Scripturi versiunea 7.0

  • Autor subiect DeletedUser25287
  • Data de început

DeletedUser39483

cine imi poate da un script de recrutare care sa mearga pt. ca le-am incercat pe toate scrise aici si nu imi merge nici unul
 

DeletedUser

Mai stie cineva ceva de scriptul de resurse?Nu ala pentru echilibrarea resurselor.
Cel care te ajuta sa trimiti resurse altor jucatori..Tot baga la final 0 ala...
 

DeletedUser37151

din cate tin eu minte,exista un script de sortare a satelor in functie de cladiri(la privire generala). il are cineva? sau poate careva sa-mi zica unde sa-l gasesc?(asta daca exista si nu tin minte eu prost)

LE: l-am gasit :D

LE 2:mi-am dat seama ca sunt prost,nici nu e nevoie de script pentru asta :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38231

un link cu butonul ATAC , sa pot apasa pe atac din task prelucrare rapida, are cineva? :)

nu ma poate ajuta nimeni?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Butonul sat
URL-imagine:
satif.png

http://img34.imageshack.us/img34/9294/satif.png
URL-dorit: ..........

Butonul atac
URL-imagine:
atac.png

http://img72.imageshack.us/img72/7932/atac.png
URL-dorit:
javascript:document.forms.units.attack.click%20();end();


Butonul ok
URL-imagine:
76015107.png

http://img25.imageshack.us/img25/2503/76015107.png
URL-dorit:
javascript:document.getElementsByName('submit')[0].click();end();
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39453

cel de recrutare in masa..faci script sa recrutezi 2-3 nobili pt toate satele:D


asta imi trebuia mie un script sa nu stau sa umblu prin toate satele sa vad ce si pe unde mai imi trebuiesc noobi .dau o recrutare in masa la noobi si gata nu stau sa-i iau pe sate unde mai pot sa fac unde nu pot face s.a.m.d . clic pe script si gata noobi pe toate satele unde mai erau resurse sau loc de noobi.
 

DeletedUser8140

nu s-a mai rezolvat cu scriptul ce-ti arata cate atacuri ai pe sat? ca nu mai mergea si nu am gasit unul sa mearga
 

DeletedUser5809

nu s-a mai rezolvat cu scriptul ce-ti arata cate atacuri ai pe sat? ca nu mai mergea si nu am gasit unul sa mearga

Cod:
javascript:var $=(window.frames.length>0)?window.main.$:window.$;$.getScript('http://www.crosstrigger.com/tw/v7/attack_counter.js?'+Math.round(Math.random()*1000000));void(0);

Sa spuneti daca merge bine sa stiu sa il adaug la colectie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3866

Salutare, multumesc si eu pe aceasta cale celor care se ocupa in continuare de scripturi

Dupa upgrade-ul la noua versiune pe clasica nu functioneaza urmatoarele scripturi :

SORT - In afara de PLOX nu am gasit nici unul functional si tare mi-ar trebui caci era foarte util

Există un post SORT.
L-am făcut si pt versiunea 7.0
 

DeletedUser35131

Am si eu nevoie de scriptul care redenumeste atacurile trimise. nu gasesc nimic functional. mai exista?
 

DeletedUser30928

Cod:
javascript:var doc=(window.frames.length>0)?window.main.document:document;var eleSpans=doc.getElementsByTagName("span");for(var x=0;x<eleSpans.length;x++){if(eleSpans[x].id.match(/label/))table=doc.getElementById("commands_table")}function theInnerText(theNode){return typeof(theNode.innerText)=='undefined'?theNode.textContent:theNode.innerText}function overView(){var eleTrs=table.rows;var headers=eleTrs[0].getElementsByTagName("th");function getHeader(ele){for(i=0;i<headers.length;i++){if(headers[i].innerHTML.match(ele,"i"))return i}}for(x=1;x<eleTrs.length;x++){var inputs=eleTrs[x].getElementsByTagName("input");if(inputs[0].value.match(/Atac asupra/i)){var spear=eleTrs[x].cells[getHeader('spear')].innerHTML;var sword=eleTrs[x].cells[getHeader('sword')].innerHTML;var axe=eleTrs[x].cells[getHeader('axe')].innerHTML;var scout=eleTrs[x].cells[getHeader('spy')].innerHTML;var lc=eleTrs[x].cells[getHeader('light')].innerHTML;var hc=eleTrs[x].cells[getHeader('heavy')].innerHTML;var ram=eleTrs[x].cells[getHeader('ram')].innerHTML;var cat=eleTrs[x].cells[getHeader('catapult')].innerHTML;var noble=eleTrs[x].cells[getHeader('snob')].innerHTML;var coord=inputs[0].value.match(/(\d+\|\d+)\) (K\d+)/);if(scout>=1){inputs[0].value='Scout'}if(lc>=350||hc>=150){inputs[0].value='Farming'}if(spear>=100){inputs[0].value='Sucide Troops'}if(sword>=100){inputs[0].value='Sucide Troops'}if(hc>=500){inputs[0].value='HC Clearing'}if(cat>=1&&scout>=1){inputs[0].value='Cat FAke'}if(cat>=1){inputs[0].value='Cat Fake'}if(cat>=50){inputs[0].value='Cat Hit'}if(ram>=1&&scout>=1){inputs[0].value='Ram Fake'}if(ram>=1){inputs[0].value='Ram Fake'}if(axe>=500&&lc>=50){inputs[0].value='Nuke'}if(noble==1){inputs[0].value='Noble'}if(axe>=4000&&lc>=2500){inputs[0].value='REAL'}inputs[0].value=inputs[0].value+' Atac '+"("+coord[1]+")"+' '+coord[2];inputs[1].click()}}}overView();
 
Ultima editare de un moderator:
Sus