Scripturi versiunea 7.0

  • Autor subiect DeletedUser25287
  • Data de început

DeletedUser35131

Da nici la minen u mai mergea plox si am gasit altul pe extern care merge.

PLOX

Cod:
javascript: var central = prompt("Coords Plox!", ""); var win = window.frames.length > 0 ? window.main : window; var J = win.$;  var doc = window.document; var table = J("[id$=_table]").filter(":not(#group_table)").get(0); var rows = []; var q; function get_distance(a, b) {     var a = a.split("|");     var b = b.split("|");     var c = b[0] - a[0];      var d = b[1] - a[1];     return Math.sqrt(c * c + d * d) } for (q = 1; q < table.tBodies[0].rows.length; ++q) {     var row = table.tBodies[0].rows[q];     var coords = J.trim(J(row.cells[1]).text()).match(/\((\d+\|\d+)\) +K\d+$/)[1];      rows[q - 1] = [coords, row] } rows = rows.sort(function (a, b) {     return get_distance(a[0], central) - get_distance(b[0], central) }); for (q = 0; q < rows.length; ++q) {     table.tBodies[0].appendChild(rows[q][1]) } void 0;
 

DeletedUser39367

Da,vad ca aici raspunde-ti doar celor care cred ca ii cunoasteti sau au "vechime"! O seara buna va doresc si spor la toate in viata!
 

DeletedUser23638

salut , caut si eu scriptul PLOX si ATACK COUNTER(satele si cae atacuri ai pe fiecare) sa mearga pe versiunea noua . folosesc opera. am incercat ultimele updateuri dar nu merg.
 

DeletedUser34188

salut ! Mie unul nu-mi mai merge scriptul de "Atack counter", cel care numeroteaza atacurile.Are cineva o versiune care sa mearga pt versiunea noua?
Multumesc anticipat pentru raspuns !
 

DeletedUser23638

imi explica si mie cineva cum merge plox? imi apare o fereastra si zice sa bag niste coordonate
 

DeletedUser31998

De la Privire Generala - Combinat:
Plox iti reordoneaza satele tale in functie de apropierea de coordonatele pe care le notezi tu in acea fereastra. Adica primul este cel mai apropiat de acele coordonate, al doilea este al doilea ca apropiere, s a m d.

Multimim baobao pentur update. Cel vechi nu imi mai mergea nici mie.
 

DeletedUser35131

q placere

Caut si eu scriptul de recrutare pe SAT. Vreau sa dau pe un cont mic si atacat mereu recrutare cu 100 unitati. Cand esti atacat nu e bine sa ai la recutare 1000 lanci .. si restu in asteptare..
Stiu ca era un script de recutare pe fiekare sat.
Sau este vreun script de rectutare masa care sa insereze doar 100 sau 200.. la fiekare apasare? sa nu bata de toate resursele pe acolo sa faca buleala..
 

DeletedUser38231

un script care imi pune satele de barbari cu bb-codes?..cel de pe forum pe lumea 24 imi pune toate satele , nu numai cele de barbari...

nu ma poate ajuta nimeni?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

As avea nevoie de scriptul care redenumeste satele dupa coordonate ... ma ajuta cineva ?

Am gasit ;))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39453

Intrebare Bomba de LENES: cumva un script de recrutare masa a nobililor ? pentru lumile gen clasica L 15 .
 
Sus