SH & Green & WOCFM & AOE vs B.K & ZEII & IMMO & .:A:.

DeletedUser

Toate astea au fost facute pentru ca ai vrut sa iti bati joc de BK. si nu ma refer la cei care au fost in msqd . Iar noi nu iti permitem . ;) Succes maestre
 

DeletedUser23722

De parca Bk nu merita sa isi bata joc lumea de ei :)) dupa ce recrutati toti refugiati ce va mirati ma ca nu va respecta nimeni ?
 

DeletedUser

Toate astea au fost facute pentru ca ai vrut sa iti bati joc de BK. si nu ma refer la cei care au fost in msqd . Iar noi nu iti permitem . ;) Succes maestre

Daca nu te referi la MSQD, inseamna ca esti pe dinafara subiectului, eu exact la aia ma refer, i-am rupt in 2 si v-ati gasit voi sa ii recrutati, pai cu ce drept? v-ati batut voi singuri joc de voi!! si de joc!
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Jucatorii care sunt pozitionati in aceste 2 k uri vor fi mutati la granita sau in alt k cum ar fi k55,k65,k56,k66, prin interne sau alte sate,dar nu sate de barbari mai mici de 2000 pct.

Dar cate interne au?:O:O:O
Doar in k54 IMMO are peste 200 sate...sau si cei care nu se conformeaza sunt bagati fortat la interne?:)))
 

DeletedUser27882

Au ajuns sa-i recruteze si pe cei bagati de WOC la interne fiindca luau sate de barbari de 300p.
 

DeletedUser13059

Oare o sa recruteze mazare si din clasic ?:confused:

Incerci sa iti speli imaginea si nu stii cum mazarica . Dar tot o pata ramai .

cred ca eram irnonic cu bila aia neagra :D nu trebuie sa iei in serios chiar tot , iar despre clasic la fel era tot o ironie la adresa lor :(


mazare : sa recrutezi Clasicu + .:A:. ca sa fie zorro asta si mai stresat
 

DeletedUser

Daca nu te referi la MSQD, inseamna ca esti pe dinafara subiectului, eu exact la aia ma refer, i-am rupt in 2 si v-ati gasit voi sa ii recrutati, pai cu ce drept? v-ati batut voi singuri joc de voi!! si de joc!
Mazare , eu am fost printre cei care nu au fost de acord sa vina la noi , intai a fost vorba de 10- 15 jucatori , dar master i-a adus pe toti noobii ...
Nu asta este problema insa , voi aveati contul lui tyvokka de mult , ati dat atacuri pe woc de pe el ca sa credem ca e de partea noastra , dar stiam ce jucator este el si am spus din start ca nu are ce cauta acolo , dar de .. a fost tinut de master in slavi .
De ce s-a ajuns aici ? Pai voi ati vrut alianta daca ii dam afara si nu intram in continentul ala , chiar crezi ca toti sunt prosti si tu esti ala destept ? Daca se facea cum ai pus tu conditiile ne asteptam oricand sa rupeti alianta . Mai bine asa . Dupa era prea usor sa scoatem toata harta , asa avem si noi contra cui sa jucam .
Si apropo chiar va felicit cum ati desfasurat organizatul pe MSQD :) .
 

DeletedUser13059

Mazare , eu am fost printre cei care nu au fost de acord sa vina la noi , intai a fost vorba de 10- 15 jucatori , dar master i-a adus pe toti noobii ...
Nu asta este problema insa , voi aveati contul lui tyvokka de mult , ati dat atacuri pe woc de pe el ca sa credem ca e de partea noastra , dar stiam ce jucator este el si am spus din start ca nu are ce cauta acolo , dar de .. a fost tinut de master in slavi .
De ce s-a ajuns aici ? Pai voi ati vrut alianta daca ii dam afara si nu intram in continentul ala , chiar crezi ca toti sunt prosti si tu esti ala destept ? Daca se facea cum ai pus tu conditiile ne asteptam oricand sa rupeti alianta . Mai bine asa . Dupa era prea usor sa scoatem toata harta , asa avem si noi contra cui sa jucam .
Si apropo chiar va felicit cum ati desfasurat organizatul pe MSQD :) .


contu tyvoka a fost la voi in sitter de 1-2 saptamani si in timpu atacurilor a fost tot in sitter la Master care a pierdut toate satele ... ce vorbesti fara tine ? niciodata nu a fost contu tyvoka al sh-ului , iar organizatu a fost facut pe B.K , atata timp cat erau sub acoperisu vostru
 

DeletedUser43767

Iti spun eu cum, cu vorba aia ” vine SH-ul peste voi!” moment in care vladcs1 i-a raspuns,
”si ce putem face sa ne salvam?” ,
”pai ne dati un continent, vre-o 68 de jucatori si va salvam noi” iar vladcs1 i-a raspuns,
”de acord, fac orice ca sa scap de SH”, dupa care sa lasat in genunchi....(aici sa isi foloseasca fiecare imaginatia)


Esti asa sigur Domnu mazarica?
 

DeletedUser

mazare1 în data de 04.01. la ora 19:44
nu stia nimeni de la voi ieri, si eu stiam, am oameni peste tot, iar vladcs1 se va lasa de joc ca incepe sesiunea la faculatate, trebuie sa preia altcineva pe care sa vedem cati il asculta, acum foarte multi vor fi blocati in marea albastra, probabil multi isi vor pierde motivatia pentru joc si se vor lasa, de azi incolo va fi bataie la voi pentru interne, adica un joc de 2 lei, cica triburile..:)




Ps : Vlad nu se lasa , si ce aberatii spui tu acolo draga mazare iti garantez ca le vei regreta . Te lauzi la jucatori ca il scoti pe master :))
Si Raul , atunci cand ai primit mesaj pe contul lui tyvoka de la jober cu :" tu de ce nu misti nimic , pleci si tu in sh ?" si raspunsul tau a fost : " :)"
 

DeletedUser44025

Mazare dar cum a ramas cu prietenia ta cu conducerea IMMO?
Eu speram ca esti mai cerebral , de ce dai cu pietre acum, cum e cu mesajul in care le spune-ai unor "colegi" ca un conducator din IMMO se va lasa si va ramane celalalt conducator care iti e prieten si ii vei intoarce impotriva noastra.
Nu imi plac vorbele dar ma repet hai sa jucam pe harta si sa nu ne mai contram , 37 a fost frumos, si acum ne improscam cu noroi?!
 

DeletedUser13059

mazare1 în data de 04.01. la ora 19:44
nu stia nimeni de la voi ieri, si eu stiam, am oameni peste tot, iar vladcs1 se va lasa de joc ca incepe sesiunea la faculatate, trebuie sa preia altcineva pe care sa vedem cati il asculta, acum foarte multi vor fi blocati in marea albastra, probabil multi isi vor pierde motivatia pentru joc si se vor lasa, de azi incolo va fi bataie la voi pentru interne, adica un joc de 2 lei, cica triburile..:)




Ps : Vlad nu se lasa , si ce aberatii spui tu acolo draga mazare iti garantez ca le vei regreta . Te lauzi la jucatori ca il scoti pe master :))
Si Raul , atunci cand ai primit mesaj pe contul lui tyvoka de la jober cu :" tu de ce nu misti nimic , pleci si tu in sh ?" si raspunsul tau a fost : " :)"

era contu pe sitter :D 2 saptamani a fost la cineva din Msquad sau cum era tribu ala .. si daca era satele lui erau luate moca nu se spargea nimic .. nu ii logic ?
 

DeletedUser23722

Mazare dar cum a ramas cu prietenia ta cu conducerea IMMO?
Eu speram ca esti mai cerebral , de ce dai cu pietre acum, cum e cu mesajul in care le spune-ai unor "colegi" ca un conducator din IMMO se va lasa si va ramane celalalt conducator care iti e prieten si ii vei intoarce impotriva noastra.
Nu imi plac vorbele dar ma repet hai sa jucam pe harta si sa nu ne mai contram , 37 a fost frumos, si acum ne improscam cu noroi?!

Baaaa, o aparut asta ma =))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ia mai zi odata, cum e cu strategia diplomatica ? :))))
 

DeletedUser13059

xxx astăzi la ora 23:54
mo dat unu afara sami ia satu:))

xxxastăzi la ora 23:52
bosss...ai ceva def:p





:))) incep strategiile
 

DeletedUser

Alexandru , dovedesti a fii imatur , sa te iei de mana cu urssmircea care intinde tavi pe litoral :)))
 

DeletedUser44025

Pusi sau pisi , joci dar nu stii melodia , asta e problema
 
Sus