Semnături şi avatare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Semnături şi avatare
Lumea 15
seperator.gif


titlupng.png

În acest topic puteţi cere o semnătură sau un avatar! Puteţi să îmi daţi şi pozele din care vreţi să vă fac semnătura/avatarul luate de pe PlanetRenders.net sau pur şi simplu îmi spuneţi ce vreţi şi vă fac o surpriză! Nu sunt un foarte bun designer, nici măcar nu sunt în domeniu, deaceea unele lucrări nu vor fi în totalitate făcute de mine, dar sper să vă placă viitoarele mele lucrări!

Vreau să aducem un strop de culoare Forumului Triburile.ro!​
 

DeletedUser15145

Daca tot sa facut dupa propunerea mea , as dori ceva cu numele doom15 .
 

DeletedUser

as dori si eu o surpriza cu numele allecs1112...te rog...:)...multumesc...ma voi revansa candva...
 

DeletedUser13770

salut

Daca ai timp,fa-mi si mie o surpriza cu numele rareshandrei.;)
Mersi
PS:Ai avut o idee foarte buna cu aceasta tema.Va fi un forum foarte frumos cu moderatorul Lord Adex si cu multi jucatori care se implica!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26205

Asi dori si eu una daca ai timp, pe care sa apara textul Succubus is The JoK3r,
 

DeletedUser

pot sa va fac si eu daca imi da permisiunea say yes smoke sa il ajut!
 

DeletedUser12768

Salut smoke :)

Poate imi faci si mie ceva cu catalin8508 si No*More*Pain...asa ca intre fosti colegi :D

Las la aprecierea ta pozele :)
 

DeletedUser11852

Sincer, cele mai frumoase semnaturi mi se par cele simple, doar scris, dar cu un mesaj substantial.
Pentru asta dau un 8 lui liciouz si un 7 lui catalin8508. Restul sorry, nu aveti nota de trecere :p


Important e nu doar ce transmiti, ci si cum transmiti. Cu cat mai simplu, cu atat mai usor de inteles de majoritate si, totodata, cu atat mai greu de dedus intelesurile ascunse ale mesajului.

Cea mai faina semnatura care am vazuto pana azi, desi nu era pe triburile, si desi mesajul nu ma caracterizeaza prea mult, suna in felul urmator:

"Please consider your environmental responsibility before printing this email!"

Nu o copiati va rog ca apartine unei companii multinationale .
 

DeletedUser6637

say yes smoke te rog daca ai timpul necesar si vrei sa ma ajuti si pe mine cu privire la semnatura !


As vrea daca poti sa faci ceva de genu :

r06zvc.gif



si sa folosesti asta ca poza de baza :

aop4ed.jpg


Ideea e ca nu o pot folosi pe cea de mai sus din cauza marimii presupun ... o redimensioneaza si abia se vede ...


Multumesc anticipat ,
darkacid !
 

DeletedUser26998

Skem folosesti graffitigenerator.net? :) Font: Bubbles, Artist: Mr Wiggles. :D
 

DeletedUser

Toti se baga , ma bag si eu .

Vreau ceva de moarte dar funny , si sa scrie .

" Asta patesti daca mananci portocale ". :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus