SFR + SHOCK? = Love

  • Autor subiect unknown reloaded
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cu parere de rau va anunt ca s-a terminat si aceasta lume prin pna-ul incheiat intre cele 2 triburi.
Motiv:il stie doar ingus
Asa se duce naibi lumea 21 , or sa inobileze toti nobiii iar apoi cand o sa apara lumea 22 ei vor migra acolo , super va ramane lumea barbarilor, nu ar fi fost mai frumos un razbel intre cele 2 tabere , cu influente Iobag , Alt F4 ???
 

DeletedUser

Motiv:il stie doar ingus

il stim si noi... e deja batran si nu il mai tine sa iasa la razboi. asta mai ales ca nu il tine sa iasa la razboi impotriva prietenilor. chiar e greu de inteles ca de cateva lumi in coace sunt 2 triburi prietene inca dinainte sa apara lumea? triburi care nu se vor ataca in veci?
 

DeletedUser

bla,bla ,bla triburi care lupta cot la cot ,vor fuzion apoi vor vedea ca fuziunea e un esec si se vor imparti intre triburile de la margine.

E aceeasi poveste mereu si mereu
 

DeletedUser27408

il stim si noi... e deja batran si nu il mai tine sa iasa la razboi. asta mai ales ca nu il tine sa iasa la razboi impotriva prietenilor. chiar e greu de inteles ca de cateva lumi in coace sunt 2 triburi prietene inca dinainte sa apara lumea? triburi care nu se vor ataca in veci?

Bre, epopeea mea pe aceasta lume se aproprie de sfarsit. Adriatica ma asteapta. Razboiul cu shock? nu ar fi fost niciodata unul total caci din pacate suntem multi amici in cele 2 triburi. O lume de vara nu va fi niciodata superinteresanta. De aceea cei de la innogames pun setarile astea atractive ca sa aiba cat de cat oameni. Revenind la oile mele :p, va doresc distractie placuta si daca siterul meu de noapte nu va dori sa preia contul, astept un player bun, care a avut ghinion pe lumea asta, sa-i dau contul. S-ar putea sa inchei mai curand decat am stabilit pentru ca basherul meu e in pana de trupe si nu am timp si rabdare sa-mi creasca moralul cu vecinii. VIVA CROATIA:D

P.S. In toamna se face C.K. (daca nu ne baga viteza 1, biserica si alte dracovenii). Ii invit pe toti amicii in sud-est la o experienta C.K. poate utila, dar cu siguranta placuta. Si dusmanii daca doresc sa ne intalneaca vom fi in sud-est.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e cea mai mare aberatie... ca 2 triburi de top sa se omoare intre ele la inceput de lume, cand pot sa conlucreze in eliminarea altor triburi. ce se alege de harta cand ramane "crema", e partea a 2-a. de ce sa se omoare intre ei cand mare parte din jucatori (de fapt cei ce sunt prieteni de mult) nu or sa joace decat cateva luni si sa le dea satisfactie si avantaj triburilor mai slabe?
@limbus... ai ajuns la concluzia ca tot Sud Estul e cel mai bun? =))
sa-mi faci loc sub sultana in toamna :p
 

DeletedUser2821

e cea mai mare aberatie... ca 2 triburi de top sa se omoare intre ele la inceput de lume, cand pot sa conlucreze in eliminarea altor triburi. ce se alege de harta cand ramane "crema", e partea a 2-a. de ce sa se omoare intre ei cand mare parte din jucatori (de fapt cei ce sunt prieteni de mult) nu or sa joace decat cateva luni si sa le dea satisfactie si avantaj triburilor mai slabe?
@limbus... ai ajuns la concluzia ca tot Sud Estul e cel mai bun? =))
sa-mi faci loc sub sultana in toamna :p

Exact , dar lasa-i si pe fani sa speculeze pe aici :) .
 

DeletedUser

forumcomun.png

yaaa
 

DeletedUser

eram sigur ca se posteaza si pe aici. ca nu e un scandal cu adevarat pana nu se iese si pe extern :)
 

DeletedUser5970

Asa si ce mare tragedie faptul ca ~300 de sate au simtit peste noapte fluturasi in stomac si au decis sa zburde tinandu-se pe mana printre padurile, lacurile si muntii de pe harta ?
Fara a ofensa pe nimeni si fara a incerca sa evidentiez ceva anume, l21 nu se rezuma doar la acele sate.

Va urez o seara de vis tuturor!
 

DeletedUser2821

micheel am auzit ca te duci in concert prin comunele astea pe la tara , spermezeu , afumati , ciorogarla , asai?
dai autografe?

Te crezi amuzant :) ?
Nu , nu sustin concerte , daca asta vroiai sa aflii , doar MERG la concerte si nu , nu la orice concert , deci nu te mai baga in seama aiurea si da , dau autografe ,la fanii adevarati ca si tine !
 

DeletedUser9837

.....

P.S. In toamna se face C.K. (daca nu ne baga viteza 1, biserica si alte dracovenii). Ii invit pe toti amicii in sud-est la o experienta C.K. poate utila, dar cu siguranta placuta. Si dusmanii daca doresc sa ne intalneaca vom fi in sud-est.

Asemenea :D
 

DeletedUser

pentru noobi acest pna este o ocazie unica sa arate ca ori ii duce capu ori se duc cu oile pe camp mai bine,dar pentru restu care raman in picioare la macel le arat respectul meu si ii invit la o bere sa discutam:))
 

DeletedUser30628

ce sa faca ma noobi impotriva a 2 triburi cu experienta? :)) sa goleasca satele sa nu mai rupa trupele??? :)) poate doar asa ca altfel nu au ce sa faca
 

DeletedUser

pai pot in primu rand sa incerce sa toace atacu celor din shock sau satele lor,daca ii duce capu sar uni 3-19 jucatori pe cate unul din shock si gata,e simplu dar nu au destula minte.
 

DeletedUser24244

E bine ce spui, dar stii ce inseamna sa te sincronizezi in asa fel? Ai nevoie ca toate fermele sa fie on:D
 

DeletedUser

ho,ca nu sunt cei mai buni jucatori adunati doar in SHOCK sau in SFR ;)

de jutcatorii cu adevarat buni,cred ca 90% din cei de pe forum nu au auzit ,asa ca shhh.

O sa iasa la iveala ,de pe la 60 de sate in sus ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus