Se anunta razboi .....

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tu ar trebui sa stii mai bine cum e sa ai o cartita in trib ... nu!?
 

DeletedUser7916

sau mai degraba explica`mi cum se poate ca 1(un) prieten de`al tau sa fie in 2(doua) triburi odata ???
 

DeletedUser

nop am rectificat si am zis ca el este in MT ;) citeste atent ca poate pierzi ceva important si asa vei vedea ca am dreptate
 

DeletedUser

E vrajeala ma ...zorro asta vrea sa bage vrajba in trib la noi ...in M.T. ; :cool:
 

DeletedUser

crezi ????? dar nici tu nu esti sigur de asta ;) si o sti mai bine ca ori cine asta pt ca esti in MT...de ce ai recunoaste asta
 

DeletedUser7916

zorro ... deja e tarziu ... iti doresc o seara placuta in continuare si te sfatuiesc sa te duci in patut pana nu vin parintii sa te prinda la ora asta la calculator !!

on : clar ca e vrajeala ... multi (playeri) si multe (triburi) ar vrea sa bage raca intre noi (M.T. si WaRooM) poate, poate vor mai urca si ei un loc in top :)
 

DeletedUser

zorro ... deja e tarziu ... iti doresc o seara placuta in continuare si te sfatuiesc sa te duci in patut pana nu vin parintii sa te prinda la ora asta la calculator !!

on : clar ca e vrajeala ... multi (playeri) si multe (triburi) ar vrea sa bage raca intre noi (M.T. si WaRooM) poate, poate vor mai urca si ei un loc in top :)

stai linistit sa sunt destul de mare si stiu foarte multe ;) si sunt intrun trib destul de puternic :p
 

DeletedUser

Hai ca e traziu si nu am prea mult chef sa intru in polemici ....faza e ca daca o sa fie razboi intre cele doua triburi ne priveste strict pe noi acest lucru ; voi ceilalti care priviti de pe margine ve-ti putea doar sa mai invatati cate ceva !!!
 

DeletedUser

Cred ca ar trebui pusa o limita de IQ pe forumul asta...ma ingroziti sincer...
 

DeletedUser

Hai ca e traziu si nu am prea mult chef sa intru in polemici ....faza e ca daca o sa fie razboi intre cele doua triburi ne priveste strict pe noi acest lucru ; voi ceilalti care priviti de pe margine ve-ti putea doar sa mai invatati cate ceva !!!

si chiar crezi ca e polemica aici prietene ???!!!!!!!!
 

DeletedUser

noapte buna si maine o sa va dau si mai multe info despre toata asta poate cu riscul sa imi compromit si prietenul :p
 

DeletedUser

Hai ca e traziu si nu am prea mult chef sa intru in polemici ....faza e ca daca o sa fie razboi intre cele doua triburi ne priveste strict pe noi acest lucru ; voi ceilalti care priviti de pe margine ve-ti putea doar sa mai invatati cate ceva !!!

-esti a 2-a persoana care admite un posibil razboi intre MT si Waroom ... si nu tine de polemica cred ca sa mai pus problema ta si legatura cu OS ... Dl modrique :eek: , situatie delicata si in care eu cred ca MT-ul sa inselat dar apoi ** de potcoave de cai morti ... OS nu mai exist :p:p
- de ce esti asa rau rain ? poate ne pui si ceva teste de IQ :p:p .... TT din cate stiu duce un razboi frumos cu LOD ... satele vin e inca o zona inchisa pt MT ... te-ai gandit la asta ?
 

DeletedUser

nop nu sa gandit la asta...inseamna ca stie el de ce e nevoie de acele teste de IQ ;)
 

DeletedUser

acum chiar ca merg la somn .... am vazut cel mai tampit film posibil si mam cam intrecut cu berea noapte ...
 

DeletedUser

nop nu sa gandit la asta...inseamna ca stie el de ce e nevoie de acele teste de IQ ;)

zorro nu vreau sa te jignesc dar cred ca nu esti decat un jucator care vrea sa fie bagat in seama ... nu stiu cat de mult esti la curent cu cele intamplate ...
ms de completari totusi :p
 

DeletedUser

stiu foarte multe stai linistit si nu vreau sa fiu bagat in seama doar ca nu suport mincinosi...si daca era asa cum zici tu...nu eu ma ascund dupa alt nume ;) poate ar trebui sa te uiti la tine inainte sa ma acuzi de ceva nu crezi ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus