Se repara?

  • Autor subiect DeletedUser13868
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

E aiurea rau.unii dau bani pentru jocu asta,cat se da 2, 5 10 euro..dar se plateste.Se prelungeste contul premium cu catvea ore pierdute sau apelam la taica-miu la OPC ? :)
 

DeletedUser

ce nume ai pe cs ? am intrat si ** , sunt DarKnesSs-dSp

Am iesit... Vorbeam si pe mess si era lag... Nihilius e nickul si pe CS.. pe acel server joc de obicei, m-am obisnuit cu el :)

E aiurea rau.unii dau bani pentru jocu asta,cat se da 2, 5 10 euro..dar se plateste.Se prelungeste contul premium cu catvea ore pierdute sau apelam la taica-miu la OPC ? :)

ai dreptate, unii baga bani, dar si aia care nu baga sufera ca nu merge L7... acum 2 zile nu ,mergea deloc jocul asta , acum nu merge L7....oare maine ce lume nu va mai merge...?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Lumea 7 e scoasa si de la Ajutor , si de la Statistica ..e cam "pa pa" se pare,deocamdata :).
 

DeletedUser

Macar acum nu poate intra nimeni pe lumea 7. Ciudatenia este ca, la ora 9, unii puteau intra si jucau bine merci, iar la altii le aparea anuntul ca serverul are probleme, dar se lucreaza la remedierea lor.
 

DeletedUser

ia datii un clik la "Înscrie-te acum gratis!" si sa imi ziceti ce va apare si voua :confused:

mie imi apare
"Înscriere pe Lumea 7
» Alege o altă lume
Fiecare jucător are voie să aibă doar un cont pro lume!

Dacă ai deja un cont pe o altă lume sau ai avut mai de mult un cont, nu trebuie să te înregistrezi din nou în mod normal. Încearcă pe Pagina Principală Login!
Porecla de joc:

Parola:

Reluarea parolei:

E-mail:
(Este necesar pentru activare)

Accept termenii şi condiţiile generale (Termeni şi condiţii generale)"

ce chestie bizara, dar tot nu pot intra pe lumea 7:mad: cu cyy cu cele 2 ore ale lor :(
 

DeletedUser

intra toti copii inainte de culcare sa mareasca magazia ... de aia :D
 

DeletedUser

pai cica se poarta :)), si-am auzit ca doar aici se duc marile batalii :D, aici intalnim cei mai buni strategi :) (ce o fi aia "strategie"?) :confused::rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eram si eu gata de inobilare, dar azi dimineata am gasit nobilii acasa...........mancau praz
 

DeletedUser

2 sate "restituite"...si altele pline cu aparare...super de treaba departamentul vostru IT...mai face-ti angajari???
 

DeletedUser

pai cica se poarta :)), si-am auzit ca doar aici se duc marile batalii :D, aici intalnim cei mai buni strategi :) (ce o fi aia "strategie"?) :confused::rolleyes:

..:confused:poi aveai si contu bogdyone:rolleyes:..:))

Si in legatura cu "disparitia " lumii 7:))...Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul { si banii [nr.cont premium]}:))

Va dati seama ca daca s-ar intampla pe .net asa ceva..:))......milioane de oameni ar sparge monitoarele -> rezulta-> ar polua mediul..:))veri veri nefrumos:)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus