Secretele lumii 27

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ziua buna, dupa cum titlul temei spune, aici se vor discuta secrete.

Dar ce fel de secrete? As dori ca aici sa aducem la suprafata, "barfe" despre diplomatie, mici sau mari chestiuni de diplomatie ascunsa. Poate informatii despre actiuni viitoare. Secretele anumitor triburi sau jucatori de pe L27.
Sper sa gasesc discutii interesante, fara certuri. Orice contre duse peste limita regulamentului le voi sterge si sanctiona.
 

DeletedUser

nu poti sa mentii un astfel de topic la limita regulamentului... fiecare are un jucator care nul suporta sau sunt jucatori care nu se suporta reciproc... si vor sari unii pe altii ca sacalii (nu ma includ si pe mine pentru ca nu o sa postez aici decat daca doresc sami iau vacanta :D )
 

DeletedUser

un topic bun ..dupa parerea mea:D ..mai aflam si noi lucruri noi ;)
 

DeletedUser7708

Informația înseamnă putere. Cine scrie ceva pe aici doar vrea să facă rău sau e inconștient.
 

DeletedUser30118

Eu nu vreau secrete:)

Au fost bagate tocmai pt a rade pe la colturi de cei care rup diplomatii si de bat ca chiorii pt ele.:)

Am grija sa mearga totul bine si obligat-fortat o sa le luam cu tot cu sate:p
Oricum...treaba asta este ca lumea va dura de 2 ori mai mult decat una normala, iar despre secrete trebuie sa vorbim peste 1-2 ani, asa ca nu are rost tema, poate doar pentru barfe:))
 

DeletedUser

eu sunt unul din secretele lumii 27
nu spun mai mult pentru ca altfel postarea se va autodistruge in 5 secunde impreuna cu server cu tot ;|
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
De ce nu chiar si barfe :D. Au ceva adevar in ele.

Eu cred ca toti spuneti ca sunteti corecti, dar cam lucrati in "umbra" unii din voi :D.
 
Ultima editare:

DeletedUser41913

Normal , dusmanii pandeste , ar fi si culmea sa expunem secretele aici :)))) topicul asta nu`si are rostul , doar noobi ar putea posta "secrete" si alea probabil ar fi nefolositoarea si neinteresante
 

DeletedUser41812

Nu stiu daca mai frumos, dar in mod cert mai animat. Fomistii ar fi iesit la iveala in secunda 2.
 

DeletedUser

Normal , dusmanii pandeste , ar fi si culmea sa expunem secretele aici :)))) topicul asta nu`si are rostul , doar noobi ar putea posta "secrete" si alea probabil ar fi nefolositoarea si neinteresante

pai ramos cine crezi ca posteaza despre el? ...normal ca fiecare va posta pt a face rau unui trib (din care a facut parte sau a auzit barfe) ..sau unui jucator ;) ...voi incepe eu :D

nu stiu cat de secret e ...fiecare poate verifica ..stiu ca eroul vostru a ajuns lideru lumii noastre prin interne a luat din burn 37 DE SATE :eek:....poate unii il cunosc (raembo):)
 

DeletedUser11867

pai ramos cine crezi ca posteaza despre el? ...normal ca fiecare va posta pt a face rau unui trib (din care a facut parte sau a auzit barfe) ..sau unui jucator ;) ...voi incepe eu :D

nu stiu cat de secret e ...fiecare poate verifica ..stiu ca eroul vostru a ajuns lideru lumii noastre prin interne a luat din burn 37 DE SATE :eek:....poate unii il cunosc (raembo):)

esti prost informat...are 40...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus