Se anunta razboi .....

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4920

Michelle a fost atacat de waroom stie cum e de ce sa ii fie frica ?



Nu va inteleg de ce sa iti fie frica in jocu asta ?


Ca piezi soldatei vegetali ? Sate imaginare ....Daca era pe bani mai ziceam asa...arata doar mentalitatea ta inferioara de a avea sentimentu de inferioritate si intr-un joc.
 

DeletedUser

Michelle a fost atacat de waroom stie cum e de ce sa ii fie frica ?



aici-Nu va inteleg de ce sa iti fie frica in jocu asta ?


Ca piezi soldatei vegetali ? Sate imaginare ....Daca era pe bani mai ziceam asa...arata doar mentalitatea ta inferioara de a avea sentimentu de inferioritate si intr-un joc.

aici la cine te referi ?:confused:
 

DeletedUser

UUUUUUffff e o vorba

Mai bine taci si pari prost, decat sa vorbesti si sa spulberii toate indoielile....
 

DeletedUser

cam liniste pe aici...sa fie oare linistea dinaintea razboiului ???? sau v-am stricat eu planurile ????
 

DeletedUser

Zoro si dark! Uitati-va la voi! Va dati mari jucatori in fata unora ce au mai multa experienta decat noi trei la un loc!E problema lor ce o sa faca in continuare, nu voi ati intemeiat WaRoom si nici M.T., au conducatorii lor care stiu ce fac!Cand o sa fie razboi cred ca o sa anunte ei!
 

DeletedUser

nu ma laud eu ca sunt mare jucator...aivazut tu asta pe undeva sa zicem doar ca ma pricep destul de binisor si ca vreau sa vad care este cel mai tare trib si mai curajos...sa vedem cine are curaj sa confirme spusele mele
 

DeletedUser

dap si pus de asta imi place sa ma distrez pe tema asta ca acum se vad fricosi si se poate manca o paine pe spatele lor...adica pe spatele celor care nu recunosc asta
 

DeletedUser2821

Voi chiar credeti ca o sa puna cineva "tara la cale" pe un forum la care toata lumea are acces ???
Daca o sa fie un asa razboi asta este dar nu inteleg cu ce va va ajuta/afecta pe voi ?
 

DeletedUser

poi uni vor da stergere de cont...alti vor ataca aiurea de frica...uni vor fugi si vor trada...intelegi acum
 

DeletedUser2821

Pai da si poti lau sate de barbari ca ma gandesc ca asta e specialitatea ta nu :)) ??
Singurul fricos de aici esti tu pentru ca nu ai tupeul sa iti zici nickul de pe joc.
Inca ceva... suferi de grandomanie ??/ sau de ce ti-ai pus numele "cel mare"?
 

DeletedUser

Voi chiar credeti ca o sa puna cineva "tara la cale" pe un forum la care toata lumea are acces ???
Daca o sa fie un asa razboi asta este dar nu inteleg cu ce va va ajuta/afecta pe voi ?



Nu ma ajuta si nici nu ma afecteaza, dar nu eram deacord cu ce spune Zoro!
 

DeletedUser

Pai da si poti lau sate de barbari ca ma gandesc ca asta e specialitatea ta nu :)) ??
Singurul fricos de aici esti tu pentru ca nu ai tupeul sa iti zici nickul de pe joc.
Inca ceva... suferi de grandomanie ??/ sau de ce ti-ai pus numele "cel mare"?

mie imi este frica sau tie ca te face praf waroom ?:confused:
 

DeletedUser

am si eu o propunere, sa nu mai comentam nimic la acest topic inutil, ar fi bine sa se inchida....


noi dam apa la moara unor....


nu mai raspunde-ti si lasa-tii sa vorbeasca singuri
 

DeletedUser

dap si pus de asta imi place sa ma distrez pe tema asta ca acum se vad fricosi si se poate manca o paine pe spatele lor...adica pe spatele celor care nu recunosc asta

hai sa ne distram ...

tu vs eu ...

oricunde ai fi pe harta o sa ajung la tine si o sa ai loc la margine !
 

DeletedUser

hai sa ne distram ...

tu vs eu ...

oricunde ai fi pe harta o sa ajung la tine si o sa ai loc la margine !

Stai linistit ca o sa vina si vremea asta...dar ce vad eu acum va rugatzi de admini sa inchida topicul da stiu ca va este frica nu gluma :D...si Alexutzu29 mai intai rezolvatzi problemele din trib inainte sa te aratzi ca esti viteaz :p
 

DeletedUser

Stai linistit ca o sa vina si vremea asta...dar ce vad eu acum va rugatzi de admini sa inchida topicul da stiu ca va este frica nu gluma :D...si Alexutzu29 mai intai rezolvatzi problemele din trib inainte sa te aratzi ca esti viteaz :p


poate imi spui si mie ce probleme sunt k sa le putem rezolva
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus