SH + academiile, Takezo, Takeda vs Zei + academiile, Green + academiile

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început

DeletedUser13059

Multa bafta tututor , fiind "lupta finala" fie ca cei mai buni sa castige .. dar eu o sa mizez pe cei cu cel mai mult timp liber , ambele parti au jucatori de volori egale iar acuma doar timpul liber al fiecarei parti decide invingatorii de aici


Spor la sate
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Daca tot suntem la capitolu` glume... cu academiile voastre cand incheiati pace ? Ca n-am vazut o zi sa nu luati macar 2-3 sate de la academicieni :D

Interesant, ce sa spun...

Parte 1:
Triburi: Takezo, Takeda
Parte 2:
Triburi: Takezo, Takeda

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 144
Tabăra 2: 144
Diferență: 0

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,049,525
Tabăra 2: 1,049,525
Diferență: 0

chart



Parte 1:
Triburi: green, blue, Yellow, black, pink
Parte 2:
Triburi: green, blue, Yellow, black, pink

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 163
Tabăra 2: 163
Diferență: 0

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 758,232
Tabăra 2: 758,232
Diferență: 0

chart
 

DeletedUser44858

Interesant, ce sa spun...

Parte 1:
Triburi: Takezo, Takeda
Parte 2:
Triburi: Takezo, Takeda

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 144
Tabăra 2: 144
Diferență: 0

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,049,525
Tabăra 2: 1,049,525
Diferență: 0

chart



Parte 1:
Triburi: green, blue, Yellow, black, pink
Parte 2:
Triburi: green, blue, Yellow, black, pink

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 163
Tabăra 2: 163
Diferență: 0

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 758,232
Tabăra 2: 758,232
Diferență: 0

chart
Daca tot deschidem pliscu` pe extern, invatam sa facem si noi statisticile cum trebuie ? Sau suferim doar de lipsa de atentie ?
 

DeletedUser30525

Daca tot deschidem pliscu` pe extern, invatam sa facem si noi statisticile cum trebuie ? Sau suferim doar de lipsa de atentie ?


:D
mai in gluma mai in serios nu cred ca ai inteles ce a vrut sa spuna sorin08
mai studiaza un pic statistica si vezi cam la ce crezi tu ca s-a referit
:D
 

DeletedUser44035

Internele lu Zeuss asa zic eu ca au fost luat cu japca , deaia are atat la agresori , daca nu erau luate cu japca avea agresorii mei :)))
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
desigur... nici internele nu mai sunt ce au fost.. cand e vorba de zeus!=))

serios? voi vedeti ce scrieti pe aici? :eek:
 

DeletedUser41807

Radeti de Zei ca au pierdut pe 32 .
Imi este scarba de toti colegii din Drept-ul de pe 32 care joaca acum in SH , D1v1n este D1v1n , mazare e un nimic !
SH a castigat pe 37 . Nu pacaliti iar toata harta cum ati facut cu RS . ;)
 

DeletedUser44858

Tu vorbesti serios?=))))))))
Nu pot sa cred ca nu ti-ai dat seama ce reprezinta statistica respectiva.Imi pare rau ca te-am supraestimat

Eu vorbesc de obicei in gluma, nu prea iau in serios pe nimeni de p-aici ca nu cred ca meritati asa ceva din partea mea :) Revenind totusi la subiect, cred ca aveti mai multe interne luate decat noi in conditiile in care noi ca trib avem aproape de 2 ori mai multe sate decat voi :) E extrem de tragic daca asta ai vrut sa arati, ti-ai dat un pic fault in conditii de off-side :)

Sa iti reamintesc cine e pe primul loc in clasamentul razboaielor tribului ? :) Mai casca un ochi p-acolo sa vezi pe unde sunteti voi ;)
 

DeletedUser43947

E extrem de tragic cand iti storci creierul si nu reusesti sa intelegi ce vrea sa spuna celalalt, dar cu toate acestea pentru a masca bufferingul intelectual ne arati ca esti un fel CEO la Fotbal Club Flacara Tarlungeni.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
E extrem de tragic daca asta ai vrut sa arati, ti-ai dat un pic fault in conditii de off-side :)



E extrem de tragic ca tu te faultezi singur de cand ai deschis topicul, exista o vorba : "hotii striga hotii".Nu mai e asa usor sa sustii un argument fara sa editezi postari, nu?Mai uitate vreo 15 minute la statistica, poate iti dai seama ce arata.Sau spune-i lui mazare sa iti explice, din moment ce el iti da "dreptul de a inchide aceasta lume" [citat].
 

DeletedUser44858

Incep sa cred ca esti lipsit de orice logica :) Prima data postezi complet aiurea o statistica, dup-aia imi ceri mie sa inteleg ce visai tu sa postezi in realitate. Prietene, daca ai nevoie de ajutor de specialitate, nu il vei gasi aici. Cabinetele de psihiatrie sunt in viata reala, ca sa ajungi la ele, imi pare rau sa ti-o zic, dar va trebui sa iesi din casa!
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
deja am atins limita superioara de intelegere a lui luche.
fii bland sorin! :))
 

DeletedUser44858

Ati atins-o doar p-aia inferioara :) N-ati reusit sa ridicati un pic stacheta ca sa va poata intelege si oamenii, dar e ok, voi continuati sa va incurajati singuri, doar sunteti intr-o situatie disperata si e de inteles si comportamentul vostru :)
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Incep sa cred ca esti lipsit de orice logica :) Prima data postezi complet aiurea o statistica, dup-aia imi ceri mie sa inteleg ce visai tu sa postezi in realitate.

N-ai nicio treaba =))))))
Ma uitate acolo, poate-poate iti dai seama.Putina statistica se faca prin clasa a 9-a...

Ati atins-o doar p-aia inferioara :) N-ati reusit sa ridicati un pic stacheta ca sa va poata intelege si oamenii, dar e ok, voi continuati sa va incurajati singuri, doar sunteti intr-o situatie disperata si e de inteles si comportamentul vostru :)

Inseamna ca persoanele care au inteles prin postarile de mai sus iar tu nu sunt...?Eu vad ca esti singurul dintre cei care au postat caruia i se pare ilogic...
 
Sus