Setări Ro22

  • Autor subiect Jason Statham.
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28580

ma enerveaza biserica..si bonusul de noapte..si viteza serverului.. :D
in fine..bun o fi,dupa o pauza de cateva luni
 

DeletedUser26675

cel mai bine viteza cladiri 4 trupe 2 , fara biserica si bonus de noapte! Moral on consider eu ca e bine venit sa aive si jucatori mici o sansa!
 

DeletedUser

cel mai bine viteza cladiri 4 trupe 2 , fara biserica si bonus de noapte! Moral on consider eu ca e bine venit sa aive si jucatori mici o sansa!

mult prea mult:D mai bine 1 si 1, nu toti pot sa stea nonstop logati, mai ales ca incepe scoala si facultatea;)

later edit:

Moral on consider eu ca e bine venit sa aive si jucatori mici o sansa!

era mai amuzant fara moral, asa ar fi fost competitia mai mare:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

oricum nu cred ca o sa fie prea aglomerata lumea, avand in vedere ca toti noobi prefera viteze de speed:D
 

DeletedUser

nu cred

asta ar insemna sa o lase mai moale cu alte lumi,ori sa petreaca si mai mult timp in fata calculatorului

nu poti juca intens pe mai mult de 2-3 lumi,decat daca esti cu adevarat nebun


dintre setari,nu imi plac:
- timpul de construcţie a clădirilor se poate înjumătăţi în schimbul unor puncte premium
- se va putea alege direcţia satelor la început(aceleasi triburi ca si pe alte lumi)
- tabere militare
 

DeletedUser

miercuri de la ora 10


X - greseala mea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce inseamna "- moral – activ (depinde de timp)"?

adica nu conteaza doar punctajul, conteaza si cand au inceput sa joace pe lumea respectiva cei doi jucatori(atacatorul si aparatorul)

later edit:
ca atacator:
ai punctaj mai mare ca aparatorul ....ai moral mic
ai inceput sa joci pe lumea respectiva inaintea aparatorului....ai moral mic
 

DeletedUser11083

Adica daca eu incep miercuri, si dupa o saptamana incepe altul si ajunge la cel putin de 4 ori puncte mai multe decat mine, nu-i va scadea moralul?
Doar pentru ca a inceput dupa mine?
 

DeletedUser

Inseamna ca dupa un anumit timp (nu doar o saptamana) moralul creste impotriva jucatorii 'inactivi'.
 

DeletedUser

Adica daca eu incep miercuri, si dupa o saptamana incepe altul si ajunge la cel putin de 4 ori puncte mai multe decat mine, nu-i va scadea moralul?
Doar pentru ca a inceput dupa mine?

timpul are o influenta relativ mica, deci totusi o sa ii scada, dar mai putin;)
 

DeletedUser

poate-i o intrebare de noobi... dar care-i diferenta dintre orientare activ si inactiv? :p
ca nu-mi pica fisa...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus