SH & Green & WOCFM & AOE vs B.K & ZEII & IMMO & .:A:.

DeletedUser

De ceva timp a aparut un nou razboi la orizont, MSQD au fuzionat cu B.K, lucrul acesta a atras in razboi tribul SH impotriva B.K, ZEI li s-au alaturat ca sunt frati, si pentru ca au simtit ei ca nu vor face fata au incheiat un razboi deja de traditie cu IMMO cu care au facut Alianta si chiar o semifuziune, deja s-au mutat jucatori din IMMO pe la ZEI si prin B.K, nu cred ca are sens vre-un alt comentariul, ei au ales aceasta cale in momentul in care ne-au recrutat dusmanii, ce a urmat, a fost cursul firesc ce trebuia urmat de catre SH.

deci se bat direct sau indirect:

SH .SH. =SH=
green Yellow blue
WoCFM WoGFM
AOE

versus

B.K B.K.a B.K.b B.K.c
IMMO IMMO-A IMMO-B IMMO-C RTALS
ZEII ZEI ZeISof SofZei
.:A:. MA Single
Clasic Clas!c

Un fel de razboi NORD vs SUD
_________________________________________________________________
Parte 1:
Triburi: SH, .SH., =SH=, green, Yellow, blue, WoCFM, WoGFM, AOE
Parte 2:
Triburi: B.K, B.K.a, B.K.b, B.K.c, IMMO, IMMO-A, IMMO-B, IMMO-C, RTALS, ZEII, ZEI, ZeISof, SofZei, .:A:. MA, Single Clasic Clas!c

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,688
Tabăra 2: 3,390
Diferență: 702

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 234
Tabăra 2: 106
Diferență: 128
____________________________________________________________
Parte 1:
Triburi: SH, .SH., =SH=, green, Yellow, blue, WoCFM, WoGFM, AOE
Parte 2:
Triburi: B.K, B.K.a, B.K.b, B.K.c, IMMO, IMMO-A, IMMO-B, IMMO-C, RTALS, ZEII, ZEI, ZeISof, SofZei, .:A:. MA, Single Clasic Clas!c

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 203
Tabăra 2: 86
Diferență: 117
___________________________________________________________
Parte 1:
Triburi: SH, .SH., =SH=, green, Yellow, blue, WoCFM, WoGFM, AOE
Parte 2:
Triburi: B.K, B.K.a, B.K.b, B.K.c, IMMO, IMMO-A, IMMO-B, IMMO-C, RTALS, ZEII, ZEI, ZeISof, SofZei, .:A:. MA, Single Clasic Clas!c

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 105
Tabăra 2: 31
Diferență: 74
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45270

Nu putem decat sa ne bucuram ca avem o lume activa si plina de surprize !!!
 

DeletedUser46530

Harta cu taberele specificate, poate mai sunt triburi implicate in razboi dar n-au fost specificate.
cu galben sh si mascotele
iar cu albastru bk si trupa
ySLQEHr.png
 

DeletedUser13059

Clasic care si ei tot zei sunt :)) pff mazare , ai o bila neagra ..
 

DeletedUser

Tabara adversa au 702 de sate in plus, asta ar fi trebuit sa le dea un avantaj, avantaj ce nu se vede la cuceriri, deci...conteaza calitatea, nu cantitatea!


Si clasic?!! mai sunt multi?

I-am adaugat in statistica si peste tot.
 

DeletedUser13059

ala ii trib suport :)) la captu lumii , pe cand incepe L43 o parte din Clasic risca sa alunece pe acolo ... dar asta ii chestiune de timp


oricum dupa toate aceste mutari am vazut ca in Sud domina specia aia ... cum ii zice ... Brotacei , broscutele alea ce se inmultesc in grup
 

DeletedUser23722

Mult noroc SH & Green & WOCFM & AOE, se pare ca zei, aa nu, am gresit, ma scuzati, caruta de tradatori nu mai are asa mult de trait pana la urma. Unde e ala ma, cu strategiile diplomatice =)))) ?
 

DeletedUser

Unul dintre cele mai interesante conflicte din ultima perioada, o sa fie interesant si pt mine ca spectator:)
 

DeletedUser44594

cum se face ca acolo in statistici apar famili ca clasic,imo,si asasini treceti si Cnoobs
eu cand ma uit la razboaiele tribului vad zei si bk impreuna cu academiile impotriva sh/green/aoe am dreptate sau nu ???

oricum ....triburile cele mai bune sa castige
 

DeletedUser13059

ro42




si o mica harta intre cele 2 tabere :) se cam stiu care cum sunt :))


iar un procentaj dupa ochi ... 60% rosu , 40 % albastu ... asa rotunjit
 
Sus