Setari L42 (decalare 2 secunde)

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Oricum, chiar si ipotetic vorbind, daca am face sondaj trebuie sa conteze atat numarul de votanti visavis de numarul de jucatori de pe lume cat si procentul care doreste o optiune sau alta.
Pentru o astfel de modificare eu personal as impune ca minim 70% din jucatorii lumii sa voteze ( nu sa doarma la vot ) si mimin 70-75% sa doreasca o optiune sau alta. Oricum este mult prea devreme pentru o schimbare majora in setarile unei lumi.
 

DeletedUser43947

Parca-l si vad pe Neculae z la toate profilurile din zei cu "Votati schimbarea, spune DA la referendum, NU decalajului"...la colt de continent se impart pp-uri, trebuie sa faci un print-screen cu votul ca sa primesti pp-urile, sute de galeti si litri de ulei cu sigla Zei pe ele...ce mai...o campanie romaneasca in toata regula :))
 

Anes

member
Scor reacție
0
Daca ne deranjeaza , putem ruga adminii sa faca un sondaj de opinie cu scoaterea acestei setari , iar daca la acel sondaj se va vota scoaterea decalajului sa se scoata .Ne vom muta pe alta lume atunci cand vom fi scosi de pe lume sau nu mai avem timp de joc. ;)
Da, sigur... păi în ritmul ăsta nu mai aveti mult. :D V-aş sugera să vă pregătiţi de acum pentru L46 :rolleyes:

Iar în ceea ce priveşte decalajul , aţi primit răspuns de la admini. Nu ştiu câţi l-aţi înţeles...
 

DeletedUser20549

Se pare ca cei din Green sunt foarte ironici.....dupa cate vad singurul din ZEI de aici care este impotriva decalajului sunt tocmai eu.Tribul ZEI nu a dat niciodata vina pe decalaj , asa a fost setarea de la inceputul lumii.Dar aceasta setare se poate modifica deoarece si pe alte lumi s-au facut modificari pe parcurs, bineinteles prin sondaj de opinie. Si inca ceva , pentru cei din Green.....nu un membru al tribului ZEI a deschis acest topic , ci unul din SH deci nu puteti spune ca tribul ZEI doreste modificarea acestei setari.
Eu sunt impotriva decalajului deoarece jocul este mult mai interesant fara aceasta setare , setare care dupa parerea mea este inutila.
Nu va faceti griji , eu bossul13 nu voi da niciodata stergere cont , voi juca pana la ultima lance , la fel cum am facut si pana acum pe orice lume am jucat.

Nu voi mai raspunde ironiilor celor din Green , numai bine si mult succes! ce-i mai buni sa castige!
 

DeletedUser43947

Setarea aceasta inutila care este de la inceput de lume si pe care nu reusesti sa o motivezi deloc. Mircea a ridicat problema la fileu in urma sugestiei tale pe conferinta de skype, a fost baiat finut si v-a ajutat deoarece sunt anumite persoane care si din Green si din SH probabil doresc scoaterea decalajului. Acum ca facem o glumita doua si nu sunteti capabili sa tineti pasul, e alta problema. :)
 

DeletedUser30525

Se pare ca cei din Green sunt foarte ironici.....dupa cate vad singurul din ZEI de aici care este impotriva decalajului sunt tocmai eu.Tribul ZEI nu a dat niciodata vina pe decalaj , asa a fost setarea de la inceputul lumii.Dar aceasta setare se poate modifica deoarece si pe alte lumi s-au facut modificari pe parcurs, bineinteles prin sondaj de opinie. Si inca ceva , pentru cei din Green.....nu un membru al tribului ZEI a deschis acest topic , ci unul din SH deci nu puteti spune ca tribul ZEI doreste modificarea acestei setari.
Eu sunt impotriva decalajului deoarece jocul este mult mai interesant fara aceasta setare , setare care dupa parerea mea este inutila.
Nu va faceti griji , eu bossul13 nu voi da niciodata stergere cont , voi juca pana la ultima lance , la fel cum am facut si pana acum pe orice lume am jucat.

Nu voi mai raspunde ironiilor celor din Green , numai bine si mult succes! ce-i mai buni sa castige!

Suntem ironici doar cu o parte din tribul zeii
Inca mai sunt jucatori acolo care nu sunt de acord cu ce a facut conducerea voastra (apropo mai e careva din ei pe acolo, sau si-au adus aminte ca au altceva mai bun de facut?) si pe care ii respectam chiar daca pe harta sunt inamici.
Dar pentru restul nu avem ce face
Cand vezi ca tu pierzi sate in granita tu te apuci de daramat barbari?
Pai nu e de ironizat pana in panzele albe?


Spor la joc si tie
 
Sus