Server de San Andreas Multiplayer

DeletedUser

IP: 85.204.196.64:7777
Cum sa intrati pe el fara sa cautati 10 mii de ani pe Internet:
Dati jos la Favorites, dupa aceea clic sus la Servers, clic pe Add Server, si scrieti ip-ul. Serverul este dotat cu V Admin Mode si are modul Stunt+Freeroam+Fun 3.8 cu 2 limbi : Poloneza si Engleza....
Va urez distractie placuta.
PS: Serverul nu este online toata ziua, dar suficient ca sa va puteti juca (10/24 ore)
Acesta este un cadou mai ales si pt dragul meu prieten cu care am razboi (Dark Angel) si carui i-am dat San Andreas Multiplayer lol.
+ daca aveti nevoie de San Andreas Multiplayer, nu ezitati sa dati add idului madalin2009. Daca vreti fiti cuminti si nu faceti spam, sau va banez de pe server sau nu va dau San Andreas Multiplayer :D
Shi fiti cuminti ca nu degeaba am invatat eu sa codez servere doar ka sa faceti voi spam aici! :mad:
 

DeletedUser6841

in calitate de spammer nesolicitat...

i said Abran00blanda ! yes - da jos -sus -clic... :p
 

DeletedUser

deci eu iti cer jocu...mi-l dai...intru pe server...fac spam...si nu imi mai dai jocu ?:( pacat...
 

DeletedUser

:mad:
deci eu iti cer jocu...mi-l dai...intru pe server...fac spam...si nu imi mai dai jocu ?:( pacat...

nu e altfel, tu imi ceri jocu, faci spam , si nu til mai dau, simplu! :mad:
si da pm pe forum dak vrei jocu :D ca tot il dau te iert ca esti spammer. da a doua oara.... :D Am la insule noi de iti vine rau pe sv 2 si 3 ca am 3 sv acum :D
 

DeletedUser

da' chiar e nevoie sa postezi de pe ambele ID-uri de fiecare data? :D
 
Sus