Se dizolva Nofa?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

f frumos .. per total avem vreo 150 sate diferenta? sau ma insel? totusi ar trebui sa facem un topic nou nu? BURN vs TI-BW ... si da am dreptul sa comentez .. eu am luat sate de cand era kegel (vezi loupoulica saracu) .. deci mai pune ceva la statistica acolo
 

DeletedUser

se referea la commentul meu care era ironic de altfel .. bine ca si-a dat seama
 

DeletedUser

sunteti patetici ... tribul de pe primul loc si cereti sprijin de la academia de 10 mil pct ... nu cred ca mai e ceva de comentat

ne scuzati ca noi nu stim sa trimitem sprijin ... bine ca invatam de la voi

din: lunyu
Origine: ~13~ (438|517) K54


Unităţi:

504 273 0 367 17 0 0 47 0 2 0 0
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34828

mai nightmare dar tu de unde ai mai aparut:))?????
te vad priceput la toate...dar la povesti esti un as.hai povesteste-ne istoria ta.am inteles ca esti un vrajitor al triburilor ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tu fiind cine mai exact? .. ca sa afli despre o persoana mai intai te prezinti
 

DeletedUser

adevaru e ca daca nu a auzit de mine .. parca vad ca nici de tine .. deja trebuie sa ne simtim jigniti :))
 

DeletedUser

sa ii dam dex-ul triburilor ... poate asa afla si despre domniile noastre :D
 

DeletedUser34828

:))
pai mai eu sunt un anonim.dar tu...o legenda tribala.
asa ca te rog sa te prezinti tuturor.legendele au nevoie sa se faca cunoscute.
si apropo,catelusul tau gabyy sa nu mai latre neintrebat ca-i fac cordectomie.
astept prezentarea ta.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
bai petarda... vezi sa nu pocnesti de la prea mult testosteron :D

in primul rand, cand mi te adresezi, te adresezi cu "Domnul Gabi"

iar cand eu fac o afirmatie de genul "esti praf" tu raspunzi cu : "am inteles, sa traiti! "

ai auzit ma ? agarici mic ce esti ! :))
 

DeletedUser34828

iarasi latri neintrebat?nu ma intereseaza persoana ta.esti un limbric pe acest forum(parazitezi mai exact).asa ca ham ,ham fa pasi si lasa stapanul sa se prezinte.dai prea mult din gura si parazitezi prea tare acest forum.
nightmare,astept o prezentare succinta a ta(experienta,istoric,lumi )
 

DeletedUser34781

sunteti patetici ... tribul de pe primul loc si cereti sprijin de la academia de 10 mil pct ... nu cred ca mai e ceva de comentat

ne scuzati ca noi nu stim sa trimitem sprijin ... bine ca invatam de la voi

din: lunyu
Origine: ~13~ (438|517) K54


Unităţi:

504 273 0 367 17 0 0 47 0 2 0 0

mai, "acesta"...era diferenta de la full-ul trimis anterior, si intre timp i-ati luat satul!
daca nu ai imaginatie, nu te mai baga in seama.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15095

cam multa vorba si cam putine fapte Domnu Dalmatian .. cat despre praf ... cred ca ar trebui sa inchizi gurita sa nu il faci ...
Domnule nightmare1986, inca nu am aflat cine sunteti voi, dar am vazut ce puteti .. si la cata legendele tribale ziceti voi ca sunteti nu m-ati impresiunat cu nimic ... cat despre sprijinul ala .. la noi se trimite tot pana la ultimu lancier .. daca alea s-au refacut pe satele trimise deja sprijin ... alea s-au trimis .. dar la inteligenta ta de zeu, e destul de greu sa realizezi asta ...
 

DeletedUser

Din acest moment aveti "Masterban", toti !!!

ps. daca sunteti barbati o rez in real, face to face, ca intre barbati, nu ca niste cocalari dependenti de semnele de la messenger...., iar u night...am vrut sa te evit, dar acum o sa vin...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
iarasi latri neintrebat?nu ma intereseaza persoana ta.esti un limbric pe acest forum(parazitezi mai exact).asa ca ham ,ham fa pasi si lasa stapanul sa se prezinte.dai prea mult din gura si parazitezi prea tare acest forum.
nightmare,astept o prezentare succinta a ta(experienta,istoric,lumi )

Bai ciumburlake, d-astia ca tine am fumat destui....

Ti-am zis ... las-o mai usor cu testosteronul ca s-ar putea sa explodezi bai pocnitoare mica...si inca nu au venit sarbatorile !

Ne amendeaza astia pe forum pentru pocnitori ilegale! :rolleyes:
 

DeletedUser

Bai ciumburlake, d-astia ca tine am fumat destui....

Ti-am zis ... las-o mai usor cu testosteronul ca s-ar putea sa explodezi bai pocnitoare mica...si inca nu au venit sarbatorile !

Ne amendeaza astia pe forum pentru pocnitori ilegale!

daca erai mai istet dadeai dovada de maturitata si nu dadeai reply, dar cine sunt eu sa critic, ca am doar 7 ani de acasa.....handicapul altora.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus