Se respecta diplomatia pe L6 ?

Se respecta diplomatia pe L6 ?


  • Total votanți
    40
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

offf , stai sa termin planul ca sa vezi tu ce sari in sus cu toata diplomatia ta si cu amenintarile de la ~LEX~ conducere , te fac eu sa te rogi sa`mi blocheze atacurile , sa vezi cum zbori , din peisaj , trebuie sa dau si nas in nas cu ala care " Dam si-n LR " ... timpul nu`i pierdut ...
 

DeletedUser29282

lex = ultima spetza de trib, vorba lu Talic ei respecta diplomatia doar cand le convine si e numai in interesul lor, M-goth are PNA cu ARM iar la granitza cu noi se trimit special membri in ARM care isi muta total sprijinul la Lex... dar asta nu se pune la ei ...
 

DeletedUser1924

hahahah vai de capu tau wa tlw ... daca nu ai avea trompeta care te face renumit ai fi vai si amar .. deocamdata esti la stadiul de copil plicstisit sau fata.. ca inca nu mi-am dat seama ce fel de jucator se ascunde in spatele contului :) ...

E fetitza ma :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4833

lex = ultima spetza de trib, vorba lu Talic ei respecta diplomatia doar cand le convine si e numai in interesul lor, M-goth are PNA cu ARM iar la granitza cu noi se trimit special membri in ARM care isi muta total sprijinul la Lex... dar asta nu se pune la ei ...
tine-o-n tine bine!


>>League of Gentlemen<<
stie ca ii dau ceaiul si da satul pe timp de noapte la unu cu moral de 36[ideea este buna insa]
rusu' nu se lupta cu mine ca stie ca hau bau si te-am facut
rusule triburile este un joc de echipa
insa daca vrei sa arati ca sti jocul....[in afara de mocangeli]

bate-te cu mine timp de o saptamana fara ajutorul colegiilor...si fara ca ei sa-mi ia satele pe care le iau de la tine!


RUSULE te mai nasti de 20 de ori si tot nu ai sa reprezinti un pericol pentru mine....

trib de joasa speta este m-gothul tau!....noi nu avem 40 de de insomniaci in trib!
avem doar 2-3 ...


rusule astepti pana la ora 05:00 sa ma spionezi esti patetic cu tribul tau cu tot!
dute tare
ca la joc nu te pricepi!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

lasai valjan ca deja cam peste 200 atacur iau rupt in 2 sate fara sa le goleasca si acu mai inca 130 atacuri pe 1 sat care nici nu il zgarie :|


vati infrucatat destul :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sovietikule , relax un razboi sa se termine , apoi sa`i vedem pe infumurati cit de tari or sa fie , nu va stiu alianta cu SH dar pe viitor va asigur ca veti pica si voi daca nu inghititi ... pune-ti botul la " pacalici " ca apoi o sa va placa ... inca nu s-a inghitit un imperiu :


3 triburi vor forma unu singur ... e ultimul bastion de combatere , aveti grija ca vei veti fi cei din prin rand ca sageti , mie imi indiferent , cit am sa pot am sa tin linia in fata cat nu am jucat un joc de " nervi " si de " pacalit bani " ... asa ca avem de unde rabda si stoarce nervi si a fumega pe nari de ciuda si din tigari
 

DeletedUser27753

tine-o-n tine bine!


>>League of Gentlemen<<
stie ca ii dau ceaiul si da satul pe timp de noapte la unu cu moral de 36[ideea este buna insa]
rusu' nu se lupta cu mine ca stie ca hau bau si te-am facut
rusule triburile este un joc de echipa
insa daca vrei sa arati ca sti jocul....[in afara de mocangeli]

bate-te cu mine timp de o saptamana fara ajutorul colegiilor...si fara ca ei sa-mi ia satele pe care le iau de la tine!


RUSULE te mai nasti de 20 de ori si tot nu ai sa reprezinti un pericol pentru mine....

trib de joasa speta este m-gothul tau!....noi nu avem 40 de de insomniaci in trib!
avem doar 2-3 ...


rusule astepti pana la ora 05:00 sa ma spionezi esti patetic cu tribul tau cu tot!
dute tare
ca la joc nu te pricepi!


aici ziceai ca respect pentru M-goth:

talici
ce vrei
da are 2 conturi
prietene
pai si eu am 5 conturi
am cont in thor,m-ghot,j-h-g
si 2 la mine in trib+ sitter peste sitter....
am in casa 2 calc 3 "laptoape"[laptopuri] si 5 conexiuni de net diferite.....asa si

aici e ** de razboiu din nord-est....credema ca istoria nu va ,va lua niciodata in calcul ca ati facut mare din marele razboi,ci va va tine minte...ca un trib micut care s-a opus ~LEX~-ului

respect doar pt dusmanii adevarati M-ghot....

in rest ROCK ROCK ROCK si iarasi ROCK'nROLL


FATARNICI mai sunteti bre....vai de capu vostru.....si mai lasa tu cu "rusule" ce conteaza cine este? american, rus, arab sau mai stiu eu ce.....aveti si voi in trib pe Imperiul-Comunist. Si nu te mai fa atat de viteaz valjane, adati aminte cand luptai cu isthar si cum iti lua un sat scriai la profil ca te lasi de joc sau ceva in felu asta:).... Mia este si satul dacilor pe la voi tot mare carcater de om, de unde v-ati luat in LEX atatia:)....
 

DeletedUser27753

raul82io vreau sa vad un raport original, imi trimiti? eu cred ca e editat ceia ce ai pus tu aici.
 

DeletedUser29282

Talic, rusu imi zice mie costa7506 si s-au luat dupa el, stai sa il vezi pe costa7506 si pe johnnythesilver, aia alte caractere "adevarate"
 

DeletedUser29282

sovietikule , relax un razboi sa se termine , apoi sa`i vedem pe infumurati cit de tari or sa fie , nu va stiu alianta cu SH dar pe viitor va asigur ca veti pica si voi daca nu inghititi ... pune-ti botul la " pacalici " ca apoi o sa va placa ... inca nu s-a inghitit un imperiu :


3 triburi vor forma unu singur ... e ultimul bastion de combatere , aveti grija ca vei veti fi cei din prin rand ca sageti , mie imi indiferent , cit am sa pot am sa tin linia in fata cat nu am jucat un joc de " nervi " si de " pacalit bani " ... asa ca avem de unde rabda si stoarce nervi si a fumega pe nari de ciuda si din tigari

singurul nostru obiectiv la ora actuala este Lex, u zici de alianta noastra cu SH si ca sa nu avem incredere in ei dar ARM cu care am facut PNA si cu care am vorbit clar ca acel PNA trebe sa fie in beneficiul ambelor triburi, ce beneficiu avem noi ca membrii Lex de pe granitza fug in ARM si isi muta defensiva la venicii de langa ei care sunt in Lex, in fine noi ne-am facut datoria de a respecta PNA-ul si il vom respecta si cred ca putini ar actiona asa, iar despre lexi inca odata zic sunt de ultima spetza, isi muta membrii care pierd multe sate in academia lor rvansa ca sa nu dea prost in statistici, sunt chiar penali la fazele astea :)))
 

DeletedUser29282

Din repertoriul "Noi avem "onoare" diplomatica dar numai atunci cand e in interesul nostru" tribul lex ne arata cu un subiectivism tupeistic ash putea spune cum privesc ei diferit 4 lucruri aproximativ identice doar ca unele in defavoarea lor si unele in favoarea lor...

1.Actul 1: Refularea pe cei inofensivi cu toate ca si noi lexii facem la fel ca ei

-jimy- astăzi la ora 14:57
Daca kddy nu va fi concediat pna-ul dintre noi va fi rupt,nu e posibil ca in timp ce aveti pna cu noi voi sa sprijiniti pe dusmanii nostri!!!Satul pe care vine acest sprijin e luat de la orlov.
Sprijin pentru Modificat Echipa Triburile
Poruncă
Origine Jucător: kddy
Sat: Azshara (834|471) K48
Ţel(direcţie) Jucător: pretorianul21
Sat: Modificat Echipa Triburile (515|502) K55
Sosire: 10.11.09 12:24:57:631
Sosire în: 69:53:41

motoi77 astăzi la ora 15:23
pai nu e posibil asa este,am sa ii spun sa retraga trupele de pe el imediat cum ajung pe satele lui orlov,am sa ii cer sitter sa vad daca mai are sprijin iar daca nu se supune regulilor si nu respecta diplomatia,dupa avertisment am sa iau alfel de masuri.

-jimy- astăzi la ora 15:25
Eu ti-am comunicat pozitia noastra.....in momentul in care tu ai solicitat ajutorul meu in rezolvarea unor probleme cred ca a fost ok,dar incalcarea pna-ului in modul asta nu o putem accepta,asta e tradare pe fata!

2.Actul 2 "Unii sunt mai aliati ca altii" (e pentru aliatii nostri Black in care personal am incredere datorita relatiilor cu namco)


Malasortee în data de 17.10. la ora 10:00
buna
ce aveti cu tribul black
alianta sau?

arise în data de 17.10. la ora 11:39
alianta

Malasortee în data de 17.10. la ora 13:23
atunci ne pueti ajuta pe noi cu sprijin in acea zona ca noi ii avem la neutri

arise în data de 17.10. la ora 14:15
din zona toate trupele sprijin pe frontiera ...dar poate se gaseste cate ceva punctual

Malasortee în data de 17.10. la ora 15:40
dai o circulanat si vezi

arise în data de 17.10. la ora 18:59
aliati au nevoie de sprijin......rog pe cei ce pot sa ajute!

Mesajele acestea au fost trimise de către arise mai departe.

3.Actul 3: "Va luam de fraieri !!!"

sovietiku în data de 31.10. la ora 11:30
de ce iti ia costa sate?

UncleSadam69 în data de 31.10. la ora 11:34
Pentru ca le-am trimis sprijin celor din THOR fara sa stiu ca ii ataca cei din LEX si si-au rupt trupele in sprijinul meu si m-au dat afara din trib. Si ca sa ma reprimeasca a trebuit sa le dau 5 sate celor din LEX.

sovietiku în data de 31.10. la ora 11:35
hmnnn e aiurea asta

UncleSadam69 în data de 31.10. la ora 11:36
Mie imi spui:(

4.Actul 4 "Sunt parsiv deci exist !"

frusy în data de 01.11. la ora 11:41
:))))))))))))))))))),ce tie si cu omul asta cum fuge de raspundere,caracter infect.esti genul care injunghe pe la spate, :))dar asta este este un joc distractiv succes

LifeSong în data de 01.11. la ora 11:47
nuuuu ai o parere gresita.....am fost doar sa ma refac putin

frusy în data de 01.11. la ora 11:48
si ce inseamna asta?

LifeSong în data de 01.11. la ora 11:49
inseamna ca sunt baiat istet :)

LifeSong în data de 01.11. la ora 11:49
stai linistit ca nu cu tine am treaba,am vrut doar sa verific cum stai in zona

frusy în data de 01.11. la ora 11:50
eu nu o iau asa,ar fi trbuit sa iti ia satele atit cei ce te-au primit cit si noi sa te atacam atunci cind erai in PNA cu noi,dar le-ai tradat increderea si celor pe care tocmai iai pacalit.sa ai bafta

LifeSong în data de 01.11. la ora 11:51
stai linistit ca ei stiau cum sta treaba :))))) dar daca voi sunteti atat de creduli ce sa va fac ?

frusy în data de 01.11. la ora 11:52
sincer chiar nu ma sperii,eu joc de distractie deci eu nu pot sa spun acelas lucru despre tine,esti cu rosu si vei fii indiferent de culoare pe harta

LifeSong în data de 01.11. la ora 11:52
oricum intro luna se vor lamuri anumite aspecte.....

frusy în data de 01.11. la ora 11:52
cam care ??

LifeSong în data de 01.11. la ora 11:52
si eu la fel :)

LifeSong în data de 01.11. la ora 11:53
unele importante.....o sa vezi....nu vreau sa stric surpriza

frusy în data de 01.11. la ora 11:54
ce nu intelegeti voi este ca noi respectam pactele si suntem o fam. dar sa asteptam surpriza

LifeSong atacat de M-goth pe K26 dupa care a fugit in ARM ca sa ii sprijine pe Lexi din umbra... alt exemplar care a urmat acceasi pasi este boka4u, fugit in ARM pt a putea muta defensiva la maximus42, pitico2 si valentinpopo


Nu uitati lexilor, parsivismul vostru e combustibilul care ne alimenteaza determinarea impotriva voastra !!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4833

eu pentru tine mai joc...
de cate ori va iau 1 sat voua!
ma gandesc la tine sovietikule!


din cauza ta multi jucatori buni din m-ghot s-au lasat...doar pentru ca existi TU
si ca sunt incapatanat eu!
 

DeletedUser29282

esti off topic si aberezi deja... eu am aratat clar si cu dovezi politica parsiva pe care o duce LEX... tu deja vorbesti aiureli si denaturezi subiectul fiindca nu ai replica, goth nu e format din pustani care pun botu la vrajeli ieftine, ca nu crezi ca prin afirmatia "din cauza ta multi jucatori buni din m-ghot s-au lasat...doar pentru ca existi TU" o sa imi slabesti suportul pe care il am de la colegii mei ca intemeietor al M-goth
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4833

esti off topic
rusule ti-ai luat 3 mustrari pentru dublu post, lasa gura mica ,cunosc reguliile de postare

! inca sunt pe subiect
nu ca tine pe campie!
2 mesaje...care ce vrei sa insemne!

ca esti plecat departe rau .....pe campie!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus