SH - RoD

  • Autor subiect Antananaric
  • Data de început

DeletedUser

Un nou razboi...
In ciuda celor spuse de wldsnk cand am refacut RoD-ul...ca nu se va pune problema unui razboi intre noi

S-a dovedit inca o data ca cei cu principii in acest joc sunt tot mai putini!

Nu intamplator s-au retras atatia dintre cei mai buni si mai vechi jucatori.

Se pare ca L1 a ajuns la mana unora care ar face orice si ar trece peste onoare, respect al cuvantului dat sau fair play pentru a castiga jocul!

Asa cum spunea cineva o data...asa cum sunteti aici sunteti si in LR...sincer imi pare rau de voi...din pacate onoarea, deminitatea nu se invata la scoala si nu se obtin nici cu bani

Noi vom lupta pana la capat, alaturi de putinii prieteni pe care ii mai avem si nu vom cersi nimanui indurare!

Pentru noi nu numarul de sate sau de puncte conteaza ci relatiile de prietenie si camaraderie pe care le-am legat aici.

Pe noi nu ne intereseaza sa castigam jocul ci sa jucam cu onoare, respectandu-ne atat aliatii cat si dusmanii...pentru ca noi suntem RoD pana la ultima spada!

Inca o data...RUSINE SH!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu e adevarat Nu " rusine SH " ci " RUSINE Unitedu din SH "

secatura si ianyman
 

DeletedUser

Cum o fi cum nu o fi... motive sunt daca vreti sa le enumar, numai sprijinul oferit avalonului sau rip desi noi eram mult mai aliati decat ei, plus tot scandalul zilnic facut de furgoneta, care il face jucatori de 800k-1 mil de pcte refugiati, ca a spart el 3 sate de atac pe el, tu sa fi sanatos, nu imi e rusine pt nimic din ce am facut pana acum in joc. Vorba multa , saracia omului
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Rusine spuneti voi ? Dar voua nu va era rusine cand noi atacam si voi bagati sprijin la greu celor din avalon ?
Dupa cum spunea si sorin .. nu imi este rusine de ceea ce am facut pana acum pe acest joc .. nici ca player si nici ca trib .. Ceea ce va deranjaza este ca noi purtam luptele pe harta si nu in culise cum sunteti voi obisnuiti ... Incercati sa ne patati obrazul .. dar sincer eu una nu ma simt vinovata cu nimik ..
Este alegerea fiecaruia sa creada ceea ce doreste ..
O zi buna !
 

DeletedUser

Tu vb-sti Antananaric de onoare,respect,principii.....Tu,cand s-a declarat razboi Avalon-lui si nu ai fost deacord,ti-ai luat pliciul si catelusii si ai iesit din trib,deci ai preferat sa n-e parasesti pe noi decat sa lupti cu noi,asa ca...las-o moale.....
 

DeletedUser

Nu vreau acum sa dezgropam motivele pentru care s-a produs atunci ruptura. Cred ca putem avea inca macar atata bun simt ramas cu totii. Ti-as reaminti insa ca ele au fost multiple si nu se rezuma la unul singur.
Printre ele da, s-a numarat si cel legat de faptul ca am refuzat sa luptam impotriva unora cu care ne intelesesem si nu ne dadusera niciun motiv sa ii atacam.
Restul motivelor cred ca tin de bucataria interna a fostului trib si nu are rost sa le dezbatem aici!
 

DeletedUser

In plus.. cred ca expreisa "pliciul si catelusii" se cam incadreaza la sectiunea "jigniri" ;)
 

DeletedUser

Nu vreau acum sa dezgropam motivele pentru care s-a produs atunci ruptura. Cred ca putem avea inca macar atata bun simt ramas cu totii. Ti-as reaminti insa ca ele au fost multiple si nu se rezuma la unul singur.
Printre ele da, s-a numarat si cel legat de faptul ca am refuzat sa luptam impotriva unora cu care ne intelesesem si nu ne dadusera niciun motiv sa ii atacam.
Restul motivelor cred ca tin de bucataria interna a fostului trib si nu are rost sa le dezbatem aici!
Bine ca tu poti sa jignesti si sa "aduci aminte" de unele discutzii,de ce nu ai inceput topicul cu alte cv?.....
 

DeletedUser

nu prea tb sa ai motiv, cu rip/avalon in partea de sus ne-am luptat f frumos si pot cei de acolo sa iti confirme, poti sa fi prieten si cand te ataci, ca tot vb de asta, e joc de razboi, nu de frecat menta...

Si dak tot nu vrei sa dezgropi amintiri nush dc ai facut topicu, pt ca ai venit cu jigniri, "rusine" bla bla bla.
 

DeletedUser

opa :O

Cum o fi cum nu o fi... motive sunt daca vreti sa le enumar, numai sprijinul oferit avalonului sau rip desi noi eram mult mai aliati decat ei, plus tot scandalul zilnic facut de furgoneta, care il face jucatori de 800k-1 mil de pcte refugiati, ca a spart el 3 sate de atac pe el, tu sa fi sanatos, nu imi e rusine pt nimic din ce am facut pana acum in joc. Vorba multa , saracia omului

pai daca baiatu la facut praff pe renumituL iannyman si acum are si el si maddy sprijin in UNITED [ mai exact The Nimrod ] ;) normal ca se face scandal zilnic.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Se pare ca am aflat adevaratul motiv al declansarii razboiului...secatura s-a indragostit de unul dintre membrii tribului nostru si s-a hotarat sa il ia langa el...daca nu de bunavoie, atunci cu forta... :D
 

DeletedUser8343

hmmm asta sa fi fost lovitura sub centura?

apropo...domnilor din SH de fapt cxare-s motivele adevarate si reale pentru care ati declarat acest razboi?

Legat de faptul ca Rod a parasit SH-ul cand a fost vorba de razboi cu avalon..sa va amintesc ca voi ati zis ca cei din rod sa plece daca vor? erau multe motive pentru care s-a produs rupotura...si daca v-ar fi deranjat asta cred ca luati masuri de atunci nu?
SUnteti un trib bun cu jucatori exceptionali ...insa eu cred ca in viata conteaza f mult cuvantul unui om...si voi ati zis ceva ..faceti altceva...

Aaaa si-ati auzit-o pe-aia cu cin' se scuza se acuza? cam asa sunteti voi dupa ce ati vazut postul lui antananananaaaaarix :D:D:D
 

DeletedUser

hmmm asta sa fi fost lovitura sub centura?

apropo...domnilor din SH de fapt cxare-s motivele adevarate si reale pentru care ati declarat acest razboi?

Legat de faptul ca Rod a parasit SH-ul cand a fost vorba de razboi cu avalon..sa va amintesc ca voi ati zis ca cei din rod sa plece daca vor? erau multe motive pentru care s-a produs rupotura...si daca v-ar fi deranjat asta cred ca luati masuri de atunci nu?
SUnteti un trib bun cu jucatori exceptionali ...insa eu cred ca in viata conteaza f mult cuvantul unui om...si voi ati zis ceva ..faceti altceva...

Aaaa si-ati auzit-o pe-aia cu cin' se scuza se acuza? cam asa sunteti voi dupa ce ati vazut postul lui antananananaaaaarix :D:D:D
Draga,noi nu am uitat "stilul" tau de joc,noi cei din SH,ati readuc aminte,aici e triburile.ro,nu matrimoniale.ro sau sentimente.ro,deci nu venii cu obiectzii,este un joc.....cu "bataie":D.
 

DeletedUser8343

Draga,noi nu am uitat "stilul" tau de joc,noi cei din SH,ati readuc aminte,aici e triburile.ro,nu matrimoniale.ro sau sentimente.ro,deci nu venii cu obiectzii,este un joc.....cu "bataie":D.

draga mea...sau dragul meu ca nush sigur ce esti...
Habar nu ai tu cu cine vorbesti aici.
Cand vorbesti de sentimente.ro sau matrimoniale.ro probabil si cunosti siteurile astea nu?

In primul rand cand contul ingerasa era in SH ...pe cont era un sitter (asta daca tot te dai mare si tare k stiai ce se intampla) :p
Cat despre atacurile cu aici e triburile nu matrimoniale...nu inteleg ce va deranja pe voi ca existau persoane care ridicau moralul pe forum?
nu vad unde e problema asta? :) nu mai e voie sa se amuze lumea?
O cunosc pe cea care mi-a fost loctiitor si care a facut o treaba buna..si stiu ca e o fata care stie sa si joace stie sa si glumeasca

Eu zic ca data viitoare cand pui mana pe tastatura sa te gandesti de doua ori inainte sa scrii ..ca dai cu bata-n balta fiind prost informat/a

O zi frumoasa!
 

DeletedUser

draga mea...sau dragul meu ca nush sigur ce esti...
Habar nu ai tu cu cine vorbesti aici.
Cand vorbesti de sentimente.ro sau matrimoniale.ro probabil si cunosti siteurile astea nu?

In primul rand cand contul ingerasa era in SH ...pe cont era un sitter (asta daca tot te dai mare si tare k stiai ce se intampla) :p
Cat despre atacurile cu aici e triburile nu matrimoniale...nu inteleg ce va deranja pe voi ca existau persoane care ridicau moralul pe forum?
nu vad unde e problema asta? :) nu mai e voie sa se amuze lumea?
O cunosc pe cea care mi-a fost loctiitor si care a facut o treaba buna..si stiu ca e o fata care stie sa si joace stie sa si glumeasca

Eu zic ca data viitoare cand pui mana pe tastatura sa te gandesti de doua ori inainte sa scrii ..ca dai cu bata-n balta fiind prost informat/a

O zi frumoasa!
De ce ancepi cu scuze ?De ce?Asta ai facut....ai inceput sa creezi tot felul de topicuri pe forumul tribului cu prietenii,casatorii si restul....si acum vii ca n-am fost eu,fii mai verticala.....si treci la "bataie"....:D:D:D
 

DeletedUser

Si daca tot vb-sti in numele altuia(ea),prezintate......ca nu avem de unde stii cine scrie,"ea" sau "prietenu".....
 

DeletedUser8343

Si daca tot vb-sti in numele altuia(ea),prezintate......ca nu avem de unde stii cine scrie,"ea" sau "prietenu".....

scrie chiar proprietara contului ingerasa :p

u de ce crezi ca am afirmat ca pe vremea cand vbesti tu era sitter pe cont....?
 

DeletedUser4058

Nu cersiti indurare, dar aruncati cu noroi pe noi in speranta ca altii cand vor vedea ca bietii de voi sunteti atacati de lupii mari si rai, va vor ajuta.
Scuteste-ma.
Voi nu vreti sa jucati tribalwars ci tribalhugs, cum spunea cineva odata.
Nu va convine razboiul, asteptati pana va luam toate satele si ziceti apoi : ""noi oricum voiam sa nu mai jucam".
Vax.
 

DeletedUser

ce imi place e ca s-a transformat intr*o telenovela totul, e si normal pt un trib care nu a avut nici un razboi important pe parcursul jocului si numai prin diplomatie si vorbe a supravietuit pana acum. Liniuta si sailor, nu mai comentati pls, lasa-tii sa vorbeasca, voi treceti pe baricade si atacati
 

DeletedUser8343

Nu cersiti indurare, dar aruncati cu noroi pe noi in speranta ca altii cand vor vedea ca bietii de voi sunteti atacati de lupii mari si rai, va vor ajuta.
Scuteste-ma.
Voi nu vreti sa jucati tribalwars ci tribalhugs, cum spunea cineva odata.
Nu va convine razboiul, asteptati pana va luam toate satele si ziceti apoi : ""noi oricum voiam sa nu mai jucam".
Vax.

Nu este deloc asa :) chiar te inseli..nu este aici vorba de vaaaai vreau sa ma apaere cineva...ptc aici pot interveni o multime de factori un exemplu ar fi ...prietenii pe care ti-i faci pe alte lumi ...in alte triburi si asa mai departe..astfel incat nu cred ca e nevoie de stirgate de ajutor pe forum...in plus de unde pana unde astfel de concluzii?

Aici era vorba doar de ceva ce s-a zis k veti face si s-a incalcat asta ..de fapt ce nu va coinvine ca este spus adevarul pe forumul mare sa afle si altii cum sunteti de fapt?
Acuma iti dai seama ca parerile usntt imaprtite si fiecare crede ca el are dreptate si asa mai departe
Ahhh...si inca ceva..te rog sa nu jignesti ROD-ul ca spre deosebire de voi..noi nu am ajuns la jigniri. In plus sunt de parere ca indiferent daca suntem prieteni sau dusmani trebuie sa ne respectam pentru ca suntem oameni!


si un ps pt liniuta: nush unde ai vazut tu scuze in topicul meu de mai sus :p
 
Ultima editare de un moderator:
Sus