Se putea fara mine?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Logic, nu scapati de stres... am vazut ceva funny prin setarile lumii noi, adica "declaraţii de război" -activate... si din moment ce ador sa mi se faca declaratii de orice fel, ma bag si eu.
Nu stiu in ce zona, la ce ora, cati membrii o sa aiba tribul sau macar cum o sa il cheme. Nu postez ca sa adun membrii, ci doar ca sa ma laud.
Mai pe scurt, ca sa nu va plictisesc prea mult, luati-va gandul ca o sa aveti trib rang 1 la puncte/ODA primele 2 luni de joc. Dupa, strangem taraba si ne mutam pe 24.

Astept declaratiile, mai ales ca am frigiderul cam gol.

Pup
 

DeletedUser

am si prima alianta, sper.....
succes cu tribul.
ne vedem pe harta
 

DeletedUser

pai atunci va urez multa bafta
locu 1 la oda sa te vad ca deobicei:D , spike-urile ale tale sa fie
 

DeletedUser

se vand mici in post... si ma laud eu ca imi trag trib de firma :p
 

DeletedUser

da, cate 4 pe fiecare parte... si le port pe toate scoase ca sa vada lumea ce smechera sunt.
de-aia am reusit sa adun si pitipoance in nou trib... felinar tre sa mai cumpar maine ca sa il pun la intrare, sa stie garda pe unde sa se plimbe si sa se frece paladinu mai repede sa scoata flama :D
 

DeletedUser

mine de ce fugi repede de pe 22 ? Oare sa anuntat ca vor sa te taie de craciun !:D
 

DeletedUser

mine întodeauna a făcut spectacol cand juca ! baftă la joc !
 

DeletedUser

bre, nu fug. tocmai m-am apucat de abdomene ca sa pot sa va fugaresc prin tot K55
 

DeletedUser

da, cate 4 pe fiecare parte... si le port pe toate scoase ca sa vada lumea ce smechera sunt.
de-aia am reusit sa adun si pitipoance in nou trib... felinar tre sa mai cumpar maine ca sa il pun la intrare, sa stie garda pe unde sa se plimbe si sa se frece paladinu mai repede sa scoata flama :D

Cu asa ce lauzi tu? cu piti? ia zi, sunt scumpe? Cocalari nu ai gasit? sa fim in trend ;)
 

DeletedUser

droage aveti ?
Niste plante botanice pot gasi la voi in trib ?:)
 

DeletedUser

de craciun ne pui pe nasa carne de porc , sau carne de pisica ?:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus