SH & Green & WOCFM & AOE vs B.K & ZEII & IMMO & .:A:.

DeletedUser13059

mie ? :)) ai vazut tu sa imi zica mie maram sau zeus sa fac ceva ? au primit drepturi cum poate primi oricine din trupa care am fost acolo , oricum nu au luat ei decizii ca sa zici ca au facut ceva cu drepturile alea , in afara sa vada bulinele verzi nu au facut nimic :)) suferi prea mult de tine pentru un anonim care ai fost acolo :) si acolo scriai pe extern la inceput ca aaa efu 1000 academii dar uite ca tot la mana efu ati ajuns , iar aici o sa ajungi sa te bata diplomatia prost aleasa ;)

hai spor si ne vedem pe harta
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
tu ai drepturile alea pe care le are "oricine"?:D si tot nu ne-ai zis... cine esti?!
 

DeletedUser13059

fiecare ii cu varianta lui :) realitatea sa vazut pe harta , la fel o sa se vada si aici
 

DeletedUser13059

am citit postarile pe aici
vad ca stii multe despre l33
zi-mi si mie la initiativa cui s-a format efu-win?

nu ma intereseaza triburile recrutate pe parcurs , eu am intrat cu efu , trib cu care am fost pe L4 si .net , ce se recruteaza intre timp pentru mine nu inseamna nimic , prefer lupta pana la capat .. indiferent daca pierzi sau nu , iar daca geani a decis sa va primeasca asta e , ea decidea tot la noi iar ultimul cuvant este al ei
 

DeletedUser30525

nu ma intereseaza triburile recrutate pe parcurs , eu am intrat cu efu , trib cu care am fost pe L4 si .net , ce se recruteaza intre timp pentru mine nu inseamna nimic , prefer lupta pana la capat .. indiferent daca pierzi sau nu , iar daca geani a decis sa va primeasca asta e , ea decidea tot la noi iar ultimul cuvant este al ei


nu asta am intrebat
am intrebat a cui a fost initiativa
cine la cine s-a dus?
cine a initiat discutiile
din ce vad eu pe aici win s-a cam milogit la efu dupa cum spui tu
 

DeletedUser13059

dar cine la cine a intrat ? voi la noi sau noi la voi ? noi am tradat H-u ca sa castigam lumea sau voi ? :)) efu o castiga cu sau fara Wind
 

DeletedUser30525

dar cine la cine a intrat ? voi la noi sau noi la voi ? noi am tradat H-u ca sa castigam lumea sau voi ? :)) efu o castiga cu sau fara Wind

e usor sa vorbesti si sa arunci cu noroi atunci cand nu stii despre ce este vorba
ca sa incheiem discutia aici pentru ca e clar ca habar nu ai ce s-a discutat in acea perioada o sa iti explic eu cateva lucruri pe care e foarte usor sa le verifici pe conferinta skype efu-win care exista si acuma (asta daca esti pe acea conferinta :D )

1. in momentul fuziunii win era pe plus cu multe sate in razboiul contra efu
2. win nu a tradat pe nimeni; lucrurile s-au petrecut in felul urmator:
- win avea razboi cu H si efu, Efu avea razboi cu H si win; pna temporar (a fost pe o luna facut) Win - efu > H a cazut (unii conducatori au plecat apoi o parte din jucatori au mers in efu, o parte in Win)
- razboi efu - win (aici imi permit sa spun ca a fost un razboi frumos lasand deoparte intepaturile de pe extern (existente si aici de altfel) razboi in care win a luat un avans destul de mare la sate (se vede pe statistici oricand)
- dupa ceva vreme (destul de multe luni) un conducator H a revenit iar lucrurile in win au dus spre scindare in H si win, 2 triburi aliate care trebuiau sa lupte contra efu; imediat dupa ce H s-a refacut (doar cativa din jucatori initiali au iesit din WIN), conducerea H a mers la discutii cu efu (atentie aveam alianta) si a cerut nici mai mult nici mai putin un motiv pentru a da in WIN, motiv pe care cei din EFU nu aveau de unde sa il dea pentru ca WIN nu a contactat EFU (noi aveam razboi) in acea perioada;
- discutia H - EFU a ajuns la noi si era clar ca nu aveam nevoie de aliati care cauta motive ca sa ne atace dar tot nu am mers la efu;
- EFU ne-a contactat pe noi (marius m-a sunat pe mine si a venit cu propunerea de a face ceva sa scoatem H din nou de pe harta, dupa care impreuna sa inchidem lumea avand in vedere ca razboiul dintre noi devenise mai mult unul de uzura, ambele triburi avand granitele bine asigurate, ca sa nu mai vorbim ca cel putin la nivel de conducere am ajuns sa ne respectam intre noi chiar daca ne-am razboit destul de multa vreme).
- fuziune efu - win > H a disparut de pe harta > lume castigata de 2 triburi care s-au razboit 98% din timpul petrecut pe 33 si care au hotarat ca uneori dusmanii sunt mai de incredere decat aliatii care nu fac altceva decat sa astepte un moment sa-ti dea in cap, sau care cred ca iti sunt superiori doar fiindca unii jucatori vezi doamne sunt "cineva" pe triburi (care nu e altceva decat un joc).

In mare cam asta e povestea lumii 33
Ca si conducator Win nu mi-e rusine sa spun ca am tot respectul pentru conducerea EFU si sincer ma bucur ca am avut ocazia sa inchidem lumea impreuna.
Restul cum ar spune altii e cancan si lucruri spuse in necunostinta de cauza.
Pentru mai multe detalii vorbim daca vrei pe conferinta de pe skype efu - win.


ps: cred ca ar trebui sa vorbim de 42 aici si sa lasam 33 in pace; indiferent de lume externul va fi plin de contre intre triburile in razboi, contre care pana la un punct sunt de inteles, dar asta nu inseamna ca trebuie sa postam doar ca sa ne aflam in treaba si fara sa putem macar cat de cat sa ne argumentam postarile.


Cu respect
 

DeletedUser13059

da , sa zicem ca sunt si acolo ... mai pe cateva la voi .. sunt peste tot
 

DeletedUser41807

Raul si 1000 de conturi . tocmai de aia era pe primul loc la statisticile razboaielor pe 32 ... avea conturi la dusmani si el doar scotea trupele . Tocmai din cauza acestor jucatori multi jucatori vechi s.au retras . Caractere de 2 bani , cum am spus si mai devreme
 

DeletedUser44858

Raul si 1000 de conturi . tocmai de aia era pe primul loc la statisticile razboaielor pe 32 ... avea conturi la dusmani si el doar scotea trupele . Tocmai din cauza acestor jucatori multi jucatori vechi s.au retras . Caractere de 2 bani , cum am spus si mai devreme

Tu vorbesti ma, asta care te rogi de membrii academiei mele sa treaca la tine ? :)))) Mai fac baietii misto de tine ? Cati ti-au zis ca vin, 20-30 ? :)))
 

DeletedUser41807

Ei au venit la mine luche :)) Nu stiu care s.a rugat de ei sa treaca in takezo . Dar au facut cea mai mare prostie pentru ei . Pentru tine e bine , faci interne ;)
 

DeletedUser44858

Ne confunzi cu tribul tau serifule, noi nu facem interne decat atunci cand ni se lasa colegii. Fazele alea penibile gen sa luam oameni la noi doar ca sa ii innobilam intern cand ne permite situatia pe harta n-am facut si nici nu vom face vreodata (aviz circulara lui raducu). Ce sa mai vorbim de bagat proprii copii in trib ca sa-i crestem cu interne. Pe bune, schimbati-va numele in Coreea de Nord, vi se potriveste la fix. Asa cu trib facut din recrutari, cu "refugiati" sau cum mai aberau unii de la voi, inclusiv tu, va cam batem de va suna apa-n cap. Nu aveti nici macar un singur spion aici, eu la voi am vreo 5-6 lejer. Sunt vreo 130 de oameni care nu au mai jucat in aceeasi formatie pana acum si dau dovada de o unitate cum voi doar prin visele voastre cele mai dulci visati sa aveti.
 
Sus