Se repara?

  • Autor subiect DeletedUser13868
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13868

de vreo 2-3 zile servaru merge fff greu se rateaza atacuri stam cu magazile full ca nu putem sa facem nimik servar ocupat sau nu ne putem connecta nu ni sa oferit nici o explicatie macar sa anunte daca lucreaza la servar ca sa nu ne mai facem si noi planuri va multumesc
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Calm si tutun, suntem in Romania si asemenea probleme vor avea inevitabil acelasi raspuns :

"Momentan, serverul nu este disponibil
Pagina Triburile nu este disponibilă deocamdată, vă rugăm încercaţi din nou peste câteva minute.

Vă rog nu trimiteţi intrebări către suport, ne dăm silinţa să rezolvăm problema cât mai repede posibil.

» înapoi "

"Nu trimiteti intrebari catre suport|, lasati-va dracului de joc si apucati-va pe .net, astia isi bat joc de noi in fiecare seara !
 

DeletedUser11458

are dreptate decat sasi bat astia joc de mine mai ** joc pe .net dupa ce ca le umplem buzuharele cu bani mai au si tupeul sa isi bata joc de noi
 

DeletedUser

si eu zic ca isi bat joc de noi:(, puteau macar sa anunte ca se fac lucrari si doar intelegeam, sa nu stam sa dam atacuri si supriza, nu le putem lansa pe toate :mad:
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Internal Server Error
Bine ai venit Rakanishu!
Apasă pe butonul de Login, pentru a intra pe una din lumi!


Sunt pe cale sa folosesc limbaj trivial, incerc sa ma abtin....dar domnilor de la IT sau cum naiba va zice, vorba unui coleg de mai sus...pierdem atacuri, trupe, puncte, timp...si mai ales ne facem o caruta de nervi...oare tara asta de rahat nu isi mai revine vreodata ???

VREAU 1 LUNA DE CP GRATIS !!!
 

DeletedUser13868

................dupa ora 12:00 merge mai bine...spre dimineatza isi revine....cand se face intuneric pica....
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Cu siguranta....sau codatii din CL...asa cum se aud vorbe...deci MoD...You are not alone ! :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
dada....rollback-ul care s-a facut pe L1, de ne-am trezit cu magaziile pline, sate mai putin si multi care stiau ce urma sa se intample :D...plus cate 4-5 paladini in sat pe care ii puteai trimite pe toti la atac....ce vremuri dom'le:rolleyes:
 

DeletedUser706

Acum 2 zile sa intamplat acelasi lucru ..
A cazut servarul ..
Crezi ca a contat ?
A interesat pe cineva de trupele pierdute ?
Nu ...
Nu sa facut nici un roll back ...
Asa ca daca azi s ar face ...maine ar cere si cei care au pierdut acum 2 zile !
Deci greu de crezut !
Pe vremuri ...asa se proceda ..
Dar alte vremuri !
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Cred ca astia din Mod cunoaste hackereli si au blocat serverul sa nu mai trimita dusmanii atacuri....sau cei din DH...sau poate cei din YKZ...sau poate aia din MdA, sau poate TSL....sau poate unu de la margine sa nu il mai atace parasitu' de langa el....who knows ??....shit happens...pe banii nostrii domnule ! :mad:
 

DeletedUser

eu cred ca noi intrebam noi raspundem nimeni nu ne baga in seama :D si asta ne demonstreaza inca o data ca e bine sa fii roman :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus