SH-Rt vs Friend

  • Autor subiect DeletedUser12896
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

tot eu sunt pe cont, ca de obicei, dragii mei prieteni, de cele mai multe ori dusmanii :) m-au ajutat sa renunt la unele idei;

e adevarat, nu ar trebui sa ne supere dovezile ca sa spun asha, totusi, comentariile nu intra in categoria asta ;-) si ar fi si culmea sa stam in continuare cu mainile in san, corect? putem face cu ou si cu otet pe oricine, caci asta e natura omului, sa comenteze, asa cum aveai si dreptate bogji, "strategia poate fi curata sau mai putin depinde ce rezultate vrei sa ai"
 

DeletedUser12896

crudA realitate:
Side 1:
Tribes: SH ~RT~
Players:

Side 2:
Tribes: FRIEND
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 760
Tabăra 2: 272
Diferență: 488

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 47
Tabăra 2: 1
Diferență: 46

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,808,111
Tabăra 2: 2,369,973
Diferență: 3,438,138

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 481,938
Tabăra 2: 7,024
Diferență: 474,914

image.php
 

DeletedUser12896

Side 1:
Tribes: ~RT~
Players:

Side 2:
Tribes: FRIEND
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 339
Tabăra 2: 272
Diferență: 67

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 1
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,976,425
Tabăra 2: 2,369,973
Diferență: 393,548

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 163,880
Tabăra 2: 7,024
Diferență: 156,856

image.php
 

DeletedUser

Deci e foarte clar, oricat de impartite ar fi parerile, cel mai bine si cel mai corect "vorbesc" statisticile. :)
 

DeletedUser

sa ma bag si eu in seama pe aci:...in legatura cu ce a zis adelele de ha-mda ca sau tot fuziunot apoi sau separat apoi iar au fuzionat cu refugiati...asa o fii dar sa nu uite ca si ea a fost in friend apoi a plecat in *** apoi *** au plecat in Ha-mda apoi dupa nici cateva zile au plecat in select...asta spune multe

si inca ceva...select...ppfff...selectu este mama fuziunilor...pai de cand sa destramat GT ei tot au fuzionat cu r360...au intrat ...nu lea placut apoi iar au iesit , iar au intrat , iar au iesit...pana la urma siau spus "de data asta cu adevarat select"...pai dupa 100 de incercari poate reusiti si voi sa incetati cu fuziunile

nu pot sa zic ca nu ai dreptate...dar nici ca ai...eu stiu ce parcurs am avut si stiu ce am facut pana am ajuns aici...fiecare a facut asa cum a crezut ca e mai bine in momentul ala....

dar nu te pot lasa sa zici ca SELECTUL e mama fuziunilor...cand ai 40 de membri in trib nu poti fi mama fuziunilor sa ma scuzi...ai gresit termenul...poate selectul e un trib cu o adunatura de membri cu punctaj mare si foarte activi...adica membri cu ceva valoare asta da...dar fuziune...nup
 

DeletedUser

nu mai are rost:-j a dovedit ca de multe stie si ce razboinic curajos este fugind din friend(dusmanii sh) in mib(aliati)...si se cuvine si o statistica pe ultima saptamana:D

Side 1:
Tribes: SH ~RT~
Players:

Side 2:
Tribes: FRIEND
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 697
Tabăra 2: 201
Diferență: 496

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53
Tabăra 2: 3
Diferență: 50

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,739,962
Tabăra 2: 1,748,409
Diferență: 3,991,553

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 555,290
Tabăra 2: 20,650
Diferență: 534,640

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus