care nu merg, sa le luam pe rand si sa le facem.
Mass recrut merge, update-ul 3, dar am inteles ca nu merge pe lumea clasica? Va rog sa verificati daca merge totusi update-ul 3 pe clasica sau nu.

Nu spamati aiurea, doar postati ce script nu merge, daca are mai multe variante, spuneti care varianta, care update. Daca cineva a postat ca nu merge scriptul x, nu mai postati inca o data acelasi lucru si voi.
Pastrati topicul curat, cine vine si posteaza chestii de gen: nici mie nu imi merge, de ce nu merg, cand o sa mearga, etc, primeste avertisment pentru spam.

Cand unul o sa mearga, postez si aici si in topicul lor.

Mersi.
 

DeletedUser

iti merge sa sortezi atacurile? acolo ma intereseaza pe mine mai mult
 

DeletedUser5809

Sunt 2 de sortare, ala primul nu merge, ala sortare dupa proximitate merge acum.
 

DeletedUser

inainte de update imi sorta dupa mai multe criterii ..acum numai dupa 2 :(
 

DeletedUser13449

La mine nu merge nici un update, 1, 2 sau 3....sau orice alt script de mass recrut...ce e de facut?:) tot pe clasica ...si eu...
 

DeletedUser17342

hai sa va spun una buna... scriptul de sortare... mie imi merge pe cont, desi nu merge la toate categoriile. DAR pe sitteri nu imi merge unde am cea mai mare nevoie de el ca am mii de atacuri de contabilizat... am incercat sa il copiez iar de la mine..dar tot nu merge. care-i treaba pana la urma?
 

DeletedUser

hai sa va spun una buna... scriptul de sortare... mie imi merge pe cont, desi nu merge la toate categoriile. DAR pe sitteri nu imi merge unde am cea mai mare nevoie de el ca am mii de atacuri de contabilizat... am incercat sa il copiez iar de la mine..dar tot nu merge. care-i treaba pana la urma?

Incearca sa-l iei direct de pe forum de aici de la scripturi ,am citit un post mai din urma tot intr-o situatie din asta cand era luat de la alt jucator nu mergea ,daca ai luat si de aici si tot nu merge atunci problema este in alta parte .
 

DeletedUser33028

javascript:var%20central=prompt("Coordonatele%20satului%20atacat!","");var%20doc=(window.frames.length>0)?window.main.document:document;var%20table=doc.getElements(".vis")[2];var%20rows=[];var%20q;function%20get_distance(a,b){var%20a=a.split("|");var%20b=b.split("|");var%20c=b[0]-a[0];var%20d=b[1]-a[1];return%20Math.sqrt((c*c)+(d*d))}for(q=1;q<table.tBodies[0].rows.length;++q){var%20row=table.tBodies[0].rows[q];var%20coords=row.cells[0].get("text").trim().match(/\((\d+\|\d+)\)%20+K\d+$/)[1];rows[q-1]=[coords,row]}rows=rows.sort(function(a,b){return(get_distance(a[0],central)-get_distance(b[0],central))});for(q=0;q<rows.length;++q){table.tBodies[0].appendChild(rows[q][1])};%20void(0);
 

DeletedUser17342

ee, nici asa nu merge. asta m-a intrigat ca la mine merge si la altii nu... ciudat. oricum mai sunt multe care nu merg. ne-a lasat balta Slow Target :) saracii de noi ;p
 

DeletedUser

ee, nici asa nu merge. asta m-a intrigat ca la mine merge si la altii nu... ciudat. oricum mai sunt multe care nu merg. ne-a lasat balta Slow Target :) saracii de noi ;p

zi mersi ca inca-ti merge si sa nu-l dezinstalezi sau sa modifici ceva la el sa ramai si tu pe bara ,dar vorba ta e ceva ciudat ca tie iti merge si la altii nu le merge .
Rupetii pe TMH si THIS
 

DeletedUser16415

scriptul de sortare si cel de redenumire rapoarte nu mai merg de cand cu upgrad-ul se poate sa ne oferiti un nou script care sa mearga?

PS: sau posibilitatea sa revenim la veriunea anterioara! e mai important scriptul de sortare decat toate noile optiuni adaugate!!!
 

DeletedUser5809

Scriptul de sortare cred ca e dus de tot, din pacate era foarte complicat si nu prea stie nimeni cum sa il faca sa mearga:(
 

DeletedUser

Scriptul de sortare merge "binisor" pe Lumea Clasica, niciodata nu a fost perfect acolo dar functioneaza ca inainte. L-am folosit azi asa ca garantez pt. (il am de dinainte de update dar ma indoiesc sa conteze.)

De altfel merge si Update 3 la recrutare trupe, toti cei care se plang inseamna ca nu fac ceva corect.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus