Se respecta diplomatia pe L6 ?

Se respecta diplomatia pe L6 ?


  • Total votanți
    40
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

graph.jpg


In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Intrebarea saptamanii: Se respecta diplomatia pe L6 ?

Ps: cand intreb despre diplomatie daca se respecta ma gandesc de exemplu la anuntarea incetarii unui PNA, unei aliante, lasarea unui timp pana se trec triburile la inamici, respectarea tratatelor diplomatice intre diverse triburi, lucruri de acest tip.

V-as ruga sa va motivati alegerea facuta cu exemple.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

cand ii vorba de orgolii se sare peste diplomatie si ataca direct ... cam asa se intampla aici
 

DeletedUser29282

depinde de caracterele celor din conducere,cand ne-a tradat pe noi M-goth academia RIOT ne-au declarat razboi si dupa 1 minut au si inceput sa ne atace, aveau planul pus la punct deja, am fost toti luati prin surprindere cu satele goale, dar asta e doar un mic exemplu, totul depinde de ce caracter au cei din conducere
 

DeletedUser

motiv : nu

magarii peste magarii , ce frumos ar fi sa zica ~ARM~ ca se rupe diplomatia cu LR si sintem mincati :)

1. eu nu mai am trupe de atac acasa
2. sprijin atit la ~ARM~ cit si la alte triburi ca sa faca fata la aliatii care se bat intre ei de la ~ARM~


motive sint destule , manevre de culise asa cum se face , ne zbatem sa ajunge unde trebuie sa mai dau un pic de pai la un " pacalici " care se crede " ticket=ar "
 

DeletedUser1924

Apuca-te de alt joc ca asta nu e de tine ;)

Jos cenzuraaaaaa :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16873

hai best zi tu fara cenzura :))

am votat nu , motive? tracia , light care au tradat :) stie intrigantul si kryza mai multe , pacat ca s-au retras
 

DeletedUser13059

hai best zi tu fara cenzura :))

am votat nu , motive? tracia , light care au tradat :) stie intrigantul si kryza mai multe , pacat ca s-au retras

kryza = dracons tracul ... cine sa batut cotnra ea si se bate si acum contra lui dracons vedem perfectiune dintre cele 2 conturi.. macar numele de la sate de nu erau obitus care era singura jucatoare ce isi punea asa numele :) si modul de a vorbi este unicat ( flegmatic )
 

DeletedUser4833

from my point of view
DA,se respecta diplomatia...
-tribul ~LEX~ isi respecta aliatii
-respectam si diplomatia de "dusmani"

Academia unui trib cu care suntem in razboi de foarte mult timp o avem la PNA..fara atacuri reciproce...o ducem foarte bine...
 

DeletedUser

nu se respecta
si exemple sant cu miile :))
kryza nu s a retras ci joaca pe contul lui dracones tracul
 

DeletedUser1924

Si daca joaca acolo dc faceti atata tam-tam?
E treaba ei daca joaca sau nu :-??
 

DeletedUser

ne palce sa facem tam-tam ... si pam-pam si cate un pic de bam-bam
 

DeletedUser16386

kryza = dracons tracul ... cine sa batut cotnra ea si se bate si acum contra lui dracons vedem perfectiune dintre cele 2 conturi.. macar numele de la sate de nu erau obitus care era singura jucatoare ce isi punea asa numele :) si modul de a vorbi este unicat ( flegmatic )

multumesc,stai jos.ai 3 la ortografie.
 

DeletedUser29419

cine mai crede in onoare la nivelul asta de joc unde fiecare protejat in spatele unui calculator si pe deasupra si intr-o Romanie actuala in care numai onoarea nu primeaza , ori e crescut in padure ori e idealist convins si moare intrebandu-se "De ce?".
 

DeletedUser

Apuca-te de alt joc ca asta nu e de tine ;)

Jos cenzuraaaaaa :))



Eu ti-am mai zis sa nu mai latri mult ca degeaba urli , sinteti perversi acolo , ca te execut ca pe lumea 3 :D


vad ca te simti cu ticket-ul :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1924

Eu ti-am mai zis sa nu mai latri mult ca degeaba urli , sinteti perversi acolo , ca te execut ca pe lumea 3 :D


vad ca te simti cu ticket-ul :)

=))
Petardo, pe L3, daca nu aveam BACul, tineam tribul n00b si nu luati macar un sat de la mine...sa nu uitam ca eram pe locul 2 si faceam fata la 2 razboaie mari iar la playeri nu ma prindeati niciunul pe primul loc :) JigSaw stie =))
Cand ati inceput sa atacati, era chrissa pe cont de o luna jumate iar contul era in TLB ...
Ca sa nu mai zic ca am fost 'tradat' de Talibanu lasandu-va sa atacati fara sa se trimita sprijin pe contul meu ;)
Lumea aia, e o lume plina de spurcati si de flamanzi dupa sate...asa ca tine :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus