SH-Rt vs Friend

  • Autor subiect DeletedUser12896
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

on topic...SH m-a surprins cu adevarat...nu as fi crezut ca e un trib asa de compact si de unit...sincer tot respectul si multe felicitari pentru ultima actiune...

off topic daca si SELECT e format dintr-un trib de fosti FRIEND ( chiar daca ar fi asa a adunat elita din FRIEND) atunci Mda e un trib care a facut fuziune cu toata harta...care apoi a desfacut fuziunea cu toata harta...care a incercat iarasi fuziunea si care intr-un final va disparea de pe harta din cauza ca nimeni nu mai are incredere in el (tribul Mda)...asa va place sa vorbiti aiurea cand va simtiti cu musca pe caciula
 

DeletedUser12896

scumpa mea adele te rog sa nu te superi pe mine
ce am scris era in spirit de gluma ca sa ii fac pe baieti sa revenim la discutia initiala, nu am interzis nimanui sa scrie aici,
ci as vrea cat mai multe pareri despre l6 inclusiv de la cei din friend.
Side 1:
Tribes: SH ~RT~
Players:

Side 2:
Tribes: FRIEND
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 826
Tabăra 2: 203
Diferență: 623

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 160
Tabăra 2: 5
Diferență: 155

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,217,793
Tabăra 2: 1,322,878
Diferență: 5,894,915

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,653,953
Tabăra 2: 47,440
Diferență: 1,606,513

image.php
 

DeletedUser

Nu am de ce sa ma supar pe tine :)...dar nu ma puteam abtine sa nu comentez, sper sa ma ierti...

as vrea si eu sa scrie FRIEND aici si sa se apere...dar cred ca nu mai au cu ce si de ce...pacat ca mi-au fost dragi si puteau ajunge departe....dar prea multe pareri si opinii strica un trib bun...a spus cineva un lucru mare la un moment dat si mare dreptate a avut..."destinul FRIEND e sa dispara "...:(
 

DeletedUser

eu am spus asta, dar fara "destinul"=)), asta de mai multe ori:))
 

DeletedUser12896

Side 1:
Tribes: SH ~RT~
Players:

Side 2:
Tribes: FRIEND
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 750
Tabăra 2: 225
Diferență: 525

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 64
Tabăra 2: 3
Diferență: 61

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,670,994
Tabăra 2: 1,739,445
Diferență: 3,931,549

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 646,437
Tabăra 2: 25,340
Diferență: 621,097

image.php


chiar daca merge greu razboiul continua incet, incet, incet
 

DeletedUser

In primul rand multumim pentru aprecieri :) foarte dragut din partea voastra ca ati inceput sa vorbiti si despre noi, doar ca momentan ne faceti reclama gratuita.

Destinul FRIEND este sa dispara? :)) bun, o sa tin minte. Stiti care este problema in general a oamenilor? ca nu se simt bine daca nu se lauda putin (in cazul de fapta putin mia mult) cu realizarile.

Select, nu-i mai atacati atat pe H@-mda caci pana la urma nu va iese nimic, decat o balaceala de suprafata. Ar trebui sa va aratati fortele cu triburi cu adevarat importante, nu cu, "codasii" acestei lumi, adica Friend si H@-mda, atunci ar fi cu adevarat ceva.

Sh, felicitari si voua, intr-adevar sunteti un trib unit ;-)

Ps: inca nu am ramas cu un sat in trib, cand se va intampla lucrul asta o sa va dau dreptate, dar :) nu va bucurati prea curand. Niciodata nu se stie de unde sare iepurele
 

DeletedUser

cat despre recurutare, daca suntem atat de ... nepriceputi sa spun, nu mai recurati, doar nu va doriti sa va stricam armonia din cuplu, pardon din trib
 

DeletedUser26244

sa ma bag si eu in seama pe aci:...in legatura cu ce a zis adelele de ha-mda ca sau tot fuziunot apoi sau separat apoi iar au fuzionat cu refugiati...asa o fii dar sa nu uite ca si ea a fost in friend apoi a plecat in *** apoi *** au plecat in Ha-mda apoi dupa nici cateva zile au plecat in select...asta spune multe

si inca ceva...select...ppfff...selectu este mama fuziunilor...pai de cand sa destramat GT ei tot au fuzionat cu r360...au intrat ...nu lea placut apoi iar au iesit , iar au intrat , iar au iesit...pana la urma siau spus "de data asta cu adevarat select"...pai dupa 100 de incercari poate reusiti si voi sa incetati cu fuziunile
 

DeletedUser26244

si ca tot acuzati voi ca face FRIEND recrutari in randul refugiatilor...daca vreti sa stiti de aproape 1 luna nu sa mai dat nici macar o invitatie la noi

si ia spune mai bogji(dic ce nume...zici ca e de ornitorinc) de ce iati invitat voi pe costy123 si malflorin....pppfff astia doi erau in ~arm~ dar de cand a rupt arm alianta cu voi ei imediat au sarit la voi de frica si voi imediat ati sarit cu invitatia...ppfff ma faceti sa rad...va dati mari razboinici dar voi uitati prin ce metode ati ajuns unde sunteti
 

DeletedUser12896

uau s-a trezit friendul felicitari ma chinui sa vorbesc cu voi de 2 luni pe acest forum dar am crezut ca a-ti adormit total eu nu ma laudam eu punctam o chestie si asteptam reactii de la voi
kykya ai dreptate aproape in tot ce ai zis
cu tine punisher nu prea am ce vorbi ca nu te cunosc desi o sa ma chinui sa indrept aceasta greseala a mea
 

DeletedUser12896

si ca tot acuzati voi ca face FRIEND recrutari in randul refugiatilor...daca vreti sa stiti de aproape 1 luna nu sa mai dat nici macar o invitatie la noi

si ia spune mai bogji(dic ce nume...zici ca e de ornitorinc) de ce iati invitat voi pe costy123 si malflorin....pppfff astia doi erau in ~arm~ dar de cand a rupt arm alianta cu voi ei imediat au sarit la voi de frica si voi imediat ati sarit cu invitatia...ppfff ma faceti sa rad...va dati mari razboinici dar voi uitati prin ce metode ati ajuns unde sunteti

1 nu a acuzat nimeni din rt ca faceti recrutari, recrutarea fricosilor si inobilarea lor interna e o tactica de joc pe care putini o stapanesc
2 toti sefii friendului s-au lasat sau se vor lasa unii fortati altii plictisiti de neimplicarea tribului si de proasta lor gestiune
3 metodele prin care am crescut sunt multiple dar la vitejie situatia
ornitorinc bogji-punisher sta asa:
Inamici învinşi
404 punysh3r 4,20 Mio.
244 bogji 5,81 Mio.

asa ca si pana la acest capitol stau mult mai bine decat tine sper sa ma poti ajunge
4 eu spre deosebire de tine m-am implicat in acest joc am facut un trib de la 0 iar cand colegii mi-au cerut ajutorul nu am stat pe gannduri si i-am ajutat nu ca tine ai ramas in zona linistita(asa era pe vremuri) si ai vazut nepasator cum cucerim oamenii din friend(sau recrutat) unu cate unu pana am ajuns la tine.
 

DeletedUser

pai bogji, ne-am cam plictisit ce-i drept, nu prea ne-ati mai atacat in ultimul timp
 

DeletedUser26244

dude, de 1-2 luni sunt inconjurat de voi in sudul k67 si pana acum nu ati indraznit decat sa ma spionati
 

DeletedUser26244

si inca ceva: de ce te chinui sa ** cu noi pe acest forum?? eu sunt online foarte mult timp pe lumea 6 asa ca puteai sa ne spui acolo ce aveai de spus , nu aici
 

DeletedUser26244

apropo: cine este spionul vostru la noi???cumva era gakk care tocmai a plecat in mib??
 

DeletedUser

hai sa nu exageram, daca vreti sa va rafuiti, o puteti face in joc, nu asta este locul.

sunt putin care stiu sa aprecieze adversarii, si de fapt imi repet ideea, trebuie sa fiti mandri daca invingeti triburi puternice, nu rebuturi, cum probabil ne considerati
 

DeletedUser12896

punisher pe tine nici ca te stiam pana azi de dimineata datorita masivei tale implicari in cadrul tribului tau
pe kykya o respect e prietena mea si ai dreptate draga mea(daca tot tu esti pe cont) eu am facut un topik civilizat si la fel vorbesc indiferent daca ma injuri sau nu
si am postat doar statisticile atat nu trebuie sa va supere crudul adevar
 

DeletedUser12896

apropo: cine este spionul vostru la noi???cumva era gakk care tocmai a plecat in mib??

spionii sunt multiplii si intr-o parte si in cealalta si fara suparare si ei fac parte din joc chiar daca iti place sau nu
triburile e un joc de distractie si strategie, daca nu ai putut intelege pana acum asta
strategia poate fi curata sau mai putin depinde ce rezultate vrei sa ai
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus