Se repara?

  • Autor subiect DeletedUser13868
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am o idee ..facem o petite...,care voteaza ..DA { intrebare fiind : ne lasam dracului toti de joc?}.....sa vedem cine mai joaca:) ma intreb ce face marele dony din LR l3..lualar cIuM---A:confused:....oare pe cine mai innobileaza sa ajunga pe primu loc el si Chas3r acum
 

DeletedUser

Ma duc sa dorm..poate revine servaru cand ma trezesc:)) ..asta fiind maine ora 12:)):D:D
 

DeletedUser14115

x(

Mai mare bataie de joc nu am vazut niciodata.. imi pierd timpul si banii... ca sa ce? sa ma stresez ca nu le merge lor serveru, lasati.va de meserie, meseriasilor, pierd nobilii din cauza voastra, nu sunteti in stare lasati pe altii care pot.

I R C
 

DeletedUser

XSh4DoW a spus:
va rog sa nu imi scuzati dowble postul

deci nu astept respect din partea ta stiu ca te doare in rect
iar la fraieri le bag p**a in gura sa vada ca am gusturi...
 

DeletedUser

Acum vad ca zilnic avem probleme.. si pe ro si pe net e la fel :(
Cei de la Inno Games sunt vinovati, cei de aici nu au nicio vina ...
jucati si voi un CS . sa mai scapati de nervi :D
catalinho.idle.ro
 

DeletedUser

Acum vad ca zilnic avem probleme.. si pe ro si pe net e la fel :(
Cei de la Inno Games sunt vinovati, cei de aici nu au nicio vina ...
jucati si voi un CS . sa mai scapati de nervi :D
catalinho.idle.ro

Da,nu stiu de ce tot dati vina pe admini de aici...
Cand toate serverele din lume au cazut...ieri am inteles...dar azi...
Numai conteaza :)).

Oricum situatia e mai "roza" decat pe .net momentan.
 

DeletedUser

Acum vad ca zilnic avem probleme.. si pe ro si pe net e la fel :(
Cei de la Inno Games sunt vinovati, cei de aici nu au nicio vina ...
jucati si voi un CS . sa mai scapati de nervi :D
catalinho.idle.ro

Daca maine face la fel ca acum 2 seri(in seara asta a fost ok)..
Imi instalez dupa cate luni de pauza Steamul si intru pe serverul ala la un CS :))
Prea ii faci reclama peste tot :D:))
 

DeletedUser

daca tot se discuta despre orice ..vrea sa va zic ca si gaina mea a facut doar doua oua azi dimineata ...de obicei imi face cate 4 ... vaca face "ham" in loc de "muuu" ...iar vecinul meu sapa spre centrul pamantului in spranta ca o sa-l vada 3D

mai terminati cu posturi gen CS ... planoare ... si alte prostii
macar de ar fi ceva de voi in jocul asta marea majoritate isi fac cont pe extern sa se laude cat de prost se descurca pe lumea x

admini se ocupa de reguli, iar cei din it de configurare server. ce e asa de greu de inteles? pe cine injurati voi?
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Normal ca dupa 17 se intampla minunile....apare viitorul tarii pe net, dupa ore sau somnul obligatoriu de dupa-amiaza ! Activitatea pe forumurile DH...YKZ si altele creste simtitor dupa aceasta ora ! :D
 

DeletedUser8914

...

este prea de tot , ne zice cineva care ii problema , aveam 2 atacuri cand o picat serveru acum vreo 2 zile am zis ca innebunesc .
 

DeletedUser

Am o idee ..facem o petite...,care voteaza ..DA { intrebare fiind : ne lasam dracului toti de joc?}.....sa vedem cine mai joaca:) ma intreb ce face marele dony din LR l3..lualar cIuM---A:confused:....oare pe cine mai innobileaza sa ajunga pe primu loc el si Chas3r acum

mah din cate vad eu suferi destul de mult cu teasta....ar trebui sa te duci la un control la BaLaCeAnCa;););).... ce treaba are problemele servarului lumi 7 cu lumea 3?:confused::confused::mad::mad::mad:....ar trebui sati iei ban permanent pe forum;):D
 

DeletedUser7708

Băgaţi acolo: "Nu sunt prost" cu o căsuţă când acceptaţi termeni şi condiţii.
 

DeletedUser

Discutiile au deviat complet de la subiectul initial, care oricum este depasit.
Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus