Serios

PRADA

member
Scor reacție
6
Salut, văd că-i plina harta de triburi de zonă cu politici de recrutări masive. E o greseală majora mai ales ca de săptămâna viitoare sare protectie, 3 sferturi de colegi vor deveni ferme si nu vor putea părăsi tribul.
La fel si cu jucătorii activi care se grăbesc să intre într-un trib, nu-l vor putea părăsi până-n septembrie.

Fapt pentru care as vrea să anunt crearea unui trib Serios, de mâine, după ce vedem care/cum a farmat mai bine.

TWadling-1.gif


Zonă: Nord-Vest
Profil tribal: Agresiv
Strategie diplomatică: Neutră cu tendinte războinice
Membri max: 25 (pentru început)


Pentru cei interesati, vă rog să-mi confirmati aici ori prin mesaj privat
(pe forum sau pe joc, acelasi nume Angel Dust)

Spor la toti!
 
Ultima editare:

PRADA

member
Scor reacție
6
Zis si facut,

aug 06, 12h42 :Tribul a fost întemeiat de-un nimeni

2e207lv.jpg


Momentan, la 3h dupa înfiintare, avem cea mai mare medie de puncte per jucator.
Care mai doreste care mai pofteste, mutati-va satul în Nord-Vest, mai avem vreo 10 invitatii în plic.

PS/ Daca citeste vreun moderator, puteti transfera topicul în rubrica "Triburi.." Multumesc
 
Ultima editare:

DeletedUser

37 Nimeni 5.200 5.200 30 173 30 173

Nepobjediv
Însuşiri
Numele tribului: Nepobjediv
Prescurtare: N-V
Număr de membri: 14
Punctajul celor mai buni 40 jucători 2.471
Punctaj total: 2.471
Punctaj mediu: 177

[video=youtube;7r5re_EH8tM]https://www.youtube.com/watch?v=7r5re_EH8tM[/video]
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Te bagi tu-n seamă destept, fiti-ar spammeru'.
Când am făcut eu poza, N-V aveau 165 medie.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
mie mi-e cam dor de aquilla, pasaroi batrân. oare daca-l infoc, apare? fâl-fâl fâl fâl
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Da, tot ce-i aiurea pe lumea asta e ca s-a dezactivat si posibilitatea de a concedia ferme/inactivi/nepotriviti sau mai stiu eu ce jucatori de puncte premium. Dar o sa fie amuzant dupa protectie, cred, când începe lumea sa atace. Anticipez o schimbare totala a topului de triburi.
 

DeletedUser

Pe mine ma amuza triburile care inca au jucatori de 36 puncte :))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Adica 3 din primele 5. Da.. păi a rămas la modă "hai să invităm tot ce miscă, umplem si facem academii să avem ce concedia si ataca pe urmă" Doar că nu prea le-a iesit pe lumea asta. Vedem noi de sâmbătă care si cum mai rămân.
 

DeletedUser19020

35mfx9k.jpg


Cică mai sunt 3 locuri în trib! Cine mai doreste, aventura se-ntâmpla-n Nord-Vest.
 

DeletedUser19020

stii tu ceva, somnorilă?:))

GoGrid_crystal_ball_sm.png


[video=youtube;ADS9Pgeoc3g]https://www.youtube.com/watch?v=ADS9Pgeoc3g[/video]
 

DeletedUser19020

N-ai tu treabă babi, se joacă la alt nivel aici!

NU faceti greseala sa intrati aici. Mesajul este promitator, bibilit, chipurile inteligent. Dar intemeietorul este mincinos, rudimentar, fara spinare..S-a aglomerat o simpla adunatura de necajiti cu multicont si pp-uri.

Avem deja fani? :rolleyes: invidia presupun
 

DeletedUser

Codrine, lasa-l pe babi in pace, ca poate iti fuge tigarea din fata :))
 

DeletedUser19020

Pleacă pe lumea ta si lasă-mă odată!! Off, oare iar trebuie să te pun la respect? Las' că-i zic eu lui iulian :cool:
 
Sus