SELECT+UNIQUE vs Ceata

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40281

Nu stiu exact ce sa intamplat.Dintr-o data se termina razboiul.Dupa care cei din Select au inceput sa ne atace si au prins curaj si au dat razboi.Dintre toate atacurile lor de pana acum doar unu a fost organizat inrest noi am pierdut sate deoarece unui s-au lasat de joc si acestia au profiat de ocazie.
 

DeletedUser3372

Asta cu timpul si cu lasatul de joc, nu o comentez, ma mai incadrez si eu acolo cateodata.. Deci, sa inteleg ca intuiesc bine o asa-zisa fuziune, pe viitor?
 

DeletedUser40281

Probabil nu stiu exact dar cred ca in urmatoarele zile se vor lua niste decizi.
 

DeletedUser30118

Imi amintesc ca erati in avantaj pe vremea cand se numeau ei TSL.. Dar ce s-a intamplat de atunci? Sa stii ca pe vremea aia, ei aveau de 'lucru' cam in toate directiile, acum si-au mai reglat prin diplomatie.. Poate de asta au revenit asa in avataj..?

Diplomatia face ca un razboi sa fie castigat in proportie de 40%, restul depinde de trib:)
 

DeletedUser

Eu sunt de parere ca tribul Unique e cam degeaba in razboi.. Nu prea au granita cu Ceata. Adica, poate-or ajuta ei defensiv in vreun fel, stiu eu, dar lupta se da intre Ceata si Select.

mai informeazate

Asta cu timpul si cu lasatul de joc, nu o comentez, ma mai incadrez si eu acolo cateodata.. Deci, sa inteleg ca intuiesc bine o asa-zisa fuziune, pe viitor?

ti-ai gasit pe cine sa intrebi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30007

Imi amintesc ca erati in avantaj pe vremea cand se numeau ei TSL.. Dar ce s-a intamplat de atunci? Sa stii ca pe vremea aia, ei aveau de 'lucru' cam in toate directiile, acum si-au mai reglat prin diplomatie.. Poate de asta au revenit asa in avataj..?

Pe vremea TSL foare mult timp tribul a jucat fara diplomatie, iar ceata avea asigurate toate granitele mai exact alianta cu SH si pna cu avalon...dupa ce am facut si noi doua aliante si pna cu vvv s-au echilibrat fortele.
Oricum banuiesc ca ceata va fuziona in SH pt ca e la moda,daca te uiti la multe triburi cum au ajuns de rang vei vedea ca din n fuziuni.
Ce a fost pe lumile mai vechi observ ca nu se mai practica si anume ca un trib sa duca un razboi pana la capat ci cum simte pericol fuzioneaza.
Pt mine un trib cu 3 academi si care inca mai cauta fuziuni pt asi afirma puterea prin cantitate si nu prin calitate il numesc simplu...mamut.
 

DeletedUser3372

Pe vremea TSL foare mult timp tribul a jucat fara diplomatie, iar ceata avea asigurate toate granitele mai exact alianta cu SH si pna cu avalon...dupa ce am facut si noi doua aliante si pna cu vvv s-au echilibrat fortele.
Oricum banuiesc ca ceata va fuziona in SH pt ca e la moda,daca te uiti la multe triburi cum au ajuns de rang vei vedea ca din n fuziuni.
Ce a fost pe lumile mai vechi observ ca nu se mai practica si anume ca un trib sa duca un razboi pana la capat ci cum simte pericol fuzioneaza.
Pt mine un trib cu 3 academi si care inca mai cauta fuziuni pt asi afirma puterea prin cantitate si nu prin calitate il numesc simplu...mamut.

Exact de asta spuneam si eu ca inainte mergeau statisticile bine la ei, pentru ca stiu care era situatia. Sa stii ca este de apreciat, nu sunt multe triburi care se pot ridica de jos si mai sus decat au fost inainte :) Cat despre tribul mamut, stii parerea mea, ca personal nu am fost niciodata de acord cu asta, dar de ce sa nu recunoastem, se practica pe lumea asta, iar numarul mare de oameni, este transformat in avataj..

P.S. Deja s-a cam face fuziunea, s-a dus si razboiul asta :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30007

Eu zic sa mai faceti vreo 3 fuziuni poate asa veti reusi ceva

Incepand de azi, lansati va rog fiecare, in fiecare zi cate 1-2 fake, maxim pe zi catre GOD doar 1-2 care sa contina ceva spioni si un berbec, nu conteaza cand ajunge, dar sa fie intre ora 8:00 si 23:59 in orice zi a saptamanii, printre fake vreau sa bag vre-o 150 de fulluri la distrugere de pe sitteri.
Dupa ce ne organizam un pic vom face o astfel de actiune haos si pe SELECT si BURN


Ar trebui sa tremuram ???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30007

Stiu ca esti bucuros deoarece v-ati mai facut un aliat....personal nu ma asteptam la o alianta intre SH si Avalon.
 

DeletedUser40281

Mai twisster dar bine mai esti tu informat ... .Si razboiul nu cred ca se putea continua cu 10-15 membri ... , si stai linistit ca nu veti scapa de noi de cei care au fost in CEATA.
 

DeletedUser30007

Te cred,cu 5 triburi in spate e usor sa vorbesti,oricum ce a fost interesant sa dus daca intelegi ce vreau sa spun si pe Server Ro voi mai intra never.
 

DeletedUser

auzi twisster nu este nici o noutate ca Ceata a fuzionat cu SH ... pt. ca Ceata trebuia sa joace impreuna cu SH de la inceput L27 asa sau facut planurile doar ca sau complicat ...

te inteleg dc esti aici pe forum si comentezi in fiecare 5 minute: suferi
 

DeletedUser

auzi twisster nu este nici o noutate ca Ceata a fuzionat cu SH ... pt. ca Ceata trebuia sa joace impreuna cu SH de la inceput L27 asa sau facut planurile doar ca sau complicat ...

te inteleg dc esti aici pe forum si comentezi in fiecare 5 minute: suferi

tu cred ca suferi de vedere... sau nu sti sa citesti cifrele care rezprezinta orele postarilor :)
 

DeletedUser

Eu cred ca tu vrei sa fi mult pre serios sau suferi de plitiseala :)))


Hai rog un moderator sa inchida topicu asta e doar SPAM , Ceata a fuzionat cu SH

daca cineva te corecteaza inseamna ca sufera? te rog mai lasa expresiile de genu asta ca nu esti pe maidan cu baietii la spart seminte :)

Plictiseala mea se datoreaza incapacitatii tale de a ma distra... deci incearca sa jonglezi cu 2 mere ca cu unul nu ai facut nimic
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Razboi incheiat. Felicitari invingatorilor!

Topicul il voi inchide iar in termen de cateva zile va fi trimis in arhiva.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus