SH + -SH- + ??? contra T.T.T

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41597

Mi-e sincer mi se pare o prostie razboiul acesta si nu-l inteleg, sunt jucatorii buni in ambele tabere si inlocul la dusmani sa fim foarte buni aliatzi mai ales ca cu multi dintre noi ne stim:))) putem fi o familie care sa detinem toata harta mai tarziu !
Dar nu voi vre-ti sa detine-ti partea voastra a harti! Pt ce? Mai tarziu o sa ne fie necesara un control mai bun al harti... in timp ce noi ne razboim alti castiga sate si se dezvolta!

Eu spun asa: Daca sunt jucatori buni in ambele tabere razboiul asta o sa fie unu foarte frumos ! Deci Succes in continuare ambelor triburi!
 

DeletedUser

Mi-e sincer mi se pare o prostie razboiul acesta si nu-l inteleg, sunt jucatorii buni in ambele tabere si inlocul la dusmani sa fim foarte buni aliatzi mai ales ca cu multi dintre noi ne stim:))) putem fi o familie care sa detinem toata harta mai tarziu !
Dar nu voi vre-ti sa detine-ti partea voastra a harti! Pt ce? Mai tarziu o sa ne fie necesara un control mai bun al harti... in timp ce noi ne razboim alti castiga sate si se dezvolta!

Suna monoton ce zici tu. Pe langa ca deja majoritatea de acolo se bat cu barbarele, sa mai faca fuziuni si aderari la familie ca sa intre jucatorul sa joace in marea albastra, multora le'ar conveni, cred, dar asta e tribal-wars nu tribal-hugs.
 

DeletedUser

cezar.XIII ..... asta este adevarata frumusete a jocului ,cand doua triburi bune se intalnesc si ies scantei ...cand te lupti cu triburi nesemnificative ,parca devine monoton!

cat despre aceasta fraza ,,in timp ce noi ne razboim alti castiga sate si se dezvolta!" mi se pare cea mai mare aberatie care am auzit-o de la mai multi ...de ce?! Altii castiga sate usor si se dezvolta in puncte ,neglijeaza trupele....iar cand un trib iese invingator din cele 2,vor lua sate mari si dezvoltate ...de la cei care ,,castiga sate si se dezvolta! "
 

DeletedUser

Ok! Cum zice-ti voi, sincer sa fiu mi-ar placea sa vad o dezvoltare cat mai buna a voastra si jocul ar deveni monoton mai tarziu momentan nu are cum sa devina! Noi nu aveam nici berbeci si deja eram in razboi:))))
Nu ma deranjeaza sa pierd sate. Sau sa fiu sters dupa harta sincer cred ca mi-ati face un lucru bun:)))
Dar am putea fi o echipa buna cu totii!
Si am obs ca playeri nu cuceresc satele barbare si pe zona ar fi ideal sa le pastram asa, pt farmat mai tarziu!
 

DeletedUser

cat despre aceasta fraza ,,in timp ce noi ne razboim alti castiga sate si se dezvolta!" mi se pare cea mai mare aberatie care am auzit-o de la mai multi ...de ce?! Altii castiga sate usor si se dezvolta in puncte ,neglijeaza trupele....iar cand un trib iese invingator din cele 2,vor lua sate mari si dezvoltate ...de la cei care ,,castiga sate si se dezvolta! "

nu... cand doua triburi bune se bat al treilea care recruteaza in draci si inobileaza marginea are sanse sa castige... daca are cativa jucatori buni care sai coordoneze o si face de obicei... pentru ca le este permis... din cauza orgoliilor jucatorilor buni care ii subestimeaza
 

DeletedUser

Mi-e sincer mi se pare o prostie razboiul acesta si nu-l inteleg, sunt jucatorii buni in ambele tabere si inlocul la dusmani sa fim foarte buni aliatzi mai ales ca cu multi dintre noi ne stim:))) putem fi o familie care sa detinem toata harta mai tarziu !
Dar nu voi vre-ti sa detine-ti partea voastra a harti! Pt ce? Mai tarziu o sa ne fie necesara un control mai bun al harti... in timp ce noi ne razboim alti castiga sate si se dezvolta!

pe L27 joci sub ce nume ?:confused:
 

DeletedUser39475

Rog un moderator sa inchida acest topic si sa il treaca la arhiva !

Multumesc !
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Topic inchis la cerere. Pentru orice fel de probleme, va rog sa ma contactati prin mesaj privat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus