Se anunta razboi .....

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Mi se pare mie sau tema asta e doar o alta tema unde va jigniti?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sa nu inchida nimic, este un topic interesant si se discuta la obiect. Intotdeauna adevarul deranjeaza pe multa lume si aici avem un player care stie ce vorbeste, cel putin pana acum.
 

DeletedUser

Sa nu inchida nimic, este un topic interesant si se discuta la obiect. Intotdeauna adevarul deranjeaza pe multa lume si aici avem un player care stie ce vorbeste, cel putin pana acum.

poi stii cum se zice. cine se scuza, se acuza...doar o sa vedem si cat de puternici sunt cei din MT:D mai ales acum cand au atate probleme in interiorul tribului:p
 

DeletedUser4920

Sa nu inchida nimic, este un topic interesant si se discuta la obiect. Intotdeauna adevarul deranjeaza pe multa lume si aici avem un player care stie ce vorbeste, cel putin pana acum.

Imi zici si mie care e adevaru ?


Ca M.T. are Alianta cu Waroom si el discuta de war ?


Mi se pare aberant topicul daca era razboi se stia da cand avem alianta sa discutati prostii e o tampenie de topic
 

DeletedUser

Imi zici si mie care e adevaru ?


Ca M.T. are Alianta cu Waroom si el discuta de war ?


Mi se pare aberant topicul daca era razboi se stia da cand avem alianta sa discutati prostii e o tampenie de topic

poi ce aliantele nu se rup ??? oare nu sa mai intamplat asta pana acum:confused:
 

DeletedUser2821

Observati ceva ?
Acest copil a ajuns de la junior member , member .
Va rog aplauze.

Alo pustiu' nu ai si alta treaba decat sa te doara de m.t. si waroom ?
Vad ca tie iti pasa mai mult decat celor care sunt acolo =)) .

Si cand o sa poti sa te compari cu ultimul player din waroom/m.t. atunci mai vorbim.
 

DeletedUser

Probabil va fi si razboi intre M.T. si WaRooM..stiti cum se spune..niciodata sa nu zici nociodata!
Oricum..in acest topic sunt cam multe injurii nefondate..
 

DeletedUser

Observati ceva ?
Acest copil a ajuns de la junior member , member .
Va rog aplauze.

Alo pustiu' nu ai si alta treaba decat sa te doara de m.t. si waroom ?
Vad ca tie iti pasa mai mult decat celor care sunt acolo =)) .

Si cand o sa poti sa te compari cu ultimul player din waroom/m.t. atunci mai vorbim.

stai linistit ca nu obeservasem asta...nu asta ma intereseaza pe mine ca ori cum nu ai nimic de castigat din asta...ce ma amuza pe mine e ca tie iti este cel mai teama de acest razboi...de ce oare ???
 

DeletedUser15860

* Total Posts: 35
* Posts Per Day: 35
* Găseşte toate discuţiile Zorro cel mare
* Find all threads started by Zorro cel mare
uitati-va la data cand si-a facut cont pe extern...30.12.2008=azi:D...e tare..ma inclin in fata sa..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus