Se repara?

  • Autor subiect DeletedUser13868
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Iar frate ?:|
Daca mai pica inca o data si se da rollback :|
MOR :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14080

iara fratilor ... deja e nesimtire ... mai da'o naibii de treaba ... ce tot faceti ???:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Degeaba comentam, ne facem nervi si bagam carne pe undeva, treaba e simpla....nu sunt in stare sa tina un server si asta basta !:mad:

Vrem un rollback din data inceperii lumii...macar sa stim sa nu ne mai agitam aiurea !
 
Ultima editare:

DeletedUser8705

iara?????????
o intrebare scurta si la subiect
dragi admini in fiecare seara aveti de gand sa ne futeti nervii?
(scuze de limbaj da e prea de tot)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Eu acum am observat....imi arata post la ora 19.31, cand de fapt este 21.31...ati mutat cumva serverul in Anglia ???? :confused::eek:
 

DeletedUser

XSh4DoW a spus:
si nici nu ma straduiesc sa inteleg,pana la urma cred ca topicu asta e facut sa radem de adminii si incompetenta lor

aici esti nesi...de ce pui vina pe seama adminilor?nu te gandesti ca poate nu e vina lor?
 

DeletedUser

Iara a picat Terminatu asta de server ... p*** mea de Parodie ordinara de server !
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Adevarat, nu adminii sunt vinovati...ei nu sunt IT-isti...tocilarii aia cu ochelari si bretele trebuie trasi de urechi ! :D


VREAU CP GRATIS PENTRU 30 DE ZILE LUCRATOARE !!!
 

DeletedUser

intelegeti si voi .... astia vor sa scoata o noua lume la viteza mult mai mare , dar inca browserul nu este pregatit nici pentru viteza asta ........... sa speram ca se va rezolva :)
 

DeletedUser

draga dowble..noi suntem cu contul si banii si ei trebuie sa aiba grija ca noi sa putem introduce undeva contul ala..si banii sa ii folosim sau introducem altceva in altceva..intelegi?:D:D:D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
N-are nici o treaba browserul cu serverul, problema e de sistem...server...baza de date sau ce dracu o fi....

Asa se intampla cand depinzi de niste "geeks" :D
 

DeletedUser

Adevarat, nu adminii sunt vinovati...ei nu sunt IT-isti...tocilarii aia cu ochelari si bretele trebuie trasi de urechi ! :D


VREAU CP GRATIS PENTRU 30 DE ZILE LUCRATOARE !!!

doamne...mor:))=)) de ras:)) ai facut o descriere foarte buna raka:))=)):cool::cool::cool:.u're the best;)
 

DeletedUser

va rog sa nu imi scuzati dowble postul ,si chiar nu ma intereseaza:) dar:))....LOOME suntem in viitor.....cum s-au adeverit cartile cu JULES VERNE ..asa se adevereste si matrixu....suntem primii din loome care am ajuns in viitor..cu acte in regula..:confused:
 

DeletedUser

va rog sa nu imi scuzati dowble postul ,si chiar nu ma intereseaza:) dar:))....LOOME suntem in viitor.....cum s-au adeverit cartile cu JULES VERNE ..asa se adevereste si matrixu....suntem primii din loome care am ajuns in viitor..cu acte in regula..:confused:

Momentan, serverul nu este disponibil

Pagina Triburile nu este disponibilă deocamdată, vă rugăm încercaţi din nou peste câteva minute.

Vă rog nu trimiteţi intrebări către suport, ne dăm silinţa să rezolvăm problema cât mai repede posibil.
» înapoi


Ura si eu imi dau FRAsilinta sa nuIE va RIinjur..caLOR alti mii de jucatori
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Unable to read response, or response is empty
Bine ai venit Rakanishu!
Apasă pe butonul de Login, pentru a te duce dracului....:eek:
 

DeletedUser

si eu am CP,dar pt.cateva minute...(deja imi pierd si eu rabdarea) ...nu are rost sa facem valuri;) prea mari:|
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus