Se respecta diplomatia pe Lumea 7?

Se respecta diplomatia pe Lumea 7?


  • Total votanți
    39
  • Sondaj închis .

DeletedUser19081

ce vrei ma .. daca asa a fost sa fie .. sa fiu eu (a se citii- NOI) victima :((
 

DeletedUser

Cei care-ati votat ca nu se respecta diplomatia... mai exact sunteti jucatorii care nu respectati diplomatia :))))
Vati dat cartile pe fata =)))

Huoooo rusine sa va fie,

Nu
arpaj, bamse99, baubau85, bobby22771, cossackzerozerounu, cresto, Dica Sorin, dominick94, Gabyy89, HaLoGeN1, indiana18, lanceru67, LOST02, MakeYourMidas, Moni Columbeanu, nightwave, Opteron180, pauleta, pirates406, Portile iadului, rom-tricolor, stuszivadasz, theodon, tudy in love, v a l j a n, wTks


Pana la ora actuala astia-s jucatorii care nu respecta diplomatiile triburilor, din cauza lor au inceput razboaie si alte alea, cel mai important de pe-aici e Dica Sorin, gabyy89 opteron180 nea' poarta si cam atat.

Jos comunistilor, dati stergere ca stricati toata distractia (finger)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
du-te ma de aici , nici tu nu respectai diplomatia. ai uitat cand erai in MIR si ma sprijineai impotriva colegilor tai? :)) sau cand o sprijineai pe zalast flori? tu marele jucator corect de pe harta asta :))
 

DeletedUser17395

Cei care-ati votat ca nu se respecta diplomatia... mai exact sunteti jucatorii care nu respectati diplomatia :))))
Vati dat cartile pe fata =)))

Huoooo rusine sa va fie,

Nu
arpaj, bamse99, baubau85, bobby22771, cossackzerozerounu, cresto, Dica Sorin, dominick94, Gabyy89, HaLoGeN1, indiana18, lanceru67, LOST02, MakeYourMidas, Moni Columbeanu, nightwave, Opteron180, pauleta, pirates406, Portile iadului, rom-tricolor, stuszivadasz, theodon, tudy in love, v a l j a n, wTks


Pana la ora actuala astia-s jucatorii care nu respecta diplomatiile triburilor, din cauza lor au inceput razboaie si alte alea, cel mai important de pe-aici e Dica Sorin, gabyy89 opteron180 nea' poarta si cam atat.

Jos comunistilor, dati stergere ca stricati toata distractia (finger)

vere bausi din paharu lu vadim tudor ?:) Nu am inteles nimic din ce zisesi.... Te-a innebunit gabitza asta, ia sa il evit si eu ca poate are vreo boala si turbez..Pe mana lui la pariuri m-am facut armonica.
 

DeletedUser33318

ludovicnapoleon toti de la NU sunt importanti... intrebarea a fost daca se respecta pe lumea 7... care a inceput acum 2 ani. Desi o sa ma injuri nu-mi palce cand sunt facut pitic ...
dar ramane cum am stabilit .., viata e frumoasa!!!!
 

DeletedUser

Intrebarea a fost daca se respecta diplomatia pe L7, nu are de ce sa-mi fie rusine cata, in acest moment faci parte dintr-un trib, caruia i-a fost incalcata diplomatia de cel putin 2 ori, si aveti jucatori in trib pentru care nu conteaza diplomatia, ei oricum ataca cum doresc si unde doresc. Dar pentru ca esti un dulce, te las sa mai cresti putin, si sa inveti sa citesti cu atentie intrebarile. Te puuuuuuup duuuuuulce :*
 

DeletedUser33089

Cei care-ati votat ca nu se respecta diplomatia... mai exact sunteti jucatorii care nu respectati diplomatia :))))
Vati dat cartile pe fata =)))

Huoooo rusine sa va fie,

Nu
arpaj, bamse99, baubau85, bobby22771, cossackzerozerounu, cresto, Dica Sorin, dominick94, Gabyy89, HaLoGeN1, indiana18, lanceru67, LOST02, MakeYourMidas, Moni Columbeanu, nightwave, Opteron180, pauleta, pirates406, Portile iadului, rom-tricolor, stuszivadasz, theodon, tudy in love, v a l j a n, wTks


Pana la ora actuala astia-s jucatorii care nu respecta diplomatiile triburilor, din cauza lor au inceput razboaie si alte alea, cel mai important de pe-aici e Dica Sorin, gabyy89 opteron180 nea' poarta si cam atat.

Jos comunistilor, dati stergere ca stricati toata distractia (finger)

ludovico ca sa stii f bine eu am votat la DA nu la nu:)
esti prost informat prietene plus cred ca nu sunt eu cauza inceperilor acestea de razboaie:)cred ca se stie de ce au inceput razboaiele:D
 

DeletedUser

ce razboi a inceput din cauza mea ma?:))crek i-au luat mintile satele de barbari ce au fost pe langa el...:))
cica eu nu respect diplomatiile :)))=))) auzi la asta...thoamne...de ar durea prostia...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Eu v-am zis sa nu va bateti capul cu dusmanu
78.gif


dicanio de ce nu il innobilezi bre? si asa nu prea mai e activ :))
 

DeletedUser17410

BY ALL

DIN CATE STIU DOAR DE DIABLO E RESPECTATA DIPLOMATIA......NU E ASA??? :) :p
 
Sus