Se dizolva Nofa?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34828

sa fiu scuzat pentru off-topic dar explica-mi unde ai vazut tu eruptia mea de testosteroni pe acest forum?
 

DeletedUser

pff .. da de ce va intereseaza ma cine sunt si ce experienta am daca spuneti ca sunt praf? scutiti-ma cu explicatiile voastre pt sprijinu ala ... sunteti patetici si cu asta basta ... eu o sa las faptele sa vorbeasca .. momentan chit ca nu am fost eu f activ tot am o statistica favorabila contra marelui trib de pe locul 1 ... o fuziune intre niste lasi care au intors sabiile impotriva fostilor aliati si niste zmei gen simona senzual .. pardon .. tot in categoria pitzi e si celalalt nick .. a inceput furibund si s-a stins repede
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
sa fiu scuzat pentru off-topic dar explica-mi unde ai vazut tu eruptia mea de testosteroni pe acest forum?

asta reiese din simplul fapt ca ti-am acordat putina atentie si acum ti-ai luat-o in cap :)

daca erai mai istet dadeai dovada de maturitata si nu dadeai reply, dar cine sunt eu sa critic, ca am doar 7 ani de acasa.....handicapul altora.

ar fi culmea sa ajungi sa-ti critici colegii :D
 

DeletedUser

lool

ha :))

ce treaba are ceea ce ai spus tu acolo cu ce se intampla pe harta?

daca faci niste interne si esti pe locul 15 inseamna ca esti super vedeta? :D

sau daca ai 25 mil la inamici , din care 15 facute la aparatori ( adica pe spatele tribului ) inseamna ca esti tot vedeta? :D

Despre nightmare sa vorbesti abia atunci cand vei realiza si tu macar un sfert din ce a facut el pe acest joc... si aici ma refer la niste umilinte maxime date unor jucatori care se cred super zmei si la ora actuala :)

ma daca as putea sa mut 3 jucatori de pe granitza cu ORG akolo sus am innoblia tot burnul in mai putzin de 1 an!! si asta tzi'o zic ca fapt!!si pe tine si pe tic tac barbrul si pe baobao ala tot asa! de nigmare ce sa mai zic?:))) am fost si eu sitter la cineva cand a dat nobili atzi dat 240 de ferme si nu atzi luat un sat! de nobili ce pot sa mai zic! se vad din china de pe ce sate da....ai fac split dupa fiecare nobili nici nu are rost sa imi bag def in sat!
atzi dat de innactivi nostri!! jucatori care joaca fara cont activat pe granitze! normal sa cuceritzi cate 40 de sate:)) k ei la 200 de atacuri inchid jocul si spun k au avut probleme cu calculatorul sau netul.....stai sa scapam de interne si de cei care fac figuratzie doar! si apoi mai povestim!!

si nu te chinui sa imi spui greselile de ortografie k nu stau sa ma corectez in fatza la oameni k voi de care numai gura e ! si care avetzi cate 6 conturi pe proxi si atacatzi totzi doar in innactivi!!!s'a vazut ce atzi rezolvat cand atzi dat in jucatori activi!!!NIMIK!!!

2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

era sa il ignor pe uby .. nu ca ar avea ceva important de spus .. domnu .. tu invata regulamentul acestui joc si dupa te poti lua de performantele mele ..tribale evident ca pt a te lua de altele ai nevoie de experienta cu inca o persoana in camera nu cu calcu in fata si manuta prin pantaloni

am dat de inactivii ... mama ei de limba latrina ... d-aia am si dat nobilii asa ma ca stiam cu cine jucam ... vorbe multe .. da poate intr-un an ajungem noi langa tine si atunci vedem si fapte .. si te invat si sa dai nobili intr-o secunda si sa omori nobili .. pana atunci ciocu mic si fapte taticule
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

esti amuzant....
sunteti "amuzanti"....pe bune, nu va ganditi ca poate ca pe 20 sunteti dusmani si apoi pe 23 veti fi colegi..:)))
in fine, nu este ** numai de coleg, de prieten sau altele, este ** de respect iar cand vad cum vine cate 1 care a vazut si el calc la 20 de ani si incepe sa se dea mare peste tot ma face sa cred ce au zis vrajitoarele elea, in legatura cu al 3-lea razboi mondial....ca rasa umana este deja 0
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ce tare esti :D

ma duc sa il iau si eu pe varul meu costel si pe fratele vasile sa ii bag pe granita... si peste 14 ani , 2 luni, 1 saptamana , 3 zile, 21 ore, 45 minute si 3250 de secunde inchid lumea :D
 

DeletedUser15095

bre, daca nu vroiai explicatii despre sprijinul ala atunci de ce vii cu acuzatii de genul ala? Voiam sa stim si noi experienta ta pe acest joc, nu de alta, dar macar sa stim cu cine avem onoarea .. si nu mai vorbii despre diplomatie si fuziuni din moment ce aveti un singur razboi din care veti iesii cam sifonati spre deosebire de noi care ne razboim cu jumatate de harta! ..
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
bre, daca nu vroiai explicatii despre sprijinul ala atunci de ce vii cu acuzatii de genul ala? Voiam sa stim si noi experienta ta pe acest joc, nu de alta, dar macar sa stim cu cine avem onoarea .. si nu mai vorbii despre diplomatie si fuziuni din moment ce aveti un singur razboi din care veti iesii cam sifonati spre deosebire de noi care ne razboim cu jumatate de harta! ..

inseamna ca aveti niste diplomati retardati si handicapati :D daca va bateti cu toata harta ....

a cui e vina daca nu a lor? :))
 

DeletedUser

era sa il ignor pe uby .. nu ca ar avea ceva important de spus .. domnu .. tu invata regulamentul acestui joc si dupa te poti lua de performantele mele ..tribale evident ca pt a te lua de altele ai nevoie de experienta cu inca o persoana in camera nu cu calcu in fata si manuta prin pantaloni

am dat de inactivii ... mama ei de limba latrina ... d-aia am si dat nobilii asa ma ca stiam cu cine jucam ... vorbe multe .. da poate intr-un an ajungem noi langa tine si atunci vedem si fapte .. si te invat si sa dai nobili intr-o secunda si sa omori nobili .. pana atunci ciocu mic si fapte taticule

ma unde am stat eu sitter nu ai luat un sat nici u nici tot tribul tau...cat despre atacuri la secunda........poate esti bun.....dar in aceeasi secunda te demostrez oricand!
sincer pentru tine ma gandesc sa fac schimb de cont! cu cineva sa fiu mai langa tine:p sa itzi arat ce inseamna sa ataci!si nu imi iau si 5 usere pe proxi ca voi!:p
 

DeletedUser15095

era sa il ignor pe uby .. nu ca ar avea ceva important de spus .. domnu .. tu invata regulamentul acestui joc si dupa te poti lua de performantele mele ..tribale evident ca pt a te lua de altele ai nevoie de experienta cu inca o persoana in camera nu cu calcu in fata si manuta prin pantaloni

am dat de inactivii ... mama ei de limba latrina ... d-aia am si dat nobilii asa ma ca stiam cu cine jucam ... vorbe multe .. da poate intr-un an ajungem noi langa tine si atunci vedem si fapte .. si te invat si sa dai nobili intr-o secunda si sa omori nobili .. pana atunci ciocu mic si fapte taticule

:)) tu sa ma inveti pe mine? :)) intreaba colegii cum le-au murit aseara nobilii (desi erau la secunda ..) dar na .. eu cu experienta mea nu am cum sa stiu eu d`astea :) .. aa si uite ca am gasit si datele cu nobili ..

Trupe care sosesc Sosire
LR5 0:29:00 - curatare
LR5 0:29:00 - curatare
porceni063 0:29:02 - sprijin
porceni022 0:29:02 - sprijin
porceni003 0:29:02 - Nobil
porceni003 0:29:02 - Nobil
porceni008 0:29:02 - sprijin
porceni003 0:29:02 - Nobil
porceni003 0:29:02 - Nobil

Cat despre ajuns langa mine, nu trebuie sa te deranjezi ... stai linistit k vin eu dupa tine ... daca nu-ti convine varianta asta, te las 6 luni sa mai cresti si u putin, sa nu zici ca sunt rau, iesim din triburi, ne facem unu in care intram amandoi si ne dam 1 Vs 1 .. dar cred ca nu te tine ...
 

DeletedUser

daca tot zici ca ai fost pe l7 .. intreaba-l pe profucv ce inseamna 1 la 1 cu mine .. asa ca idee .. dupa discutam .. zmeule .. iar vorbesti in loc sa actionezi

cat despre colegul tau .. ciudat ... statistica ne este favorabila ... dar si tu .. dai din gura ca nu ai ce face nu?

asa ca si razboi .. cred ca ati dat ceva acatiste la biserica atunci cand ati auzit ca dispar taberele militare nu? am vazut eu cum stiti voi sa le folositi .. numai eu v-am distrus vreo 3 ... hai sa va zic si un secret .. se puteau pune 40 ferme intr-o tabara ... asa sa nu muriti .. nestiutori
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15095

se puteau trimite mai mult de 40 .. dar in fine ;) opresc subiectul aici .. prefer sa discutam pe harta data viitoare ...
 

DeletedUser20252

NOFA daca ramanea in formatul care era atunci cand s-a facut fuziunea dintre army. si NOFA sunt mai mult decat sigur ca nu aveam mari probleme in a controla situatia pe harta.Din pacate insa au fost foarte multi jucatori din fostul NOFA si din army care s-au lasat,gen helldrake,erwinromel,dilita,vrmx si pot enumera si altii insa nu are rost.
S-a ajuns ca in nofa sa joace 7-8 jucatori,jucatori care aveau fiecare cate 4-5 sitteri...nu am avut ce jucatori sa aducem pe conturile ce erau pe sitter si astfel stateam si le tineam si pe alea si pe ale noastre.

Eu intr-un final vazand indiferenta a foarte multi jucatori care erau in NOFA si faptul ca eram doar cativa jucatori care ne chinuiam am hotarat sa ma las si am dat contul in sitter la isabel0.Ea apoi a tinut tribul mai mult de una singura impreuna cu pinkmidget pana cand a obosit si ea si a hotarat sa dea stergere cont.
Plus ca au fost certuri intre jucatori,gen anglesey si kitamura care se certau de la un sat,se injurau unul pe altul,si la nivelul asta se te injuri cu un coleg pentru un sat e chiar penibil,dar in fine...nu prea mai conteaza.

Tin sa felicit adversarii care i-am avut,RTK,Legion si BURN (cei din urma sunt cei care eu insa nu am apucat sa ma lupt contra lor)pentru prestatia lor pe harta.
De asemenea doresc sa multumesc aliatilor care s-au dovedit a fi aliati de nadejde,cum ar fi Rebel si cei din KEGEL.

In rest doresc mult succes triburilor de pe harta,in special celor din KEGEL,Rebel si fostilor jucatori NOFA care au fost loiali tribului pana in ultimul moment, si un joc cat mai placut.


P.S.-nu voi raspunde la alte posturi care o sa urmeze dupa al meu,pentru mine lumea 20 este un capitol incheiat.

O zi buna.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stii cum e .. striga ciob de oala sparta (ca tot ziceai de injuraturi) .. nu mai e nevoie sa zic mai multe nu?
army daca nu fuziona din ce imi aduc eu aminte pierdea un razboi .. si erati demult papa de pe harta
si vorbind de coloana vertebrala .. ai plecat de pe l7 ca te-au lucrat unii oameni .. cum de ai putut juca langa ei aici? sa nu ma iei ca nu te-a lucrat profu .. sau isabel .. ca aveau destula putere sa influenteze totul in favoarea ta
 

DeletedUser

Scuze.incontiinu scuze.
Ce imi place ca anumiti playeri pe care iam vazut si pe alte lumi si care se lauda cu ce au facut ei,cand incep o lume noua sunt pe langa total.
Am mai spus mai demult ca un player bun e bun pe orice lume nu doar pe una singura,scuzele celor din Diablo de pe L7 le aud deja de nu stiu cand.....timp,sittere,fuziuni,sau altii care iau facut ,sau nu iau facut si au trebuit sa se lase.
Nu ma intereseaza prin ce conjunctura au ajuns pe primul loc pe L7(in fond nu ma mai intereseaza)...siretlic,diplomati in care nu si-au tinut cuvantul,sau pe care la momentul pe care lau considerat ei oportun pentru ei lau incalcat.
Majoritatea celor de pe L7 din Diablo sunt si au fost buni doar acolo...(cu exceptia catorva dintre ei in fata carora imi scot palaria,dar pe aceia nu ii vad pe L20)
Asa ca scuzele cu nu am mai avut timp,fuziunea cu aia a fost un esec,prea multe sittere ....nu isi au rostul.
Aducetiva aminte ca praful asta in ochi lati aruncat in ochii celor pe care ziceti voi ca iati invins pe L7 si acum veniti sa il vindeti la alti??...nu merge,cautati altceva ..
Nu am nimic cu voi pe L20...asta este vi sa intamplat sa nu va iasa cum ati planuit,dar lasati vrajeala..
Un joc placut pe alta lume sau pe cea pe care inca jucati.
 

DeletedUser

uite o gandire ok ... ori esti bun ori nu mai esti ... unde e valoarea diablo?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus