Scripturi care nu merg!!!

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3866

nici mie nu-mi merge sort, nici in mozilla nici in opera

este vorba de cel hostat de mine. cauta in acest topic si instaleaza-l din nou.

Am hostat la mine pe server si testat pe .ro

@Jackass
daca iti merge si tie posteaza-l ca script functional:
Cod:
javascript:function c(){var a=document;if(window.frames.length>0)a=window.main.document;var b=a.createElement('script');b.type='text/javascript';b.src='http://triburile.mavors.ro/sort.js';a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b);}c();
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

saracu :( eu zic sa astepti pana maine. o noua zi insorita, posibilitati nelimitate. poate iti merge maine :D
 

DeletedUser3866

Deci e clar, are ceva cu mine:(

nu se explica. OS ?
host ?
de fapt javascript nu are un port specific. nu inteleg motivul...
sa nu fie antivirusul setat prea strict. in cazul asta doar la antivirus ma pot gandi. pe mine deja m-a avertizat ca pagina foloseste scripturi care pot dauna computerului.

OS: win 7 professional
antivirus: avira free
host: vodafone.it
 

DeletedUser

mie imi merge ala cu redenumirea atacurilor care vin.... e ala postat de jackass mai sus...cu siteul lui fluffy. Folosesc opera.
 

DeletedUser

stiu jak, l-am mai folosit pe lumea 17 unde imi mergea foarte bine, dar acum vad ca-mi face probleme... am incercat si cand am inceput sa joc (acum vro 2-3 saptamani) si nu mergea nici atunci

acum vad ca si-a revenit... multumesc pentru raspuns... in sfarsit merge
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

javascript:theFormat='{unit} ({coords}) {player} F{distance} {sent}';function c(){var a=document;if(window.frames.length>0)a=window.main.document;var b=a.createElement('script');b.type='text/javascript';b.src='http://legion.problemsolver.co.uk/SlowTarget/labelAttacksStable.js';a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b);}c();


Cand dadeai click pe un atac si apoi pe script, acest script scotea acele chestii de redenumire in functie de viteza plus ca atacu a fost trimis acu nu stiu cat timp. Dadeai doar un click si redenumea atacu cum vroiai tu.


Acuma nu merge
 

DeletedUser5809

Da, acela nu merge, du-te in topic si vezi ca e pus alt link si ala merge.
 

DeletedUser12514

Ma lamureste cineva daca scriptul de sortare va mai merge? La mine de 2 zile nu mai functioneaza....
 

DeletedUser8140

mie imi merge in opera, in mozilla n-am incercat, dar daca merge in opera sigur si-n mozilla
 

DeletedUser28373

Jackassa20 , ai putea sa imi dai linuk la scriptul de SORTARE, ca din cite am citi ai spus ca ai postat 2 scripturi de felul asta , in colectia ta am vazut doar un script de sortare si acela la moment nu merge . Dami terog linkul sau daca poti il postezi aici . ms
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus