SH + academiile, Takezo, Takeda vs Zei + academiile, Green + academiile

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început

DeletedUser13059

Uite pe distrugator:))) ba-i baiatule ceti mai place sa ai aere in tine dupa ce ne ai tradat pe 42....

tradat pe cine ? nu poti spune ca te-a tradat cineva care nici nu juca pentru tine :)) si daca vroia sa tradeze cineva de acolo oare de ce plangi acuma ? cand nu ai fost capabil sa pastrezi pe harta un tib de top 3 , care a picat peste noapte de parca nici nu a existat ... mai bine uitate prima oara la conducerea ce era acolo si atunci vezi daca era vorba de tradari pe la voi :D "ceti" mai place tie suferinta :(

dar ce sa zic , esti foarte irefutabil cand apari pe extern cu tot ceea ce spui , parca apari dupa ce ai citit 2-3 anale si atunci simti ca ai inspiratie pentru extern , incep sa cred ca esti vre-o ruda cu sorin sau tractoristu
 

DeletedUser22307

Expediat: mar 12, 2015 01:00:16
rege ronaldo1 a câştigat
Norocul agresorului
-20.4% Ghinion

Noroc
Moral: 100%
Bonus de noapte pentru apărători
Agresor: RMami
Origine: 014 (489|485) K44

Număr: 7736 4922 0 4123 0 0 0 15 0 0 0 1
Pierderi: 7736 4922 0 4123 0 0 0 15 0 0 0 1

Apărător: rege ronaldo1
Ţel(direcţie): Beciul Domnesc (493|486) K44

asta doare :)
 

DeletedUser22307

poate la inceput dar chiar nu vezi cand trimiti atacu scrie mare

Confirmă atacul către Sat
Bonus de noapte activ!
 

DeletedUser20519

Uite pe distrugator:))) ba-i baiatule ceti mai place sa ai aere in tine dupa ce ne ai tradat pe 42....

eu am tradat bai amatorulei? ma faci sa rad. Nu vreau sa intorc cartile pe fata, ca eu nu traiesc cu trecutul
p.s. daca ar stie toti adevaratul motiv, va faceti numai de rusine nubilor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20519

tradat pe cine ? nu poti spune ca te-a tradat cineva care nici nu juca pentru tine :)) si daca vroia sa tradeze cineva de acolo oare de ce plangi acuma ? cand nu ai fost capabil sa pastrezi pe harta un tib de top 3 , care a picat peste noapte de parca nici nu a existat ... mai bine uitate prima oara la conducerea ce era acolo si atunci vezi daca era vorba de tradari pe la voi :D "ceti" mai place tie suferinta :(

dar ce sa zic , esti foarte irefutabil cand apari pe extern cu tot ceea ce spui , parca apari dupa ce ai citit 2-3 anale si atunci simti ca ai inspiratie pentru extern , incep sa cred ca esti vre-o ruda cu sorin sau tractoristu

el e prietenul si secretara lui vlad :) e mai grea situatia, nu trebuie sa-i implici aici pe sorin si tractoristul :)
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
mhT8mQs.png


Pekka

Puncte: 25.237
Loc: 1083
Inamici învinşi: 318.594 (789.)
Trib: =SH=



=))))))))))))))))))))
 

DeletedUser1969

ei recruteaza pe oricine este dat afara de la noi , si dupaia se plang , ca acele inobilari nu se pun in statistici =)))
 

DeletedUser

Zeii nu stiu juca
eu cu 3 sate am dat la recuperare si nu au mai stiut ce sa faca si miau dat demolarii
nu stiu blinda satele eu stiu sa faca split ( cand le iese ) dar nu stiu sa dea fake-uri si restul chestiilor deci se vede si se va sti cn va castiga lumea
 

DeletedUser

tradat pe cine ? nu poti spune ca te-a tradat cineva care nici nu juca pentru tine :)) si daca vroia sa tradeze cineva de acolo oare de ce plangi acuma ? cand nu ai fost capabil sa pastrezi pe harta un tib de top 3 , care a picat peste noapte de parca nici nu a existat ... mai bine uitate prima oara la conducerea ce era acolo si atunci vezi daca era vorba de tradari pe la voi :D "ceti" mai place tie suferinta :(

dar ce sa zic , esti foarte irefutabil cand apari pe extern cu tot ceea ce spui , parca apari dupa ce ai citit 2-3 anale si atunci simti ca ai inspiratie pentru extern , incep sa cred ca esti vre-o ruda cu sorin sau tractoristu
Crysty nu baga inseama toti inganfatii ca asta care nu stiu ce este aia parerea proprie.
Vorbeste ba frumos! ca in fata unui PC toti se cred smardoi mullti.... ai grija la limbaj......
 

DeletedUser43767

tradat pe cine ? nu poti spune ca te-a tradat cineva care nici nu juca pentru tine :)) si daca vroia sa tradeze cineva de acolo oare de ce plangi acuma ? cand nu ai fost capabil sa pastrezi pe harta un tib de top 3 , care a picat peste noapte de parca nici nu a existat ... mai bine uitate prima oara la conducerea ce era acolo si atunci vezi daca era vorba de tradari pe la voi :D "ceti" mai place tie suferinta :(

dar ce sa zic , esti foarte irefutabil cand apari pe extern cu tot ceea ce spui , parca apari dupa ce ai citit 2-3 anale si atunci simti ca ai inspiratie pentru extern , incep sa cred ca esti vre-o ruda cu sorin sau tractoristu
Asta este capacitate de gandire??? Mda se pare ca da ca sa nu raspund porcos cum ai facut tu o sa ma fac ca nu vad.Se pare ca asta este capacitatea ta de procesare 'la anale' ce sa i faci fiecare cu cel duce capul:)))).Daca erai demn de tine nu scriai tampeniile alea.
 

DeletedUser43767

el e prietenul si secretara lui vlad :) e mai grea situatia, nu trebuie sa-i implici aici pe sorin si tractoristul :)

Secretara esti tu ca' tu staeai cu spatele in fata lui vlad' deci vezi cine este asa zisa secretara,iar secretara adica tu si a luat zborul dar nu prea te a urmat nimeni,de ce? Ca n ai stofa de lider, iti zic eu ca vlad imi e amic ,a fost colegul meu de liceu ,da ce sa stii tu vrb asa fara sa gandesti un pic.Fiecare are opinia sa fie proasta sau rea!Apropo multi chiar si de la tine cand conduceai tu monroe mi au zis ca nu esti de incredere....,
 

DeletedUser13059

Crysty nu baga inseama toti inganfatii ca asta care nu stiu ce este aia parerea proprie.
Vorbeste ba frumos! ca in fata unui PC toti se cred smardoi mullti.... ai grija la limbaj......

vorbesc cum vreau :) vre-o problema ? dute la tache sa te plimbe putin cu tractoru poate iti trec necazurile , iar de acuma incolo inainte sa imi comentezi ceva imi ceri voie pe privat , ne-am inteles ? iar mai sus nu am folosit nimic ofensator , poate imi zici tu cu ce am vorbit urat :(


Asta este capacitate de gandire??? Mda se pare ca da ca sa nu raspund porcos cum ai facut tu o sa ma fac ca nu vad.Se pare ca asta este capacitatea ta de procesare 'la anale' ce sa i faci fiecare cu cel duce capul:)))).Daca erai demn de tine nu scriai tampeniile alea.

cu ce am fost porcos ?

ANÁLE s. f. pl. 1. Scriere istorică în care sunt înregistrate an cu an întâmplările importante din viața unui popor

IREFUTÁBIL, adj. (Livr.) Care nu poate fi combătut sau respins, de necombătut; absolut convingător


ii bine acuma ? dar vorba aia "cu cat inveti mai multe , cu atat iti dai seama cat esti de prost"

si aici nu ma adresez la tine in special , ii doar o vorba din popor care ii valabila pentru toata lumea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43947

Stii pe cine am de gand sa plimb eu diseara cu tractoru ? nu ? te las sa te gandesti :))) e tare dragut cum tratezi tu pe toata lumea cu superioritate, intotdeauna omniscient dar la fiecare comentariu te murdaresti de limba romana la bot. Iar data viitoare cand incerci sa jignesti pe cineva, incearca sa nu-i mai rastalmacesti cuvintele lui Calinescu, saracu n-a gresit cu nimic. Dar pentru ca ne esti simpatic incerc sa te scot eu putin din bezna, "Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin". Posibil sa nu fi dat corect citatul, dar cel putin nu incerc sa ma scot prin a deforma un citat si a mentiona ca este o "vorba din popor" cand de fapt nu cunoastem a cui este.
Asa ca te rugam, canta la alta masa.

Bineinteles vei mentiona ca este o alta vorba, ca e din popor, posibil sa fie asa, dar sunt sigur ca o folosesc prietenii tai cu care intorci fanul cu furca.
 

DeletedUser

vorbesc cum vreau :) vre-o problema ? dute la tache sa te plimbe putin cu tractoru poate iti trec necazurile , iar de acuma incolo inainte sa imi comentezi ceva imi ceri voie pe privat , ne-am inteles ? iar mai sus nu am folosit nimic ofensator , poate imi zici tu cu ce am vorbit urat :(




cu ce am fost
porcos


?ÁLE s. f. pl. 1. Scriere istorică în care sunt înregistrate an cu an întâmplările importante din viața unui popor

IREFUTÁBIL, adj. (Livr.) Care nu poate fi combătut sau respins, de necombătut; absolut convingător


ii bine acuma ? dar vorba aia "cu cat inveti mai multe , cu atat iti dai seama cat esti de prost"

si aici nu ma adresez la tine in special , ii doar o vorba din popor care ii valabila pentru toata lumea
e usor sa faci pe noobul vvezi sa nu ramai asa
 

DeletedUser42654

oricum tu esti prea noob sa intelegi de ce a atacat cu aparare + nobil ....

Poate sunt eu noob,da tu ma intreci cu siguranta:D. Si stiu de ce a atacat cu aparare ,dar am spus ce a vrut sa scoata in evidenta cel care a pus raportul acela;)(adica ca i-a spart fullu de aparare, nu ca a dat pe bonus), dar nu te mai da tu smecher asa ca nu prea esti .
 
Sus