sfarsitul diplomatiei -osp- manuta-quit

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

de maine vom sarii de la plictiseala la 2-3-4-5 cafele pe zi/noapte si un picutz de adrenalina:D...in urma zvonurilor pna-ul care ne lega va lua sfarsit maine..sa fim mai precisi la 00:00......

noi ca trib(vorbesc in numele -osp-) am fost de mici purtati intr-o parte si alta de schimbarile continentului k64 care este dominat de manuta si quit....este clar ca se va ajunge la razboi cu timpul.....marginea este a noastra speram sa putem tine piept celei mai puternice aliante l25 si dc nu sa si avansam:p
 

DeletedUser

nu stiu de ce trebuia sa deschideti o tema ca se incheia un PNA stabilit acum o luna...Doamne , mare e gradina ta......
 

DeletedUser

l25 politica si propaganda parca se numeste nu?imi spui ce ma impiedica sa nu o fac?:p...inteligentule..tu tot din gradina lui te tragi
 

DeletedUser35749

Da el nu sare gardul..:D, nu e nimic ca ai deschis, mai avem si nou motiv de barfa :D
 

DeletedUser40644

e nasol, daca tribul quit o tine tot asa o sa aibe razboi cu toate triburile ceea ce nu ma supara ... am si eu ce cuceri
o intrebare ptr adversarul tu vrei sa continui pna-ul cu quit si manuta sau sa incepi razboi cu ei?
 

DeletedUser3192

Sa avti motiv de barfa!

Parte 1:
Triburi: -OsP-
Parte 2:
Triburi: Quit, Mânuţa

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 5
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 84,257
Tabăra 2: 43,733
Diferență: 40,524

chart
 

DeletedUser30628

sunteti buni bre :D ce sa mai zicem....stam in banca noastra de acum ca nu va facem fata :eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser9103

Tare statistica asta, o diferenta enorma de 4 sate. Nu cred ca au sanse sa recupereze acest avans de 4 sate. Cred ca ati castigat razboiul :))
 

DeletedUser9103

Traiesc :) Daca o sa apara o lume noua, o sa ma reapuc de joc. Daca imi mai reamintesc cum se joaca :)
 

DeletedUser

neata.
vasy, ce te-as trage eu de urechi:))
daca ai cont pe joc, dai un mesaj sa stam la o poveste.

on topic: deocamdata asa arata statistica, asta e... dar ne pastram pana dupa declaratia de razboi :))(pe cine mint eu aici... suntem slabi ...)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus