Se respecta diplomatia pe L6 ?

Se respecta diplomatia pe L6 ?


  • Total votanți
    40
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

madre ... pacat ca nu ai fitilul sa`ti dai foc , lasa acum ... eu am cistigat tu ai pierdut asa ca : pstttt e mai bine asa decit sa zici ce vrei tu , cea mai "infecta" strategie , fuziunea asidua si de prost gust care au facut`o impreuna cu tine acolo ... asa se intampla si aici , noi asteptam ... efectivul SH-ului e la 70 % deci picati de inactivitate :)


asa pica si light la puterea 65 % :D
 

DeletedUser1924

Amice, tu pentru mine esti un necunoscut :))
Pana acum nici nu auzisem de tine asa ca lasa fitzele de mare jucator ca esti doar un jucator de pluton, un soldatel, un n00b ... cum vrei tu :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in prezent SH ul e cel mai eficient trib contra razboaielor ..

ia vezi statistica SHvs ARM ...

Ai grija la limbaj, urmator derapaj de acest gen va fi pedepsit.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce va tot laudati , aoleuuu , mai bine va lauda alt trib decit : lauda de sine = nu pute a bine !!!


success la ce vreti voi , cite aliante aveti voi ? :)

ca LR cumva ?


SH aliat cu m-goth cu LIGHT cu LoveLT cu ~LEX~ , va permiteti , cand o incepe recensamintul incepeti sa dati de gard cu ei = Light , nu ? :))
 

DeletedUser

TLW- nu cred ca te intereseaza ce-o sa facem noi in viitor cu cei din LIGHT!

Fiecare va primii ce merita!
Acum conteaza prezentul, adica cum zici si tu, dam de gard cu cei din ARM , sunt numerosi,avem din ce alege!
 

DeletedUser

madre ... pacat ca nu ai fitilul sa`ti dai foc , lasa acum ... eu am cistigat tu ai pierdut asa ca : pstttt e mai bine asa decit sa zici ce vrei tu , cea mai "infecta" strategie , fuziunea asidua si de prost gust care au facut`o impreuna cu tine acolo ... asa se intampla si aici , noi asteptam ... efectivul SH-ului e la 70 % deci picati de inactivitate :)


asa pica si light la puterea 65 % :D

hopa,dar ce ai patit?ai pierdut cumva vreun sat?
 

DeletedUser1924

esti un mare 0 (419|485) K44 9,594 the last warrior [LR] Ser0401 [LoveLT] 2009-11-05 15:50:53



Totul e in mintea ta :))
 

DeletedUser27753

from my point of view
DA,se respecta diplomatia...
-tribul ~LEX~ isi respecta aliatii
-respectam si diplomatia de "dusmani"

Academia unui trib cu care suntem in razboi de foarte mult timp o avem la PNA..fara atacuri reciproce...o ducem foarte bine...


lauda-ma gura ca ti-oi da friptura.....nu iti mai amintesc cu cine si cum ati rupt diplomatia, ca stii foarte bine. O respectati atata timp cat va este convinabil!
 

DeletedUser13059

talic te rog sa pastrezi linistea si sa te rogi sa ti se mai intoarca 1 topor pe acs ... ca vad ca si u esti pui de kamikaze
 

DeletedUser27753

ia uitete cine ma roaga pe mine sa pastrez lineste, peste totul te vad ca comenteti bla bla bla...mi-am zis si eu cu parerea, nu am voie? ....si stai linistit nu sunt atat de obsedat de acest joc ca sa ma rog pentru niste trupe
 

DeletedUser13059

vad ca esti ca stai pana la 3-4 dim ca sa poti da atacuri sa ajunga la timpul dorit :)
 

DeletedUser27753

:)) gresti, oare nu stii a calcula atacurile? ca sa afli ora cand au fost trimise atacurile... arata-mi macar un atac pe care l-am trimis la 3-4 dimineata?
 

DeletedUser6580

talic lasa-i in prostia lor!
nu mai posta ca ii faci sa-si dea cu firma in cap,ii faci sa scuipe si apoi sa linga cum fac de obicei,hai nu mai criza mai raul,
bye :-h
 

DeletedUser4833

sebyca89 mare caracter
apuca-te de tetris


vorbea talic care se roaga la paladin in fiecare noapte!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29282

voi cei care v-ati strans in lex sunteti genul de oameni narcisisti, aveti asa niste impresii bune despre voi dar... inafar de faptul ca aveti mult timp liber nimik mai mult catziva de acolo ca 90% sunt slab activi, normal Talic ca respecta diplomatia care le convine, akum trag cu dintii de diplomatie ca au frica in san dar toata lumea stie cum v-ati comportat cand erati pe val, la fiecare cearta cu ARM veneati cu propuneri sa intoarceti armele ... sunt sictirit de voi
 

DeletedUser

hopa,dar ce ai patit?ai pierdut cumva vreun sat?



bogghy , am pierdut unu s-a recuperat , ca dadeam pe 24 de ore de interferenta ... nu`i problema , la tine se fac gauri masive si se vor face , **-a romanului : cand dai cu capul de pragul de sus , te uiti ca boul unde ai gresit ... asa am gresit eu saltand timpul si facand gauri ...


deci nu te mai lauda ca am pierdut un sat :))

scitule :p
 

DeletedUser

esti un mare 0 (419|485) K44 9,594 the last warrior [LR] Ser0401 [LoveLT] 2009-11-05 15:50:53



Totul e in mintea ta :))



unde`i satul , ala care ai blocat contul :))
ia mai verifica :p

ete ca pot cand pot sa-ti dau si peste nas :)
 

DeletedUser13059

hahahah vai de capu tau wa tlw ... daca nu ai avea trompeta care te face renumit ai fi vai si amar .. deocamdata esti la stadiul de copil plicstisit sau fata.. ca inca nu mi-am dat seama ce fel de jucator se ascunde in spatele contului :) ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus