Secrete

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început

DeletedUser

Eu am o nelamurire:D..De ce nu s-au bagat secrete pe toate continentele?:mad::mad: Unele continente au cate 3 si alte nu au deloc

Această lume este pe cale să inaugureze o nouă eră a ştiinţei şi raţiunii. Pe tărâmurile noastre au fost descoperite cunoştinţe secrete, noi şi vechi. În următoarele zile vor începe să apară următoarele secrete:

Din cate inteleg eu de aici, pe langa aceste secrete vor mai fii si altele...banuiesc :rolleyes:
 

DeletedUser5970

Cel mai bine asteptam sa apara 12 secrete, ne intelegem toti intre noi, punem cei 12 jucatori intr-un trib si se inchide lumea... sa vezi pierderi pentru inno :D la viteza 1 e cam aiurea, sa alergi o viata dupa un set de secrete.
 

DeletedUser5970

Apar astea zici ca le-a pus carmi cu mana, numai la granita, intre 3-4 triburi, sa se capaceasca lumea pe ele
 

DeletedUser5970

Ehh... sa vezi acum, cum nu o sa mai fie nevoie ca triburile sa aiba trecut un diplomat la profilul tribului... chiar si cele mai stranse aliante de pana acum vor pica din cauza secretelor, ce s-a jucat pana acum dirty la diplomatie, nefiind o miza anume, dar abia de acum incepe scandalul.

citand o colega, mai ceva decat mirajul aurului :D
 

DeletedUser5970

ceva de genul, citand alt coleg:

"o sa inceapa curvăsăraia.. o să se strice tot farmecul acestui joc. Nu mai e razboiul armelor, ci al diplomaţiilor, al minciunii şi înşelăciunii."
 

DeletedUser34078

eh Gabi nu e atat de grav pe cat vrem noi (la modul general), sa para ... lupta de orgolii, intretinuta din pacate de restul ...oricum mai e mult pana departe... sa speram ca se vor calma spiritele si totul va deveni IAR rutina :p
 

DeletedUser5970

Sunt de parere ca inno rade de noi prin implementarea secretelor in joc.
Sa se bata fraierii pe secrete, timp de ani de zile, e doar o incercare de a tine lumea prinsa in joc cat mai mult timp... lumea 27 nu face parte din triburile.ro, unde am invatat noi sa jucam :p e deja o alta era a acestui joc.. bleah
 

DeletedUser34078

Ce treaba are INNO cu natura umana ? :p Ei doar ridica mingea la fileu :)
Strategie de marketing ....si rezista.... rezista... rezista :D
mai era si Qfort :D
 

DeletedUser

Sunt de parere ca inno rade de noi prin implementarea secretelor in joc.
Sa se bata fraierii pe secrete, timp de ani de zile, e doar o incercare de a tine lumea prinsa in joc cat mai mult timp... lumea 27 nu face parte din triburile.ro, unde am invatat noi sa jucam :p e deja o alta era a acestui joc.. bleah

de fapt e exact cum ar trebui sa fie.... fiecare trib pentru el insusi... aia inseamna triburile nu zece aliante si un razboi
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Mie mi se pare interesanta ideea cu secretele :), mi-as fi dorit sa apara si pe 28 mai repede :D
 

DeletedUser5970

Trebuiau sa faca si un targ special pentru secrete, cand se vor multiplica ? Facem si noi afaceri cu ele, asa, ca intre baieti... schimb pe schimb
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
haha e la fel ca si pe celelalte lumi care nu au secrete

80 % din harta si e castigata lumea :)

deci cu ele sau fara ele tot aia e

numai ca na lumea o sa dureze mai mult pana se vor cuceri asa zisele secrete
 
Ultima editare:

DeletedUser

este fain ca dupa ce se cucereste acel sat cu secrete, este blindat imediat, asta inseamna sate goale libere la innobilat:). Cel putin acum nu se maistreseaza lumea sa innobileze barbare, multi sunt cu ochii dupa secrete =))
 

DeletedUser38581

Administratorii astia isi cam bat joc de noi:D:D Sunt continente fara niciun secret si unule triburi au secrete unul langa altul in acelasi patrat:cool:
 

DeletedUser25903

In functie de puterea de cumparare! Unde sunt cei mai multi cumparatori/detinatori de pp-uri sunt si secretele.:))
 

DeletedUser

de fapt inno a dat o sansa sa se inchida lumea cand devine moarta....daca lumea se plictiseste poate inchide lumea si fara a indeplini acele conditii atat de controversate:)
oare cate lumi sunt moarte si lumea consuma pp de pomana....
 
Sus