SH & D.O.W versus Wwizz & EQUILI

  • Autor subiect DeletedUser41630
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30118

Da, da, da :confused:
Nu stiu ce a mai fost ca am lipsit, dar sunt tare curios ce va fi de aici inainte :)
 

DeletedUser

Da, da, da :confused:
Nu stiu ce a mai fost ca am lipsit, dar sunt tare curios ce va fi de aici inainte :)

Bine ai revenit atunci..

Ce sa fie, multa distractie.


Parte 1:
Triburi: SH, ~SH~, *SH*
Parte 2:
Triburi: WWizz, Wwizz., BVVizz

Timeframe: Săptămâna trecută



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 82
Tabăra 2: 16
Diferență: 66

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 605,861
Tabăra 2: 116,727
Diferență: 489,134

chart
 

DeletedUser

tu vara nu dormi :) pardon nu poti dormi de grija noastra :) ca s-a concediat sau ca nu pana la urma nu cred ca wwizz trece in luna august :) cu equili e alta problema si acolo cred ca o sa avem mai mult de furca dar sincer ma asteptam la altceva din partea conducerii de acolo :D abia astept sa stau pe conferinte cu cativa de acolo in timp ce lansam atacuri... EPIC Moment!!!

Nici Equili nu sunt foarte grozavi. Organizare cam lipsa, aere si impresii cat cuprinde iar sustinere intre colegi din parti. Pe caz de razboi nu-i vad bine. Am incercat sa vorbesc cu ei pe conferinta de pe slype sa le ofer putin suport (sfaturi) in razboiul contra *SH* dar am fost luat peste picior (dovada de maturitate, caracter si superioritate). Nu cred ca vor trece de toamna, asta daca nu cumva reusesc sa faca ei sa fie bine asa cum au facut si pana acum.

Dupa mine, la cum ii stiu pe cei din SH si intemeietorul lor, SH vs Equili va fi un razboi in care va castiga *SH*. Oricum din equili dispar jucatorii pe capete. Ba merg in burn, ba cedeaza conturile sau dau stergere. Cea mai mare activitate in tribul ala este la innobilari interne sau la batut joc de altii.


Oricum bafta in razboi ca vor fi multe parsivitati impotriva voastra in acest razboi si posibil si in urmatoarele.
 

DeletedUser

cineva de la voi a facut rost de un cont in conducerea lor si a concediat ce sa se intample:)))

si voi acuma:))

Si ce vina ar avea SH daca voi a-ti fost atat de incompetenti incat sa dati la cine nu trebuie drepturi? :D

Am facut si noi acelasi lucru pe L26. Au fost atat de naivi incat sa ii dea unuia de-al nostru drept de intemeiere:))

Deci nu aruncati cu noroi in adversari. In primul rand e vina voastra, si chiar daca ei ar fi facut-o, tot vina voastra e
 

DeletedUser

oro nui mai da nas la frunza ca se trezeste dupa ceva zeu pe l27 si se duce si omoara trupele inamice cu spioni S.E.A.L
 

DeletedUser

:)) Acuma nu trebuia sa faci misto de mine cu rapoartele alea 2 frumoase.

Trebuie sa recunosti ca arata impecabile. :))
 

DeletedUser

Trebuie sa recunosc ca declaratiile de razboi sunt at se poate de amuzante pe lumea asta.


Expediat 06.07.12 21:16:38
Tribul este acum în război cu Silent Hunters!

Nume război: Sa incepa Distractia!!!

Declaraţie:
Ia sa vedem daca puteti apara cat putem sa atacam noi!!!

Apropo, ati fost lipsiti de fair play si lipsa de bun simt, nu ati fost in stare sa asteptati 24 de ore asa cum era normal si asa cum ati anuntat...un fel de atac parsiveste pe la spate, noi daca va atacam peste noapte ati fi spus ca suntem magari nesimtiti si niste jegosi, in schimb, acum asa ati fost voi...bafta ca veti avea nevoie!!!

Totul va fi permis din acest moment!

Chiar amuzant. Raport primit in equili astazi.
 

DeletedUser41630

Puteti inchide topicul asta, vom face unu nou asemantor dar muuult mai bogat in "inamici"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus