SFR vs THOR-Fam & FBI-Fam

DeletedUser34055

COCOPINGU astăzi la ora 20:49
M-am saturat sa mai tzin in trib jucatori care nu fac altceva decat sa stea la umbra tribului *** care nu se implica in rezolvarea problemelor cu care se confrunta tribul...
De aceea incepand din aceasta seara 15.09.2010 *** pana vineri seara 17.10.2070 fiecare membru al tribului va fi verificat, verificare care va urmarii urmatoarele aspecte...

1. Dezvoltarea satului/satelor,
2. Trupele ce exista pe fiecare sat in parte ***
3. Implicarea cu trimitere de sprijin sau atacuri a fiecaruia in cazurile cand acest lucru a fost cerut de catre conducere prin circulare


De indeplinirea acestor verificari se va ocupa [player]Margot1[/player], [player]Tom Clancy[/player] *** [player]Frumusycc[/player]

Pt verificare se va acorda obligatoriu *** neconditzionat sitter timp de 10 minute, dupa aceea se va intra obligatoriu pe cont pt ca fiecare jucator sa-*** ia contul in primire...
Cei care nu vor face acest lucru *** vor lasa contul la unul dintre cei desemnatzi sa se ocupe de verificare li se vor goli satele *** vor fi innobilatzi intern...!!!

Cu stima deosebita [player]Cocopingu[/player] intemeietor [ally]Thor[/ally]...

Sitter pt 10 minute :))
 

DeletedUser6843

dane un NOI ceva? poate sa fie si 5 si 6. nu ma supar:p

M-as "baga" Cristi , dar ma "lovesc" de 2 impedimente la fel de importante: lipsa de timp si majoritatea fostilor colegi s-au lasat si ei de joc intre timp .
Sunt adeptul sa joc impreuna cu aceeasi colegi .
Mai sunt 2 persoane care ma intreaba mereu cand dam inceput nou :)) , o sa iti dau PM in cazul in care o sa fie.(poate la pensie , cine stie?!)

toate bune.
 

DeletedUser12439

pe dantif il vazui pe aici, pe kidlukas la fel(sper ca nu ma insel aici) mai gasim noi. :D

ok:)
 

DeletedUser6843

Cristi , kidlukas are semnatura cu dinamo (nu stiu cine este)

Ai uitat de GhostMaster !!!! (Ar mai fii inca 3 ) dar spun asa ca idee !
Nu mai citesti nimic pe l5?
 

DeletedUser12439

da. dane ai dreptate.

de l5 mi sa luat de cind cu treaba cu aliat.
 

DeletedUser16039

De la pagina 3 incoace . Am ramas in urma cu cititul topicului.
 

DeletedUser6843

Ai noroc ca sunt si eu dinamovist infocat!
Ma refeream ca eu am discutat cu model2 , alta treaba , el a adus vorba de tine (semnatura) bla lalalalal
stop
 
Ultima editare de un moderator:
Sus