Setări Ro22

  • Autor subiect Jason Statham.
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

karma905 astăzi la ora 13:29
Buna ziua!

Sunt reprezentantul tribului C.K.,si,am onoarea de a va aduce la cunostinta ca ati fost selectat sa faceti parte din anturajul acestui fanatic grup de tribali.

Pentru a colabora pe mai departe si pentru a fi sub protectia tribului nostru,trebuie sa accesati urmatoarele butoane : setari/inceput nou/introdu parola/ok/alege coordonate/NV/ok

Odata accesata seria de butoane,va rugam sa completati urmatoarea lista,si s-o transmiteti de indata domnului Lord Ingus sau domnisoarei Mine

Nick de joc : .....................................
Varsta : ..........................................
Numarul de puncte: ................................
Nickul reprezentantului care v-a selectat:.........
Localitate dumneavoastra:..........................
Starea vremii:.....................................

Odata transmise aceste date,veti face parte din echipa noastra si veti putea transmite acest mesaj mai departe,fiecare invitatie acceptata aducandu-va puncte importante in clasamentul intern al tribului.

Va multumim pentru rabdarea acordata si asteptam cu nerabdare sa procesam lista dumneavoastra.

nu pot sa zic decat patetic.. maretul trib c.k. face aceleasi manevre ca intotdeauna si toata lumea o lauda ca e un trib maret etc.
pai bine mai triburile serioase nu fac asa.. intelegeam daca era un jucator din trib care facea asa ca oricum sunt multi care zic faza cu setari->inceput nou dar faza asta e deja exagerata.
i-ati zapacit si pe DHBM sa va predea tribul sa o faceti academia voastra dar la profil aveti
"Nu facem recrutari.
Nu facem diplomatie.
Nu avem nevoie de academii.
Nu deranjati."
o sa faceti o alianta cu ~SR~ ca e evident si gata aveti harta perfecta :rolleyes:

sunteti razboinici adevarati.. pacat de veteranii cat de cat seriosi.. bafta in continuare
 

DeletedUser2821

Penibil :( , dar asta e , oricum tipul nu e chiar un " reprezentant " ( in adevaratul sens al cuvantului nu ca are vreun drept sau ceva ) al acelui trib, e doar un noobisor care pe L5 inca dadea mesaje pentru sectiunea " mesaje amuzante " .
 

DeletedUser11083

setari melancolice, nemelancolice, dar am testat si eu piata... am trimis cele 3-4 lanci... si 2 din 4 atacuri au venit cu 0 resurse... da CHIAR 0 :)) ... cica nu joaca lumea :D
 

DeletedUser

i-ati zapacit si pe DHBM sa va predea tribul sa o faceti academia voastra dar la profil aveti
"Nu facem recrutari.
Nu facem diplomatie.
Nu avem nevoie de academii.
Nu deranjati."
o sa faceti o alianta cu ~SR~ ca e evident si gata aveti harta perfecta :rolleyes:

sunteti razboinici adevarati.. pacat de veteranii cat de cat seriosi.. bafta in continuare

ia ia-i tu pe cei din C.K(fostii DHBM) la intrebari si ai sa vezi a cui academie este... ;)

daca eu imi fac un nick Basescu,inseamna ca sunt basescu?:eek:

Nu avem nevoie de academii.
nu se vede destul de clar?:eek:,sper sa isi pastreze acelasi nume mareata noastra "academie" pana cand apar nobilii,si atunci cand vor fi innobilati ce veti mai spune?:confused:,"ah, ca astia si-au facut 10k de conturi,le cresc si pe urma le innobileaza",nu?ca asa-i romanu' :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ia ia-i tu pe cei din C.K(fostii DHBM) la intrebari si ai sa vezi a cui academie este... ;)

daca eu imi fac un nick Basescu,inseamna ca sunt basescu?:eek:


nu se vede destul de clar?:eek:,sper sa isi pastreze acelasi nume mareata noastra "academie" pana cand apar nobilii,si atunci cand vor fi innobilati ce veti mai spune?:confused:,"ah, ca astia si-au facut 10k de conturi,le cresc si pe urma le innobileaza",nu?ca asa-i romanu' :rolleyes:

a stiu toata povestea. dar a fost o perioada in care dhmb principalul a avut la profil detalii ingus.. vrei sa spui ca au scris si si-au redenumit numele fara permisiunea voastra? si ca nu au absolut nici o treaba cu voi? din ce am ** in pm cu un jucator de acolo care m-a abordat nu da de inteles asta.
mare incuratura oricum, nume schimbate, academii devenite principal iar principal in academie..
 

DeletedUser

a stiu toata povestea. dar a fost o perioada in care dhmb principalul a avut la profil detalii ingus.. vrei sa spui ca au scris si si-au redenumit numele fara permisiunea voastra? si ca nu au absolut nici o treaba cu voi? din ce am ** in pm cu un jucator de acolo care m-a abordat nu da de inteles asta.
mare incuratura oricum, nume schimbate, academii devenite principal iar principal in academie..

toate aste sunt vrajeli,daca aveam nevoie de academie era greu de facut una?:confused:
 

DeletedUser27408

a stiu toata povestea. dar a fost o perioada in care dhmb principalul a avut la profil detalii ingus.. vrei sa spui ca au scris si si-au redenumit numele fara permisiunea voastra? si ca nu au absolut nici o treaba cu voi? din ce am ** in pm cu un jucator de acolo care m-a abordat nu da de inteles asta.
mare incuratura oricum, nume schimbate, academii devenite principal iar principal in academie..

Exact bre. E un fost jucator de pe 5 (eu nu il stiu ca nu am jucat in ck pe 5). Mi-a cerut invitatie, nu a primit ca nu-l stiam si a facut manevra cu DHBM. Dupa care s-a declarat academie. Eu i-am cerut sa ma scoata dupa ce primeam cereri de invitatii in academie. Mi-a placut manevra si dupa parerea mea nici nu merita altceva un trib unde un necunoscut primeste intemeietor asa usor. Nu sunt academia noastra (C.K. nu face academii) dar daca ar fi numai dupa mine eu i-as lua ca e prea tare chestia. Ramane sa se pronunte Karmolitul. Inca ceva, lasa bre atitudinea asta ostila. E un joc. Nu ne dusmanim pe bune. Chiar daca te-o fi trimis la margine cineva de la noi nu mai fi asa incrancenat. Am in trib oameni pe care i-am trimis la margine pe alte lumi. Cheer up!;)
 

DeletedUser

tu vorbesti de mine ca sunt incrancenat?
mai degraba am trimis membrii din ck la margine dar mai bine nu intru in detalii..
vroiam sa stiu doar care e situatia pentru ca am fost abordat si eu de el dupa ce a insistat prin tot tribul si vorbea si in numele vostru.
vroiam doar sa fiu la curent daca aveti sau nu ca tin minte ca ck-ul se lauda ca se lupta cu toata harta :)
Hauz!
 

DeletedUser27408

Daca vrei sa te lauzi cu cati ai trimis si unde, scrie sub numele tau nu cu asta nou creat, ca nu te ia nimeni in serios. :(
 

DeletedUser

si eu am trimis cativa pe travian din C.K. La margine ..... :|:|
 

DeletedUser

Daca vrei sa te lauzi cu cati ai trimis si unde, scrie sub numele tau nu cu asta nou creat, ca nu te ia nimeni in serios. :(

nu ma laudam :). dar nu am vrut sa ramai cu impresia ca m-am simtit ofensat ca as fi fost trimis la margine. putin mister nu cred ca strica niciodata. nu`i asa?
Hauz!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus