SELECT+UNIQUE vs Ceata

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: SELECT, SEL-A, UNIQUE
Parte 2:
Triburi: Ceata, Ceata.

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 26
Diferență: 19

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 267,364
Tabăra 2: 166,333
Diferență: 101,031

chart

Se pare ca nu punctele vorbesc
 

DeletedUser11867

Succes ceata !

dezamagitor ceata...nu ma asteptam sa stea asa de rau mai ales dupa ce au recrutat de la select..vad ca e adevarat ce se spune ca atunci cand dau de greu se ascund in spatele vostru...si vroiau sa ne declare si noua razboi...pfff...
 

DeletedUser

este o vorba "degeaba ai pucte daca nu ai cu ce sa le aperi"
iar cei din ceata au luat doar valorile jucatori slabi au ramas sa se lupte
 

DeletedUser

un inceput destul de slab ...sper ca va veti reveni ...Succes celor din Ceata :D
 

DeletedUser30007

Mda... asa este au recrutat din select,asta nu este deranjant ci felul cum au facut-o.
Oricum cine se aseamana se aduna deoarece cei care au plecat va seamana perfect,oameni naivi si fara caracter dar sa lasam sa vorbeasca trupele.
 

DeletedUser

dezamagitor ceata...nu ma asteptam sa stea asa de rau mai ales dupa ce au recrutat de la select..vad ca e adevarat ce se spune ca atunci cand dau de greu se ascund in spatele vostru...si vroiau sa ne declare si noua razboi...pfff...

Nu se ascunde nimeni in spatele nimanui, iar vorbiti fara sa stiti !?:(
 

DeletedUser

Off, off, off...

Stiu mai multe decat stii tu ca eu stiu, mai multe decat crezi.. Si stii ce, nu am nevoie de nimeni care sa-mi spuna ce trebuie sa stiu.. :)
 

DeletedUser3372

Eu sunt de parere ca tribul Unique e cam degeaba in razboi.. Nu prea au granita cu Ceata. Adica, poate-or ajuta ei defensiv in vreun fel, stiu eu, dar lupta se da intre Ceata si Select.
 

DeletedUser40281

Bafta Ceata.


Cred ca cei din Select au uitat ce a facut Ceata razboiul trecut.
 

DeletedUser3372

La care parte te referi? Nu la aia cu recrutarile nu..?

Bafta oricum celor din Ceata, cred ca au potential.. Si totusi, mai devreme sau mai tarziu eu cred ca or sa ajunga sa fuzioneze cu SH :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11867

La care parte te referi? Nu la aia cu recrutarile nu..?

Bafta oricum celor din Ceata, cred au potential.. Si totusi, mai devreme sau mai tarziu eu cred ca or sa ajunga sa fuzioneze cu SH :)

sau cu avalon:)
deocamdata se pare ca atunci cand au recrutat iau scapat pe select de noobi si inactivi si iau luat ei:D
 

DeletedUser3372

Ce sa-i faci, are si strategia asta cu recrutatul riscurile ei :D

Da.. Sau cu Avalon, eu doar mi-am dat cu parerea.. :)
 

DeletedUser3372

Stiu ei :) conduceam cu o diferența de aprox 50 de sate.

Imi amintesc ca erati in avantaj pe vremea cand se numeau ei TSL.. Dar ce s-a intamplat de atunci? Sa stii ca pe vremea aia, ei aveau de 'lucru' cam in toate directiile, acum si-au mai reglat prin diplomatie.. Poate de asta au revenit asa in avataj..?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus