SFR + SHOCK? = Love

  • Autor subiect unknown reloaded
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30628

lasa mey...ca si pe mine au organizat atacuri cei din FREE dar nu a ajuns nici un atac :)) si dupa ce l-am demolat pe cel care a organizat cerea sprijin pe forum si zicea lumea ca nu mai au trupe :)) le zicea sa ma atace,nu mai aveau trupe :)) ce sa faci ma cu noobi ca aia????te plictisesti si de ei ce naiba :))
 

DeletedUser

eii,aia din free sunt un caz cam cam pierdut...nu prea joaca calumea
 

DeletedUser20252

Mno...inca un topic deschis inutil.

Mi se pare mie sau unii dintre voi dati importanta acestor triburi de parca ar fi singurele triburi de pe lumea asta ? :)
Tot respectul pentru unii jucatori din amble triburi care stiu intradevar jocul,dar totusi,nu ii mai ridicati atat in slavi si nici nu le mai pupati dosurile pentru ca altfel dati dovada ca nu aveti coloana vertebrala.

In fine,cui ii place sa fie ridicol pe aici e problema lui.
 

DeletedUser

Cum e posibil ca SHOCK sa fie aliat cu Iobag si SFR si Iobag dusmani cu SFR? :)
 

DeletedUser

chestia care ma mira... cum se face ca trib rang 1 isi albastreste inutil harta?
 

DeletedUser

eu stiam ca dupa ce treci numele tribului, te duci in casuta de langa si bifezi ultimu rand. asta n-o stiam si, cu toate ca e un sfat prietenesc, nu vreau sa o incerc
 

DeletedUser

chestia care ma mira... cum se face ca trib rang 1 isi albastreste inutil harta?

simplu,shock daca nu facea recrutarile de ultima ora si statea cum a intrat la inceput acum nu mai era pe harta era istoie,plus magariile care le spun ei si le fac ca sa ia sate sau sa prosteaca jucatorii sa faca ce vor ei,faza e ca nu shock e de vina ci jucatorii cas prosti si nui duce mintea.



in concluzie fara aliante si pna shock nu mai e...SHOCK?:rolleyes:
 

DeletedUser29146

Sunt si jucatori buni in shock...dar marea majoritatea mie mi-au lasat o impresie proasta...plus ca nu e joc de echipa...dar asta e alta problema...curios sunt cine o sa le ia locu 1... :)
 

DeletedUser

sunt jucatori buni dar nu toti! multi din ei se cred mai presus ca altii numai ca is in tribul ala! Oricum shock nu va ma duce mult...
 

DeletedUser11365

da..intradevar sunt niste copii pacolo care de curand au vazut cum arata top 20 si acuma au lumea la picioare..
 

DeletedUser8343

Va rog frumos sa reveniti ON TOPIC. Pentru spam aveti un topic special. Multumesc de intelegere.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus