Secrete

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început

DeletedUser5970

O harta, asa pe fuga, cu asezarea in mare a secretelor.
puncte verzi = set 1
puncte mov = set 2


ro27a.jpg


Se pare ca de aici incepe cearta, Treasure Hunters va ureaza multa bafta.
 

DeletedUser

Eu nu am inteles...de unde ai harta ca eu unu nu vad nimic pe harta obisnuita..

sau sunt prea chior la ora asta?
 

DeletedUser

Pai el a facut-o, cu indicatiile din acel raport pe care l-au primit toti...nu e sigur ca exact in punctele acelea vor aparea, dar in mare cam asa este
 

DeletedUser11867

mda ma intreb daca are rost sa continui...continente fara nici un secret,continente cu 2...deja 5 secrete sunt in sfera de influenta a unui trib...
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Dumieu, stai linistit ca pana un trib va face toata colectia vor aparea pe toate continentele secrete si influenta anumitor triburi pe continente cu siguranta se va schimba.
 

DeletedUser

Totusi cei cu secretele alea?
daca un trib cucereste zona aia poate deschide un topic sa se vorbeasca despre fractii , tipar etc. ??
 

DeletedUser5970

bre eu m-am folosit doar de informatiile din raport, pozitia lor pe harta e pusa doar ca punct de reper, am stricat prietenia cu mama omida asa ca ... :p
 

DeletedUser3372

Deci s-ai lasam sa cucereasca secretele pe cei ce n-au avut ocazia sa dea pe la scoala? :D
 

DeletedUser

Interesant cu secretele astea. Burn o sa faca o figura frumoasa cu secretele datorita pozitionarii lor pe harta. Banuiesc ca satele astea speciale o sa instige cel mai mult la razboaie, chiar si intre aliati. Recrutarile o sa stea la baza castigarii unei lumi, cel putin asa vad eu, si cine joaca cel mai murdar, o sa aibe de castigat... + ca unele triburi o sa fie in dezavantaj datorita pozitionarii lor pe harta. Parca tot metoda clasica de castigare a unei lumi e mai... originala. Ma rog, succes tuturor!
 

DeletedUser39591

Deci...
Daca un sat de ala cu secret va avea 50 p...cine il va lua ? :O
Bine...va creste...
Dar cine va avea rabdare ?
Interesant :D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Secretele sunt unice haba, bine inafara de copie. Chiar daca satul are 10 puncte, tot merita luat cu orice pret. Nu esti rapid, ti l'a suflat dusmanul/aliatul ca mai apoi sa il blindeze cu sprijin. Ma gandesc ca in satele astea se afla destula aparare pentru a sparge cateva zeci de fuluri.
 

DeletedUser

Totusi cei cu secretele alea?
daca un trib cucereste zona aia poate deschide un topic sa se vorbeasca despre fractii , tipar etc. ??

Da, un fel de scoala online..

Stai, am auzit ca pe lumea urmatoare, 29, scot "Matrimoniale" ca "secret", sa vezi acolo topic despre matrimoniale.. :confused:
 

DeletedUser

Apare cu un stegulet galben:). De bonus nu stiu, dar nu cred ca are vreunul.
 

DeletedUser

Apare cu un stegulet galben:). De bonus nu stiu, dar nu cred ca are vreunul.

pai cum ... iti spargi fulluri pentru sat ce o sa aiba 10 puncte(din posturile de mai sus) si n-ai beneficii? imposibil , daca e asa mai bine stai cuminte si il lasi acolo
 

DeletedUser

Nu stiu, eu personal consider ca este un mod destul de aiurea de a castiga lumea cu aceste secrete...cum spunea si altcineva mai sus: cine joaca mai murdar, va castiga
 

DeletedUser38581

Eu am o nelamurire:D..De ce nu s-au bagat secrete pe toate continentele?:mad::mad: Unele continente au cate 3 si alte nu au deloc
 
Sus