SH - RoD

  • Autor subiect Antananaric
  • Data de început

DeletedUser

Pentru a vedea pana unde poate ajunge parsivenia celor din SH va redau cele de mai jos

Atunci cand nu mai au ce innobila extern, cei din SH inventeaza diferite pretexte pentru a-si innobila COLEGII!

Credeam ca in civilizatul secol XXI canibalismul a fost eradicat

Se pare ca pentru cel mai parsiv trib din L1 lucrurile stau altfel


Mentionez ca Ciompac a fost membru SH


[1] [2] [3] [4] >toate<
Ciompac în data de 16.09. la ora 21:51uitatziva ce am patzi sa vedetzi ce fac oameni din SH

Mesajele acestea au fost trimise de către Ciompac mai departe.
Ciompac în data de 16.09. la ora 21:45asta e unu dintre ele stai sa mai itzi dau

Mesajele acestea au fost trimise de către Ciompac mai departe.
Ciompac în data de 15.09. la ora 20:40ce vorbesti ma? am si vorbit cine sa le ia stai linistit cine dracu imi comanda mie satele tu? tu esti un fatalau...
UaDaFac în data de 15.09. la ora 20:31Nu ai cum sa dai satele tale la un trib dusman pentru ca au fost anuntate toate triburile din zona de claim-ul nostru.
Ciompac în data de 15.09. la ora 20:19vad ca nu esti barbat si pentru asta am sa dau satele mele la un trib dusman ...
Ciompac în data de 15.09. la ora 20:04hai sa te intreb si eu ceva ca intre barbatzi...tzie nu itzi este rusine de ce se intampla aici? si uite numarul meu de telefon sa ** ca barbatzi 0724788017 sau dal pe al tau si te sun eu...
UaDaFac în data de 15.09. la ora 20:02Eu nu am nici o treaba cu actiunea asta :)
Ciompac în data de 15.09. la ora 19:38pai de ce sa las satele? ai uitat prin cate am trecut impreuna acu din cauza unui prost sa pierd tot ce am agonisit de atata timp? si tu cit te-ai luptat pentru mine si acu vine prostu ala si ma desconsidera in fatza tribului ca nu sunt eu...de unde stie el ca nu sunt eu ?oricum nu mai joc suntetzi de kkat daca atzi ajuns sa luatzi sate de la voi din trib ,nu mai este tribul ala pe care il stiam eu odata si tu ai ajuns un las nu mai esti asa cum te stiam eu bataios si pizdos ,pacat de tine si de ceilaltzi colegi din vechea garda
UaDaFac în data de 15.09. la ora 15:00Atunci de ce faci atata scandal?
Lasa satele
Ciompac în data de 15.09. la ora 14:53oricum nu mai joc potzi sa faci ce vrei ca vad ca degeaba vorbesc...
UaDaFac în data de 15.09. la ora 14:52Daca il ataci pe razwanutzzz te atac si eu.
Ciompac în data de 15.09. la ora 14:42nu ai nici o treaba dar uite si tu ce vorbe imi scoate asta ...
UaDaFac în data de 15.09. la ora 14:30Ce treaba am eu ? :))
Ciompac în data de 15.09. la ora 14:29uite si tu ce aqm facut ma cert cu asta cica nu sunt eu ciompac i-am dat numaru de telefon si vad ca nu ma suna daca vrei suna tu la mine sau da numarul de telefon al tau sa vorbim ok?

Mesajele acestea au fost trimise de către Ciompac mai departe.
Ciompac în data de 15.09. la ora 14:26ba baiatule t-iam dat numaru de telefon daca nu ai bani da-l pe al tau si te sun eu ok?
Razwanutzzz în data de 15.09. la ora 14:24Te cunosc din T.E. si nu esti acelasi in joc care erai si atunci.
Plus repetatele ignorari de reguli ale tribului SH.
Ciompac în data de 15.09. la ora 14:20ba turbatule de unde dracu sti tu cine sunt eu?da numarul de telefon sa te sun sa vedem sunt eu sau nu?sau sunama tu uite numarul meu[0724788017]
ACU ca m-ai enervat rau
Razwanutzzz în data de 15.09. la ora 14:16Nu am scoso de nicaieri, au fost multiple cazuri in trecut in care ai ignorat rezervarile de sate ale altor colegi desi ai fost avertizat, pe langa asta suspectam ca nu esti Ciompac cel original si folosesti contul pentru spionaj, usureazati munca renuntand la cont sau inapoind contul proprietarului original,altfel te vom usura noi.
Ciompac în data de 15.09. la ora 14:15de unde ai scoso si pe asta mai copil bolnav?
Razwanutzzz în data de 15.09. la ora 14:14In urma nerespectarii (in mai multe randuri) a rezervarilor colegilor,precum si foarte multe perioade de inactivitate Ciompac a fost propus spre inobilare interna,desi a revenit intentionat sa previna asta (pentru a putea intra din nou intr-o stare de "vegetatie") hotararea ramane valabila, va rugam oricine are sprijin la el sa il retraga,suspectam ca nu este proprietarul original pe cont si problema trebuie rezolvata.
 

DeletedUser

De toata coma.... ca-n filmele cu prosti... parca-l stia cineva pe Ciumpac in persoana, dar l-a recunoscut dupa scris ca nu-i el.... Ala cu ce scria? Cu tocul si penita? Pfff. ma intreb unde avea calimara pe triburile.ro
 

DeletedUser

Octaviane cand o sa termini si tu cu porcariile astea? daca nu sti treaba de la cap la coada, nu te mai baga, atata iti place si tie sa tulburi apele de numa .
 

DeletedUser

Ok pai hai sa vedem care a fost treaba cap-coada atunci :D

Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă


» Mărirea câmpului
» Micşorarea câmpului
Ciompac în data de 16.09. la ora 21:54uitatziva ce am patzi sa vedetzi ce fac oameni din SH

Mesajele acestea au fost trimise de către Ciompac mai departe.
Ciompac în data de 13.09. la ora 15:37gata ai mod de vacantza
Ciompac în data de 13.09. la ora 15:26eu chiar nu am fost inactiv deloc am mai cucerit niste sate si acu vad ca sunt atacat ...ok te las siter dar sa stiu pana cind ca sa pot intra inapoi astept sa imi spui...
RESPECT.
trash în data de 13.09. la ora 14:40A fost o neintelegere si ai fost inactiv,am crezut ca te-ai lasat.
Te rog sa predai o perioada de sitting mie personal pe urmatoarele maxim 2 zile.
Trebuie sa verific niste chestii si sa il conving pe japoneza ca ai revenit si sa opreasca atacurile.r
Ciompac în data de 13.09. la ora 14:07am si eu o intrebare...
de ce sunt atacat de japoneza? i-am scris si a marit atacurile ...
 

DeletedUser

si daca tot se mai indoieste cineva..priviti si asta

[1] [2] >toate<
Ciompac în data de 16.09. la ora 21:55uitatziva ce am patzi sa vedetzi ce fac oameni din SH

Mesajele acestea au fost trimise de către Ciompac mai departe.
Ciompac în data de 14.09. la ora 10:18de la mine? nu o sa mai vezi tu asa ceva stai lin...si nu ma mai deranja ca din partea mea nu meritzi respect.
trash în data de 14.09. la ora 10:17Astept sitting-ul.
trash în data de 14.09. la ora 10:16Daca trimiteam sprijin aproape la necunoscuti il trimiteau inapoi si te ciocneai cu trupele lui ala,daca pleci vei fi considerat tradator si cucerit.
Ti-am spus am trimis trupele pentru ca sunt atacuri si nu trebuie sa fie ciocniri ca sa poti recupera satele si retrage sprijinul,nu sunt mai mult de 5-6 sate golite
Ciompac în data de 14.09. la ora 10:12ce vorbesti ...pe cine vrei sa pacalesti? adica cum le goleai la distante de zeci de ore?ok am sa vorbesc cu conducerea daca nici acolo nu gasec raspunsurile pe care le pun plec din tri...orcum esti un tradator nu ma asteptam sa faci asemenea magarie.
trash în data de 14.09. la ora 10:10Ti-am golit satele alea pentru ca avea atacuri pe ele,ideea era sa nu ciocneasca trupele cu ale tale, daca observi le-am trimis ca sprijin ca sa le poti retrage dupa atacuri.
Ciompac în data de 14.09. la ora 10:06de ce sa il punh ma? vad ca tu imi dai trupele afara din sat ...ce faci ma lasi gol?
eu nu te-am pus siter sa imi golesti satele...
trash în data de 14.09. la ora 10:03pune sittingu inapoi
 

DeletedUser

si daca inca mai aveti dubii despre ce fel de oameni sunt in SH priviti

Titlu Caz Ciompac (circulara)
Partener de discuţie Ciompac
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă


» Mărirea câmpului
» Micşorarea câmpului
[1] [2] [3] [4] [5] >toate<
Ciompac în data de 16.09. la ora 21:50uitatziva ce am patzi sa vedetzi ce fac oameni din SH

Mesajele acestea au fost trimise de către Ciompac mai departe.
Ciompac în data de 16.09. la ora 21:45asta e unu dintre ele stai sa mai itzi dau

Mesajele acestea au fost trimise de către Ciompac mai departe.
Ciompac în data de 15.09. la ora 20:40ce vorbesti ma? am si vorbit cine sa le ia stai linistit cine dracu imi comanda mie satele tu? tu esti un fatalau...
UaDaFac în data de 15.09. la ora 20:31Nu ai cum sa dai satele tale la un trib dusman pentru ca au fost anuntate toate triburile din zona de claim-ul nostru.
Ciompac în data de 15.09. la ora 20:19vad ca nu esti barbat si pentru asta am sa dau satele mele la un trib dusman ...
Ciompac în data de 15.09. la ora 20:04hai sa te intreb si eu ceva ca intre barbatzi...tzie nu itzi este rusine de ce se intampla aici? si uite numarul meu de telefon sa ** ca barbatzi 0724788017 sau dal pe al tau si te sun eu...
UaDaFac în data de 15.09. la ora 20:02Eu nu am nici o treaba cu actiunea asta :)
Ciompac în data de 15.09. la ora 19:38pai de ce sa las satele? ai uitat prin cate am trecut impreuna acu din cauza unui prost sa pierd tot ce am agonisit de atata timp? si tu cit te-ai luptat pentru mine si acu vine prostu ala si ma desconsidera in fatza tribului ca nu sunt eu...de unde stie el ca nu sunt eu ?oricum nu mai joc suntetzi de kkat daca atzi ajuns sa luatzi sate de la voi din trib ,nu mai este tribul ala pe care il stiam eu odata si tu ai ajuns un las nu mai esti asa cum te stiam eu bataios si pizdos ,pacat de tine si de ceilaltzi colegi din vechea garda
UaDaFac în data de 15.09. la ora 15:00Atunci de ce faci atata scandal?
Lasa satele
Ciompac în data de 15.09. la ora 14:53oricum nu mai joc potzi sa faci ce vrei ca vad ca degeaba vorbesc...
UaDaFac în data de 15.09. la ora 14:52Daca il ataci pe razwanutzzz te atac si eu.
Ciompac în data de 15.09. la ora 14:42nu ai nici o treaba dar uite si tu ce vorbe imi scoate asta ...
UaDaFac în data de 15.09. la ora 14:30Ce treaba am eu ? :))
Ciompac în data de 15.09. la ora 14:29uite si tu ce aqm facut ma cert cu asta cica nu sunt eu ciompac i-am dat numaru de telefon si vad ca nu ma suna daca vrei suna tu la mine sau da numarul de telefon al tau sa vorbim ok?

Mesajele acestea au fost trimise de către Ciompac mai departe.
Ciompac în data de 15.09. la ora 14:26ba baiatule t-iam dat numaru de telefon daca nu ai bani da-l pe al tau si te sun eu ok?
Razwanutzzz în data de 15.09. la ora 14:24Te cunosc din T.E. si nu esti acelasi in joc care erai si atunci.
Plus repetatele ignorari de reguli ale tribului SH.
Ciompac în data de 15.09. la ora 14:20ba turbatule de unde dracu sti tu cine sunt eu?da numarul de telefon sa te sun sa vedem sunt eu sau nu?sau sunama tu uite numarul meu[0724788017]
ACU ca m-ai enervat rau
Razwanutzzz în data de 15.09. la ora 14:16Nu am scoso de nicaieri, au fost multiple cazuri in trecut in care ai ignorat rezervarile de sate ale altor colegi desi ai fost avertizat, pe langa asta suspectam ca nu esti Ciompac cel original si folosesti contul pentru spionaj, usureazati munca renuntand la cont sau inapoind contul proprietarului original,altfel te vom usura noi.
Ciompac în data de 15.09. la ora 14:15de unde ai scoso si pe asta mai copil bolnav?
Razwanutzzz în data de 15.09. la ora 14:14In urma nerespectarii (in mai multe randuri) a rezervarilor colegilor,precum si foarte multe perioade de inactivitate Ciompac a fost propus spre inobilare interna,desi a revenit intentionat sa previna asta (pentru a putea intra din nou intr-o stare de "vegetatie") hotararea ramane valabila, va rugam oricine are sprijin la el sa il retraga,suspectam ca nu este proprietarul original pe cont si problema trebuie rezolvata.
 

DeletedUser

na ce zic eu si ce intelegi tu:) nah fie, ai dreptate, suntem cei mai mari nesimtiti, trisori, etc etc:)
 

DeletedUser

Niciodata nu poti sa stii cine e pe un cont sau altul, de aceea e important sa tii legatura strans, cu adrese de mail, numere de telefon, la o adica sa poti verifica. In plus, daca ai comunicat mai multe vreme cu un om, identifici usor daca e el sau nu pe cont.
Multi se lasa, unii in tacere, altii anunta, asta e, trebuie sa fi vigilent. De exemplu, nici domnul care gestioneaza contul trash nu este cel care l-a creat...intamplator adevarul proprietar al contului mi-e prieten iar microbul cu jocul eu i-l bagasem...deci, grija mare, ochii larg deschisi si urechile ciulite, nu se stie cine e dupa colt :p
In alta ordine de idei, s-a prezentat o singura varianta, cea a lui ciompac, nu si a celorlati...si eu practic innobilari interne fara anestezie...inactivitatea nu inseamna neaparat bulina galbena sau rosie ;)
 

DeletedUser

Ce fericire cand mai vezi cate unul care stie cum se mananca triburiel.. mai rari d'astia
 

DeletedUser

Risc un warn pentru offtopic, dar am ramas masca de modul cum s-a scris in seara asta. Nu pot sa inteleg cum se sare atat de usor bariera dintre joc si realitate. Stii bine, am avut diferendumurile mele cu sorin in GD, si cu altii la fel, dar asta nu inseamna acum ca trebuie sa vorbesc ca la usa cortului, sa port dusmanii, sa ma iau de viata privata a cuiva sau ceva de genul. asta e, pe serverul asta ne batem, pe altul suntem poate colegi, sau ne batem pe toate servere, dar putem purta o discutie civilizata si putem savura o salata de ton, Desire :p, la Micul Paris sau o bere in dristor. de fapt, cred ca aici apar diferentele, cat de detasati sunt unii de joc sau nu, cat de mult inteleg ca ceea ce se intampla in joc, nu are legatura cu viata reala. Si aici nu ma refer numai la o iesire impreuna, ci si la faptul de a nu te lua de viata cuiva pe forum, de a nu face acuzatii gratuite sau de a nu aduce jigniri.
Gata , puneti-mi catushele de offtopic :p
 

DeletedUser

de obicei pt asemenea ofense mada trimite inculpatii la colt,in genunchi pe coji de nuci:)
 

DeletedUser

gebe stii f bine ca nu am nimic cu nimeni .. dar ceea ce ma deranjeaza este ca octavian nu stie sa piarda ...
 
Sus