Se poate aşa ceva?

DeletedUser

Deci stăm o mulţime de oameni o săpt şi plănuim atacuri pe LR....unii îşi ia concediu la servici, unii lasă examenele şi licenţa, învăţatul pentru bac, grătarele şi bericile să dea un atac frumos şi când vine mult aşteptata zi ce se-ntâmplă...începem să lansăm atacurile iar după câteva ore sunt blocaţi aproape toţi jucătorii vizaţi (capdezana, dauma, n109ud). E frumos aşa ceva domnilor din LR? Normal că preferaţi să vă ia adminii 1-2-3-4 sate decât să luăm noi 10-20-30....

E frumos să ne pierdem timpul de pomană? E frumos să mâzgălim zeci de pagini degeaba?


Luaţi şi studiaţi măzgălelile şi vă aştept să atacaţi....


Chiar nu puteţi urma nişte reguli simple şi de bun simţ???

capdezana
Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit

Ruşinică!

dauma
Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit

Ruşinică!

n109ud
Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit

Ruşinică!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in lr gasesti luptatori cu onoare....NOT

mda ce poti sa mai zici, trisori care triseaza trisand ca sa li se inchida conturile sa scape de atacuri, niste lasi doar asa puteau sa scape.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mda. rusinica mie ca sunt un dobitoc. tot ce s-a intamplat s-a intamplat dintr-o prostie de a mea. am tras o incalcare de regulament fara sa imi dau seama in care l-am prins si pe capdezana la care eram sitter. nu am cum sa va cer sa credeti asta. plus ca e un bun subiect de propaganda pt voi. in locul vostru as crede si eu exact aceleasi lucruri si as spune ca e o bataie de joc.
 

DeletedUser

sunt curios care o sa fie pedeapsa ca ma tenteaza si pe mine sa ma blochez cand am 100 de atacuri :rolleyes:
 

DeletedUser

11 la mine. plus la restul. si respect pt atacul vostru cat am putut sa il urmaresc pana p l 3 si ceva cand am fost blocat. dar te asigur ca eram suficient de pregatiti la capdezana ca sa nu risc asa ceva. plus ca la mine veneau doar atacuri de deruta pe un sat. sunt constient ca mai aveati multe de trimis si poate arata altfel. in afara de scuze pt timpul si efortul vostru nu stiu ce as putea sa mai zic. ma duc sa ma imbat singur ca sunt bou si asta merit.
 

DeletedUser

Asta e....luăm şi noi frimituri că-s bune şi ălea, oricum chiar dc nu a fost intenţionat e bună schema şi musai de executat când ai peste 50 atacuri. :D
 

DeletedUser2786

e nasol,dar si adminii gresesc. sper sa citeasca acest post si sa se schimbe ceva propun ca un player prin de 2 ori trisand a 3-a oara sa-i fie inchis contul. De exemplu pe L3 angel.black0 a trisat fff mult. era inchis i se lua 2-3-4 sate si apoi era liber. 2 greseli sunt permise, 3 e deja prea mult. le convine sa piarda 2-3 sate pe care cu 6 full-uri le are inapoi. dar asta numai adminii pot s-o faca,noi suntem simpli playeri:(
 

DeletedUser

A fost făcut şi ticket, cred că mai multe nu doar unu pentru această situaţie şi deja am primit un răspuns dar nu avem voie să-l punem pe forum din câte ştiu eu. :rolleyes: Asta e...să ne fie învăţătură de minte..
 

DeletedUser4863

Si eu am patit la fel....

1 saptamana cu trupa sa pregatim atacurile...Il chelim de tot ce are si cand sa incepem cu satele jucatoru dackattaInchis.

2.Acum omu are cate 50k pe sate.


Si m-am adresat si eu adminilor binenteles. Raspuns lor:

xxxxxx 20.04.08 00:46
Bună seara, loveisintheair,


1. Situatia unui jucator nu se discuta decat cu el.
2. Da, trupele primite sprijin, raman la el.
3. Tribul dvs nu va primi nicio despagubire.
4. Sanctiunea nu este la latitudinea dvs.


Ghici cate sate i-au luat 2 ...

Sa nu spargi calculatoru:confused:

Eu Nu critic admini isi fac datoria chiar foarte bine.Dar zebzecu ala de incalca regula sa primeasca macar o pedeapsa mai mare !



Ps: cand o sa vreau vacanta de 2 saptamani o sa fac un Transport ilegal de resurse Pedeapsa 1-4 sate! Care este bay-ul 10k pe fiecare sat!:cool:
 

DeletedUser

Maretul Imperiu Roman pierde teren si in fata tlb si a scitilor si altfel nici nu mai pot rezista,asa ca deacum o sa foloseasca tot felul de tertipuri
 

DeletedUser

le multumesc tuturor celor care vorbesc si acuza fara sa ma cunoasca... mi-am recunoscut greseala si in fata adminilor si in fata celor care au fost dezavantajati de ea... greseala de copil handicapat cu 2 sate. mai mult de atat nu mai am ce spune. nu mai am ce posta pe acest forum, m-am facut de ras suficient la faza asta incat sa am bunul simt macar sa imi tin gura. dupa momentul in care sunt deblocat am o singura rugaminte. daca e posibil sa devin o tinta pt voi ar fi o onoare pt mine. mai imi spal naibii din obraz. si daca tot am spus ca nu mai postez mai reglez acum o datorie veche. multam mult nienna si valiusha si tuturor celor care postau candva pe "epistola amorezata" :)

si scuze pentru LR. nu as fi vrut sa fiu tocmai eu ala care sa saboteze imaginea.
 

DeletedUser

pacat de cei care au trimis cleanurile dar nu si nobili iar cat despre pedeapsa cu satele care se confisca e cam egala cu zero daca satele confiscate se afla la adapostul tribului pentru ca acele sate or sa fie inobilate tot de fostii proprietari.
Nu exista optiunea ca acele sate sa numai poata fii atacate de cei care au fost pedepsiti? :rolleyes:
 

DeletedUser2786

rumi daca mi-ai da tu ban stii ca nu m-as supara. si daca e sa fiu inchis asta e,doar n-o sa ma sinucid. sau poate ma apuc de baut:p...ups uitai,deja m-am apucat de la 16 ani:d
 
Sus